انواع inline coupler

انواع inline coupler یا اتصال درون خطی ،  وظیفه ی اتصال کابل های شبکه را به عهده دارند . انواع inline coupler از تجهیزات passive  شبکه می باشند  که دو خط انتقال را بدون جسم اضافی به هم متصل می کنند . بسیاری از این اتصالات اجازه می دهند دو کابل در اندازه و جنس یکسان به هم متصل شوند . یک مثال معمول می تواند استفاده از این اتصالات در هنگام استفاده از کابل کواکسیال باشد . خط انتقال هر کابل است که انتقال یک سیگنال از یک مکان به مکان دیگر را ممکن می سازد .این امر شامل کابل تلویزیون ، تلفن ، خطوط برق ، شبکه و … می شود . طیف گسترده ای  از انواع    inline coupler  وجود دارد و طرح های متفاوتی برای یک  اتصال درون خطی می توان اجرا کرد.

زمانی یک دستگاه در خط است که سریک کابل با کابل دیگر در ارتباط باشد . اساسا دستگاه بخشی از خط انتقال می باشد . علاوه بر تعریف فنی ،  انواع inline coupler ،  نزدیک به سایز کابل اتصال دهنده ، اتصال را  امکان پذیر می کنند .

نوع دیگری از انواع inline coupler وجود دارد که در آن نیاز به هم جنس بودن کابل ها نمی باشد . این اتصال درون خطی اجازه می دهد که دو کابل از طریق ارائه ی دو پورت از جنس های مختلف به یکدیگر متصل شوند . این اتصال معمولا در اتصالات درون خطی کوچکتر رایج می باشد . به طور کلی اتصالات درون خطی کوچک کاری بیش از اتصال کابل ها به یکدیگر انجام نمی دهند . یک اتصال دهنده ی فعال مانند ؛ مانند تقویت کننده ی سیگنال برای اتصال اغلب به یک قدرت خارجی نیازمند است . زمانی که اتصال درون خطی به کمک اتصالات چندگانه انجام شود . هر سیستم تغییرات سیگنال های مختلف را تعدیل می کند که پیچیده تر از اتصال درون خطی دو کابل به یکدیگر می باشد .

انواع inline coupler

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+