021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

روشن نشدن ایکس باکس وان

ظاهرا تنها دلیل روشن نشدن ایکس باکس وان این است که کاربران از دستگاه محافظ برای این باکس بازی استفاده می کنند. به گفته شرکت مایکروسافت اگر شما یکی از کاربران کنسول‌ های ایکس باکس وان از جمله مدل های وان اس و وان ایکس هستید به هیچ عنوان نباید این کنسول‌ ها را به محافظ ولتاژ وصل کنید، بلکه این کنسول ‌ها باید مستقیما به پریزهای برق متصل شوند. کنسول ایکس باکس وان ایکس از محبوبیت بسیاری در میان کاربران ایکس باکس برخوردار است.

اگر شما نیز یکی از کاربران این دستگاه هستید و مشکل روشن نشدن ایکس باکس وان را دارید؛ توجه داشته باشید که مایکروسافت توصیه می کند هرگز از محافظ برق استفاده نکنید و کنسول‌های ایکس باکس وان را مستقیما به پریز برق اتصال دهید. تیم پشتیبانی مایکروسافت در صفحه رسمی خود در شبکه توییتر ضمن ارائه دلایل و توضیحاتی در ارتباط با روشن نشدن کنسول‌های ایکس باکس، گفته است که کنسول ایکس باکس وان به گونه ای طراحی شده است که باید مستقیما به پریز برق متصل شود؛ پس بهتر است قبل از استفاده از دستگاه حتما راهنمای برق کنسول خود را مطالعه کنید. در هر حال این علت تنها برای زمانی است که شما از نبود هرگونه ایراد و اختلال سخت افزاری و نرم افزاری در دستگاه خود کاملا اطمینان دارید.

علت روشن نشدن ایکس باکس وان

پیش تر ها بسیاری از کاربران از بریک شدن کنسول‌های ایکس باکس وان ایکس خود خبر داده بودند و از آنجایی که این کنسول و کنسول‌ وان اس دیگر دارای محافظ برق خارجی نبوده و محافظ برق در درون خود دستگاه تعبیه شده است، احتمالا اتصال آن به یک محافظ خارجی می تواند باعث آسیب به دستگاه و مشکلاتی نظیر روشن نشدن ایکس باکس وان شده باشد. به هر حال شرکت مایکروسافت این کنسول‌ها را طراحی کرده است و مطمئنا باید به توصیه های آن در مورد نحوه استفاده از این دستگاه گوش دهیم؛

نمایندگی تعمیرات ایکس باکس

مرکز سخت افزار ایران یک درگاه امن و ایمن است که خدمات و تسهیلات متنوعی را در حوزه تعمیر و فروش دستگاه های مختلف الکترونیکی و مکانیکی ارائه می دهد. یکی از خدمات این مرکز تعمیرات ایکس باکس است که در شعب متعدد این مجموعه انجام می گردد. مرکز سخت افزار ایران دارای شعب متعدد در تهران و استان البرز است. با این وجود به همه کاربران شهرستانی نیز خدمات ارائه می دهد.

خدمات و سرویس هایی که مرکز سخت افزار ایران برای کاربران خود تدارک دیده است، تماما استاندارهای لازم را دارند و می توانند همه نیاز های کاربران در سطوح مختلف را برآورده سازند. شعبه اصلی مرکز سخت افزار ایران در ستارخان و سایر شعب در میرداماد، پیروزی، سعادت آباد، رسالت و ولیعصر مستقر هستند. شعبه کرج مرکز سخت افزار ایران نیز در منطقه شاهین ویلا مستقر است.

4.5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.