021-62948

اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی اجنرال

تعمیر کولر گازی اجنرال  یکی از سرویس های تعمیراتی مرکز سخت افزار ایران است. اجنرال یکی از شرکت هایی است که در حوزه تولید انواع کولر های گازی از جمله دیواری و ایستاده فعالیت می کند. این دستگاه با ظرفیت و توان های مختلفی تولید می شود. نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در خدمت تمام کاربران این برند است تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در حوزه راه اندازی و نصب کولر گازی، شارژ گاز و تعمیرات تخصصی کولر ارائه دهد.

تعمیر برد الکتریکی کولر گازی اجنرال، تعمیر خازن کولر گازی اجنرال، تعمیر کمپرسور کولر گازی اجنرال، تعمیر سنسور کولر گازی اجنرال و سیم کشی کولر گازی اجنرال تنها نمونه هایی از خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال است.

شارژ گاز کولر گازی اجنرال

خدمات تعمیر کولر گازی اجنرال

اقداماتی همچون عیب یابی دقیق و تخصصی دستگاه، تعمیر و تعویض کمپرسور آسیب دیده، تعمیرات فن و موتور فن، تعویض فن، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر تخصصی برد، تعمیرات اواپراتور، ترمیم مدارهای معیوب، تعمیر و تعویض ترموستات، تعمیرات سنسورها، تعمیر تخصصی کندانسور، تعویض لوله ها و اتصالات آسیب دیده، تعمیر و تعویض فیوز حرارتی، سرویس در محل و شارژ گاز، مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی اجنرال به شمار می روند. مرکز سخت افزار ایران، این خدمات را گارانتی می کند تا از بابت اصل بودن قطعات و اقدامات انجام شده، اطمینان کامل داشته باشید.

 نصب کولر گازی اجنرال

برای نصب کولر گازی اجنرال نباید به هر نصابی اعتماد کنید. فقط از نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال و افراد متخصص کمک بگیرید؛ زیرا نصب درست و اصولی در کارکرد دستگاه تاثیر بسیاری دارد. برای نصب یونیت داخلی و خارجی باید اصول لازم رعایت شود. برای نصب یونیت خارجی و داخلی فضای مناسب را در نظر بگیرید. هر کدام از این یونیت ها باید مسیر نصب و راه اندازی را به طور جداگانه طی کنند.

برای نصب معمولا به ملزوماتی نیاز است که از جانب نصاب کولر گازی تهیه می شود و روی هزینه ها تاثیر می گذارد. داکت کشی و شارژ تکمیلی کولر نیز در نصب کولر گازی اجنرال باید مد نظر قرار بگیرد. نکاتی نظیر دیوار محکم، جایی که پرتاب باد را درست انجام دهد، شیب مناسب دستگاه، قرار گیری لوله ها در پایین ترین سطح و … باید در هنگام نصب و نصب کولر گازی اجنرال رعایت شود.

سرویس کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی  اجنرال یکی از سرویس های مهم و بسیار مفید نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال است. این دستگاه در فواصل زمانی مشخص و حداقل سالی دو بار نیاز به سرویس دارد. 

یکی از مهمترین خدمات در سرویس کولر گازی اجنرال بررسی میزان گاز کولر است. این کار حداقل سالی یک بار باید انجام شود. با سرویس به موقع کولر گازی اجنرال عمر دستگاه افزایش می یابد و عملکرد آن را نیز حفظ کنید.

شارژ گاز کولر گازی اجنرال

برخی از مشکلات کولر گازی اسپلیت، مثل کاهش سرما و خنک نکردن و …، ریشه در تمام شدن گاز دستگاه دارند. به همین دلیل شارژ گاز کولر گازی اجنرال و دیگر برندها، یک اقدام بسیار مهم و حیاتی تلقی می شود که باید در زمان مناسب و به شکل درست و اصولی انجام شود. 

اگر همه مراحل و بخش های شارژ گاز درست و با رعایت نکات مربوطه انجام شود، بخشی از مشکلات کولر هم برطرف می شوند. انتخاب روش شارژ، بستگی به فاکتورهایی مثل مدل دستگاه و ظرفیت آن دارد و تنها سرویس کاران حرفه ای قادر به تشخیص درست آن هستند. 

کارشناسان مجرب تعمیر کولر گازی اجنرال در مرکز سخت افزار ایران، برای ارائه خدمات شارژ گاز کولر به صورت حرفه ای و تخصصی در خدمت شما هستند.

تعمیر کمپرسور کولر گازی اجنرال

کمپرسور یکی از قطعات مهمی است که حکم قلب کولر گازی را دارد. زیرا این بخش پس از فشرده سازی گاز مبرد، آن را داخل لوله ها به جریان می اندازد تا در نتیجه این عمل فرآیند سرمایش یا گرمایش فضا انجام گیرد. بنابراین طبیعی است که با خرابی کمپرسور عملکرد دستگاه مختل شود. معمولا ایرادات این قطعه یکی از موارد زیر هستند:

 • مشکل اورلود
 • کثیف شدن قطعات
 • سر و صدای زیاد کمپرسور

به منظور تعمیر کمپرسور کولر گازی اجنرال نخست باید ریشه مشکل را تشخیص دهید. چنانچه کمپرسور به خوبی عمل نمی کند، در گام اول باید بررسی کنید که آیا این بخش روشن است یا نه؟ سپس از اتصال درست کابل برق و سالم بودن فیوزها و سیم های برق مطمئن شوید. اگر کمپرسور روشن شده، اما کار نمی کند، ممکن است که دچار آسیب دیدگی یا افت فشار شده باشد. در چنین شرایطی بهتر است یک تکنسین حرفه ای دستگاه را بررسی و تعمیر کولر گازی را انجام دهد.  

تعمیر ترموستات کولرگازی اجنرال

ترموستات کولر گازی وظیفه کنترل دمای واحد داخلی و همچنین قطع و وصل کردن جریان برق را برعهده دارد. چنانچه این قطعه کار نکند، ممکن است دلیل آن ایراد در خود ترموستات بوده یا این که سیستم کنترل کننده خراب شده باشد. در صورت خرابی ترموستات نخست باید سیم ها و اتصالات آن را چک کنید و اطمینان حاصل نمایید که تمامی اتصالات به درستی انجام گرفته اند.

اگر مشکلی در اتصالات وجود نداشته باشد، به احتمال زیاد خود ترموستات معیوب بوده و باید آن را تعویض نمایید. در این مواقع بهتر است با یک کارشناس مجرب تماس بگیرید تا ترموستات را مورد بررسی قرار دهد و در صورت لزوم قطعه را تعمیر یا تعویض کند. معمولا تکنسین های کاربلد برای تعمیر کولر اجنرال و رفع ایرادات  ترموستات سه روش را برمی گزینند که عبارتند از:

 • تمیز کردن ترموستات
 • رفع ایرادات سیم کشی ترموستات
 • برطرف کردن مشکل کالیبراسیون ترموستات

تعمیر برد کولر گازی اجنرال

برد یکی از قطعات مهم کولر گازی است که کیفیت کاری آن تاثیر بسیاری بر روند کاری دستگاه می گذارد. چنانچه این قطعه بسوزد، نیاز به تعمیر و چه بسا تعویض آن می باشد. اجزای این قطعه (چشمی، سنسور و ترانس) بر اثر نوسانات برق یا نفوذ رطوبت از کار می افتند و مانع از عملکرد درست برد و به دنبال آن، کولر می شوند. در این صورت، تعمیر برد کولر گازی اجنرال یا هر برند دیگری، منوط به تعویض این اجزاست. سوختن برد نیز مسئله دیگری است که تعویض این قطعه را ضروری می سازد.

گاهی مشکلات جریان برق به حدی است که بلافاصله موجب سوختن برد و از کار افتادن آن می شود. در این صورت، فرمان های لازم به سایر بخش های کولر گازی صادر نشده و حالت اورلود ایجاد می گردد. این بدان معناست که فشار زیادی به کمپرسور وارد شده و اصطلاحا این قطعه زیر برق مانده است. 

به هر ترتیب، چنانچه مشاهده کردید که کولر گازی شما به صورت ناگهانی خاموش می شود، حتما در اولین فرصت، اقدام به تعمیر کولر گازی اجنرال در یک مرکز معتبر و مجاز کنید.

لوله کشی توکار کولر گازی

لوله کشی توکار کولر گازی جزو یکی از مهمترین و حساس ترین اقداماتی است که برای راه اندازی کولر گازی انجام می شود. تیم کارشناسی ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به لوله کشی توکار کولر گازی کاربران خود می کند.  لوله کشی توکار کولر گازی  که توسط این مرکز انجام می شود، بر اساس استاندارد های جهانی و بدون هرگونه نشتی است.

لوله کشی توکار کولر گازی بعد از نقشه کشی برای رد کردن لوله ها و به بهترین شکل ممکن انجام می شود. اجرای لوله‌کشی توکار کولر گازی هم برای ساختمان ‌های نوساز و هم برای ساختمان ‌های قدیمی امکان پذیر است؛ با این تفاوت که در ساختمان‌ های قدیمی موضوع تخریب، هزینه‌های اجرا را تا حدود زیادی تحت الشعاع قرار می‌دهد.

 • نصب و راه اندازی کولر گازی اجنرال
 • تعمیر و بررسی اجزای تشکیل دهنده کولر گازی اجنرال
 • تعمیر برد کولر گازی اجنرال
 • تعمیر پنل کولر گازی اجنرال
 • تعمیرات کندانسور کولر گازی اجنرال
 • عیب یابی مدار سنسور لوله و سنسور برودت کولر گازی اجنرال
 • مسیریابی برد کولر گازی برای رسیدن به عیب توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال
 • ولتاژ گیری کولر گازی اجنرال
 • تعویض کمپرسور کولرگازی اینورتر و معمولی
 • سرویس سالیانه کولرگازی اجنرال
 • تعمیر اتصالی سیم های برق
 • تعمیر ترموستات کولر گازی اجنرال
 • تعمیر و بررسی مدار و برد اینورتر کولر گازی اجنرال
 • بررسی صحت و سلامت قطعات تشکیل دهنده روی مدار کولر گازی اجنرال
 • تعمیر و بررسی آی سی ها و قطعاتی که به موتور فرمان عملکرد می دهد

تعمیر انواع کولر گازی اجنرال

تعمیر کولر گازی پرتابل اجنرال

کولر گازی های پرتابل هم گاهی دچار مشکلاتی شده و نیاز به ترمیم تخصصی دارند. خاموش شدن، روشن نشدن، سرما نداشتن، کاهش شدت باد پرتابی، بوی نامطبوع، خرابی شیلنگ و تخلیه نشدن آب، سر و صدای اضافه و مواردی از این دست، برخی از مشکلات رایج کولرهای پرتابل هستند که کاربران دیر یا زود شاهد بروز آنها هستند.

برای تعمیر کولر گازی پرتابل اجنرال در هریک از این موارد، باید اجزاء دستگاه بررسی شده و بر حسب نیاز، ترمیم یا تعویض گردند. البته تعمیرات مدلهای پرتابل معمولا راحت از سایر انواع کولر است چون این دستگاه ها تنها یک پنل دارند و طراحی داخلی آنها هم ساده تر از کولرهای دوتکه و اسپلیت هاست.

تعمیر کولر گازی اسپلیت اجنرال

برای تعمیر کولر گازی اسپلیت اجنرال به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته برای عیب یابی و تعمیر و ترمیم نیاز است. اسپلیت ها هر کدام ساختار منحصر به فرد خود را دارند.

این دستگاه در ساده ترین حالت فقط به سرویس دوره ای و شارژ گاز نیاز خواهد داشت. اگر اسپلیت اجنرال شما خوب خنک نمی کند یا آب از آن چکه می کند یا اینکه روشن نمی شود و با روشن شدن آن بلافاصله فیوز ساختمان قطع می شود و بسیاری دیگر از مشکلات، می توانید از نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی ایستاده اجنرال

تعمیر کولر گازی ایستاده اجنرال نیز نمونه ای دیگر از خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال است. یکی از این نوع کولرهای گازی، کولر گازی ایستاده است.کولرهای گازی ایستاده هم مانند کولر گازی های ساده از دو قسمت پنل خارجی (کندانسور) و پنل داخلی (یونیت)تشکیل شده اند.

یونیت داخلی کولرهای گازی ایستاده به صورت ایستاده است. کولرهای ایستاده عموما دارای BTU بالا تا ۹۶۰۰۰ هستند. تمام سرویس هایی که برای تعمیر کولر گازی اسپلیت اجنرال ارائه می شود، در مورد این مدل از کولر نیز قابلیت اجرا دارد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. درست است که مراکز بسیاری خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر کولر گازی را انجام می دهد، اما اساسا مراجعه به هر مرکزی برای دریافت خدمات تعمیراتی صحیح نیست.

 نمایندگی تعمیرات کولر گازی یک پایگاه معتبر، مجاز و مجهز است که تمام تجهیزات لازم برای عیب یابی و تعمیر و ترمیم کولرگازی را دارد و خدماتی با کیفیت ارائه می دهد. تمام سرویس ها و خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

5/5(3 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.