021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

کج بودن تصویر چاپ شده

کج بودن تصویر چاپ شده توسط دستگاه کپی یکی از اشکالات مشاهده شده در حین کار با دستگاه‌های فتوکپی است. اگر شما نیز در طول روزهای اخیر متوجه وجود چنین اشکالی در برگه‌های کپی شده خود شده‌اید، مطالعه‌ی مقاله‌ی پیش رو را از دست ندهید. در این مقاله برآنیم تا راهکارهایی ساده اما کارامد جهت رفع مشکل کج بودن تصویر چاپ شده توسط دستگاه‌های فتوکپی را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم.

در صورت استفاده از روش‌های آموزش داده شده در این مقاله و تداوم این اشکال می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی  تعمیرات دستگاه کپی  تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر دستگاه کپی حضور دارند تا راهنمای کاربران دستگاه‌های کپی در رفع اشکالات پیش آمده در این دستگاه‌ها باشند.

کج بودن تصویر چاپ شده

رفع مشکل کج بودن تصویر چاپ شده در کپی

در صورت مواجهه با مشکل کج بودن تصویر چاپ شده توسط دستگاه کپی می‌توانید از راهکارهای شرح داده شده در این بخش استفاده نمایید. بدر صورتی که اشکال پیش آمده علی‌رغم استفاده از راه‌حل‌های آموزش داده شده در این بخش، همچنان ادامه داشته باشد، می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

کاغذ با اندازه تنظیم شده در درایور چاپگر، در دستگاه تغذیه نشده است:

در صورتی که اشکال پیش آمده به این دلیل باشد، می‌بایست تنظیمات اندازه کاغذ را کنترل کنید و اطمینان یابید که کاغذ قرار داده شده در کشو جهت تغذیه دستگاه، به همان اندازه است. توصیه دیگر آن است که تنظیمات چاپ را چک کنید و بررسی کنید که در صورت انتخاب کردن Fit To Page مطمئن گردید که کاغذ انتخاب شده در این بخش با اندازه‌ی کاغذی که جهت تغذیه در کشو قرار داده‌اید یکسان است.

جهت تنظیم شده برای سند درست نیست:

در صورتی که کج بودن تصویر چاپ شده توسط دستگاه کپی به این دلیل اتفاق افتاده باشد، گزینه Paper در پنجره تنظیم درایور چاپگر را کنترل نمایید و اطمینان یابید که تنظیم انجام شده برای گزینه‌ی Image Orientation با جهت قرار گرفتن سند در دستگه کپی یکی باشد.

تغذیه سند به درستی انجام نشده است:

یکی دیگر از مواردی که ممکن است سبب کج بودن تصویر چاپ شده توسط دستگاه کپی گردد، درست تغذیه نشدن سند است. برای رفع این اشکال در این شرایط، کاغذ دستگاه کپی را بررسی کنید و از سازگاری آن با تنظیمات دستگاه کپی مطمئن گردید.

حاشیه‌ها در برنامه‌ی مورد استفاده به خوبی تنظیم نشده‌اند:

در صورتی که کج بودن تصویر چاپ شده توسط دستگاه کپی به دلیل این اشکال باشد، توصیه می‌شود حاشیه‌های سند و تنظیمات اندازه کاغذ را در برنامه مورد استفاده بررسی کنید. در این بررسی مطمئن گردید که تنظیمات انتخاب شده جهت چاپ با اندازه کاغذ متناسب و سازگار است.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی با تیمی از مجرب‌ترین و متعهدترین کارشناسان و استفاده از به‌روزترین و نوین‌ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی را به کاربران دستگاه‌های کپی ارائه نماید. برخورداری مرکز تعمیرات کپی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های عیب‌یابی و تعمیر سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه‌های کپی در کمترین زمان و به دقیق‌ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی (جز مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج و …) مشمول گارانتی و ضمانت است.

2.7/5(4 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *