021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر چاپگر شارپ

اگر پرینتر شارپ شما دچار ایراد شده است و درست کار نمی  کند، ادامه مطلب امروز به شما کمک می کند که مشکلات آن را عیب یابی کرده و برطرف نمایید. ما امروز ضمن بررسی فرایند تعمیر پرینتر شارپ، نکاتی را در مورد تعمیرات این محصول و جزئیات آن به شما ارائه می دهیم. قطعات زیادی در پرینترها وجود دارند که اگر درست کار نکنند، فرایند کاری دستگاه را مختل می کنند. مثلا اگر کاغذکش درست کار نکند، ممکن است برگه ها در دستگاه گیر کرده و یا وارد پرینتر نشوند.

هریک از مشکلات پرینتر ناشی از خرابی یا از کار افتادن یکی از قطعات این دستگاه هستند که باید شناسایی و ترمیم شوند. تعمیرکار چاپگر، باید کاملا با این قطعات و روش های تعمیر آنها آشنا باشد تا بتواند آنها را ترمیم یا در صورت نیاز، تعویض کند. در غیر این صورت ممکن است با یه اشتباه، موجب از کار افتادن پرینتر شود. به همین دلیل توصیه می کنیم برای تعمیر پرینتر sharp یا هر برند دیگری، تنها از تعمیرکاران با تجربه و مراکز معتبر کمک بگیرید.

تعمیر چاپگر شارپ در محل

تعمیر پرینتر شارپ در محل

اگرچه پرینترها معمولا وزن بالایی ندارند، اما بهتر است تعمیرات آنها در محل انجام شود. گاهی جابجایی پرینتر منجر به افزایش آسیب دیدگی این دستگاه می شود. از طرفی برخی از کاربران زمان و شرایط مراجعه حضوری به تعمیرگاه را ندارد. تعمیر پرینتر شارپ در محل، سرویسی کاربردی است که افراد در صورت نیاز می توانند از آن بهره مند گردند. سرویس در محل پرینتر شارپ توسط تیم حرفه ای و با تجربه نمایندگی مجاز تعمیرات پرینتر مرکز سخت افزار ایران انجام می شود تا کاربران این دستگاه از مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات معاف شوند.

برای بهره مندی از این سرویس، باید اول با یکی از شعب نمایندگی تعمیر چاپگر شارپ در تهران یا کرج تماس گرفته و اطلاعاتی مثل مدل دستگاه و مشکلات آن را به همکاران ما اطلاع دهید. تیم تعمیرات با ابزار و تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما اعزام شده و دستگاه را بررسی می کنند. پس از انجام اقدامات لازم و پایان روند تعمیرات، پرینتر تست شده و مثل روز اول به شما تحویل داده می شود.

خدمات تعمیر چاپگر شارپ

خدمات تعمیر پرینتر شارپ شامل مجموعه اقداماتی است که برای رفع مشکلات و ایرادهای این دستگاه انجام می شوند. به صورت کلی، عیب یابی، شناسایی قطعات آسیب دیده، تعمیر و تعویض این قطعات، اصلی ترین سرویس های تعمیرات چاپگر به شمار می روند.

به عنوان بخش دیگری از خدمات تعمیر پرینتر، باید به اقداماتی از جمله تعمیر هیتر، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن درام، تعویض درام، تعمیر مشکلات کارتریج، شارژ کارتریج، تعویض دولوپر، تعمیر کاغذکش، تعمیرات مین برد، تعویض چیپست کارتریج، تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن ها و مقاومت های از رده خارج، رفع ارورهای پرینتر، تعمیر دینام، تعمیر و تعویض یونیت لیزر، تعمیر سنسورها، تعمیرات اپتیک و اقداماتی از این دست اشاره کرد.

 • شارژ کارتریج چاپگر شارپ

همانطور که می دانید، فرایند چاپ در پرینترها وابسته به مواد مصرفی همچون تونر و جوهر است. بسته به مدل دستگاه، شارژ کارتریج ممکن است به شکل متفاوتی انجام شود، اما باید انجام شود! چون اگر این مواد به اندازه کافی در دستگاه وجود نداشته باشند، برگه چاپ شده کیفیت لازم را ندارد. از طرفی کاهش میزان جوهر و تونر ممکن است بخش های مختلف دستگاه را نیز در معرض خطر قرار دهد.

لذا ضروری است که کارتریج در دوره های زمانی مشخصی شارژ شود. همکاران ما در واحد تخصصی تعمیر پرینتر شارپ، کارتریج پرینتر را تنها با مواد مرغوب و با کیفیت شارژ می کنند تا دستگاه بهترین کیفیت چاپ را داشته باشد. به این ترتیب می توان گفت که شارژ پرینتر شارپ، حتی نوعی اقدام تعمیراتی در راستای بهبود عملکرد دستگاه به شمار می رود.

 • تعمیر مین برد چاپگر شارپ

گاهی در پروسه تعمیر پرینتر شارپ، نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض مین برد دستگاه می باشد. عواملی همچون نوسانات برق و ورود ولتاژ غیر مجاز به پرینتر، مین برد را از کار می اندازند. اما نکته مهم این است که برد اصلی، به نوعی با دیگر اجزای چاپگر در ارتباط است و به همین دلیل باید به موقع ترمیم شود.

در غیر این صورت ممکن است تمامی قطعات را معیوب کرده و یا حتی از کار بیندازد. معمولا برای تعمیر مین برد چاپگر شارپ و دیگر برندها، اجزای این قطعه را تعویض می کنند. اما در صورتی که برد سوخته باشد، بهترین کار، استفاده از یک مین برد جدید در پرینتر است.

 • تعویض درام پرینتر sharp

تعویض درام هم یکی از مراحل تعمیر تخصصی پرینتر sharp و سایر برندهاست. این قطعه ضمن همکاری با کارتریج، فرایند چاپ را انجام می دهد و بار الکتریکی لازم برای چاپ را به تونر منتقل می کند. معمولا پس از شارژ کارتریج، درام را تمیز می کنند تا درست کار کنند.

پس از چند بار شارژ کردن کارتریج، باید این قطعه را تعویض کرد چون دیگر قابل پاکسازی نیست. برای تعویض درام پرینتر شارپ، تکنسین دستگاه را باز کرده و کارتریج را از آن بیرون می آورد. سپس درام آسیب دیده با یک نمونه جدید جایگزین می شود تا عملکرد و کیفیت کار دستگاه به حالت عادی باز گردد.

 • تعمیرات کاغذکش چاپگر شارپ

کاغذکش به عنوان یکی از قطعات پرکار پرینتر و دستگاه کپی، نقش مهمی در ورود و خروج کاغذ دارد. اما تعمیر کاغذکش پرینتر شارپ زمانی ضروری است که این قطعه به هر دلیلی آسیب دیده باشد و برگه در دستگاه گیر کند.

همچنین ممکن است کاغذها در پرینتر چروک شده یا روند ورود مختل شود. معمولا آسیب دیدگی کاغذکش به اندازه ای نیست که نتوان این قطعه را ترمیم کرد. با این حال اگر نیاز باشد، کارشناسان تعمیرات پرینتر شارپ، کاغذکش را با یک قطعه جدید جایگزین می کنند تا دستگاه بدون هیچ گونه ایراد و نقصی کار کند.

 • تعمیر و تعویض درام تونر
 • ارائه پودر مرغوب جهت شارژ تونر در واحد تعمیر چاپگر شارپ
 • تست کلیه قطعات پرینتر جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب
 • ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان عزیز در خصوص عملکرد پرینترها
 • تست همه قطعات پرینتر شارپ جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب
 • بررسی و در صورت لزوم نصب نرم افزار و درایورهای جدید و ارائه شده از جانب کمپانی شارپ جهت سازگاری بیشتر چاپگر با سیستم عامل
 • گرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن در واحد تعمیر چاپگر شارپ
 • ترمیم شکستگی بدنه – خارج کردن پودر، کاغذ و اشیای خارجی
 • رفع همه مشکلات مکانیکی و الکترونیکی انواع پرینتر در واحد تعمیر چاپگر شارپ
 • تعمیر و تعویض سپریشن پد یا پد کاغذ کش
 • تعمیر و تعویض پیکاپ غلطک کاغذ کش
 • تعمیر و تعویض فیوزینگ هیتر و فیلم
 • تعمیر و تعویض انواع چرخ دنده شامل دنده کلاج و …
 • تعمیر و تعویض غلطک فشار
 • تعمیر و تعویض لیزر اسکنر برد تغذیه (DC Controller)
 • تعمیر و تعویض مادر برد
 • تعمیر و تعویض برد فرمتر
 • تعمیر و تعویض رول پرس و هات رول در واحد تعمیر چاپگر شارپ
 • تعمیر و تعویض انواع فن کابل هد چاپگر های جوهر افشان
 • تعمیر و تعویض نوار انکودر چاپگرهای جوهر افشان
 • تعمیر و تعویض برد کریج چاپگرهای جوهر افشان
 • تعویض و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن

بررسی مشکلات نرم افزاری چاپگر های شارپ

وقتی در مرکز تعمیر چاپگر شارپ تشخیص داده می شود که دستگاه با مشکلات نرم افزاری رو به است، متخصص با تمرکز بر این بخش تمام تلاش خود را می کند تا همه ایرادات نرم افزاری را رفع و رجوع کند. در این شرایط کاربر با مشکلاتی نظیر پر بودن حافظه پرینتر مواجه است که به دستگاه اجازه کارکرد درست و مناسب نمی دهد.

در چنین شرایطی دستگاه باید دوباره از نو تنظیم شود یا اینکه حافظه به کلی پاک شود و یا حافظهِ در صف چاپ دستگاه بررسی شود؛ در هر صورت مشکل از هر بخش که باشد، توسط تیم متخصص نرم افزار پرینتر بررسی و فیکس خواهد شد.

 

اهمیت تعمیر پرینتر شارپ

توجه داشته باشید که برای اینکه به صورت منطقی و تنها در مواقع مورد نیاز به تعمیر چاپگر شارپ محتاج باشید، باید از ابتدا نوع نیاز و کاربری خود را انتخاب کنید تا به دلیل کار کشیدن زیاد از دستگاه یا کار نکشیدن مناسب از پرینتر شارپ با مشکلات و اختلالات رو به رو نشوید.

تعمیر چاپگر شارپ به حوزه های زیادی مربوط می شود. هر مشکلی که با دستگاه خود داشته باشید، از جمله کندی در اجرای دستور چاپ، وجود نقاط و خطوط اضافه در چاپ نهایی، پیغام اشتباه خالی بودن کارتریج، گیر کردن کاغذ در پرینتر، ارور سه چراغ روشن، سایه اندازی، خطای ۵۰۴ و … در مرکز تعمیر چاپگر شارپ به راحتی قابل بررسی و برطرف سازی است.

 

روال تعمیر چاپگر شارپ

اینکه دستگاه پرینتر با مشکلاتی مواجه است، می تواند هم در مسائل سخت افزاری ریشه داشته باشد و هم در مسائل نرم افزاری. تشخیص این موضوع تنها بر عهده تعمیرکار است. یک تعمیرکار متخصص و مجرب است که می تواند با یک ریشه یابی و عیب یابی دقیق و ماهرانه، دلیل اختلال را تعیین کند و در نهایت با ورود به مسیر درست تعمیر و ترمیم، سلامت دستگاه را تضمین نماید.

در واحد تعمیر چاپگر شارپ همه امکانات و تسهیلات لازم فراهم است تا هر مشکلی از پرینتر به بهترین حالت خود بررسی و تعمیر و ترمیم شود. این واحد به همه کاربران اطمینان می دهد که کیفیتی بی نظیر و بی رقیب را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد و همه خدمات خود را تضمین خواهد کرد.

تعمیرات شارپ

تعمیرات در حوزه محصولات شارپ، دامنه بسیار وسیع و گسترده ای دارد. کمپانی شارپ نه تنها در تولید انواع لوازم صوتی و تصویری فعال است بلکه تولید انواع ماشین های اداری، انواع لوازم خانگی و حتی لپ تاپ و موبایل را نیز در برنامه کاری خود لحاظ کرده است.

به همین دلیل دامنه خدمات تعمیراتی این کمپانی نیز بسیار وسیع و گسترده است. کمپانی شارپ با پیروی از یک برنامه ریزی دقیق و مدون موفق شده است در هر یک از حوزه های یاد شده، حرفی برای گفتن داشته باشد. در واحد تعمیراتی شارپ با مجموعه ای از واحد ها روبه رو هستید که هر کدام وظیفه ای مشخص در حوزه کاری خود انجام می دهند. با استفاده از تجهیزات برتر و دستگاه های عیب یابی و تعمیر مدرن، این امکان را دارند که خدماتی با کیفیت و بی رقیب را به کاربران ارائه دهند.

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ یکی از نمایندگی های رسمی و معتبری است که تمامی خدمات حوزه فروش و پس از فروش کمپانی شارپ را پوشش می دهد. در این نمایندگی می توانید هر آنچه از محصولات کمپانی شارپ را که در نظر دارید، با بهترین شرایط تهیه کنید. نمایندگی مجاز شارپ با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به کاربر کمک می کند تا انتخاب خوب و بهینه ای داشته باشد.

در این نمایندگی به دلیل همه فعالیت های قانونی و اصولی، این امکان فراهم است که کاربر از خدمات پس از فروش اصل و شرکتی بهره مند شود. محصولات اصل و اورجینال را دریافت کند و با مشاهده کوچکترین اختلال عملکرد، مشکل خود را با متخصصین در میان بگذارد. با مراجعه به نمایندگی رسمی شارپ مجموعه ای از بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

 

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از معتبر ترین و با موفق ترین سازمان هایی است که در حوزه محصولات الکترونیکی و مکانیکی و هوشمند فعالیت بسیار وسیع و گسترده دارد. این مرکز با شناخت نیاز کاربران خود به خوبی توانسته است با اجرای برنامه ریزی های دقیق و مدون، تامین کننده نیاز و احتیاجات کاربران باشد.

در این مرکز هر مشکلی که در حوزه آی تی و الکترونیک و دستگاه های هوشمند، داشته باشید، می توانید بر طرف کنید. مرکز سخت افزار ایران این نوید را به همه کاربران و مشتریان خود می دهد که با مراجعه به این واحد معتبر و رسمی هیچ یک از نیاز های کاربران چه در حوزه فروش و خدمات پس از فروش و چه در حوزه تعمیرات و سرویس های عیب یابی بی پاسخ نخواهند ماند.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *