021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • ادعا می‌شود شیائومی ۱۲ پرو مشکل داغی بیش از حد نخواهد داشت

ادعا می‌شود شیائومی ۱۲ پرو مشکل داغی بیش از حد نخواهد داشت

در اکثر گوشی های هوشمند اندرویدی از جمله گوشی های شیائومی، کاربران با مشکل داغی بیش از حد گوشی خود درگیر هستند. این مشکلی ست که بیشتر مربوط به ساختار سخت افزاری گوشی های هوشمند برند شیائومی می شود  و شما را درگیر یافتن نمایندگی معتبر برای تعمیر موبایل شیائومی خواهد کرد.

از آن جایی که به رونمایی و عرضه گوشی شیائومی 12 پرو نزدیک می شویم، برخی از منابع ادعا دارند که این شرکت غول فناوری موفق شده تا مشکل  داغی بیش از حد در گوشی   پرچم دار جدید خود را برطرف کند. از این رو انتظار می رود در این گوشی ها، دیگر کاربران مشکلی با داغی بیش از حد دستگاه شان نداشته باشند. در ادامه با بررسی گوشی شیائومی 12 پرو، واقعیت داشتن یا نداشتن این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

مروری برای مشخصات و ویژگی های گوشی شیائومی 12 پرو

به صورت رسمی قرار است در اوایل ژانویه امسال، شرکت شیائومی پرچم دار جدید خود را معرفی کند. در این دستگاه از یک نمایشگر با وضوح  2k استفاده شده است. علاوه بر این برای طراحی صفحه نمایش پرچم دار جدید شیائومی از فناوری TPO 2.0 نیز استفاده می شود. بر اساس بررسی ها و پیش بینی های صورت گرفته برای شیائومی 12 پرو، این دستگاه از هر لحاظ رتبه قبولی را دریافت خواهد کرد. سرعت به روز رسانی تصویر در شیائومی  12 پرو به 120 هرتز ارتقا یافته است و این عمل موجب کاهش در مصرف باتری خواهد شد.

نکته دیگری که در ساخت گوشی شیائومی پرو 12 موجب کاهش مصرف باتری می شود، بهینه سازی صورت گرفته در خصوص سرعت به روز رسانی دستگاه هاست که نرم افزار به کار رفته در این مدل، این سرعت را متناسب با سرعت نمایش محتواها تنظیم می کند. در نتیجه به میزان قابل توجهی از مصرف باتری در این مدل جلوگیری خواهد شد. این قابلیت سرعت تجدید پویا هوشمند نامیده می شود. تراشه مورد استفاده در این مدل نیز از نوع تراشه های نسل اول اسنپ دراگون است.

آیا داغ نشدن بیش از حد شیائومی 12 پرو حقیقت دارد؟

با توجه به مرور کوتاهی که بر مشخصات و ویژگی های موبایل شیائومی ، به نظر می رسد می توان تا حدود زیادی به این گفته اطمینان کرد. استفاده از فناوری های روز در ساخت و طراحی نمایشگر گوشی و استفاده از قابلیت هایی که موجب کاهش مصرف باتری می شود، می تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش داغ شدن گوشی های هوشمند داشته باشد. از تمام این موارد که بگذریم، بر اساس گفته ها و ادعا های بنیان گذار خود شرکت شیائومی، این شرکت به طرز موفقیت آمیزی توانسته بر مشکل داغ شدن بیش از حد گوشی در اثر استفاده زیاد یا بازی کردن مداوم غلبه کند و دستگاه جدید این شرکت دیگر مشکلی در این زمینه نخواهد داشت.

در نتیجه کاربرانی که پرچم دار جدید شیائومی را خریداری می کنند می توانند به راحتی از آن برای کاربری های مداوم استفاده کنند. گوشی شیائومی 12 پرو می تواند ساعت ها بازی کردن را تحمل کند و بعد از گذشت نیم ساعت از بازی، دیگر دمای دستگاه بالا نخواهد رفت. به هر حال برای اثبات تمام این ادعا ها باید تا زمان عرضه رسمی این دستگاه منتظر ماند و عملکرد آن را مشاهده کرد.

3.1/5(7 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.