اپل جزئیات نصب ماژول‌ حافظه و MPX در مک پرو 2019 را منتشر کرد

بعد از آغاز رسمی فروش مک پرو 2019 ، اپل صفحه پشتیبانی از این محصول را در وب سایت خود بروز رسانی کرد. این شرکت، چند ویدئوی آموزشی را به صفحه پشتیبانی کامپیوتر جدیدش اضافه کرده که محتوا و اطلاعات جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهند. این ویدئوها مربوط به آموزش نصب ماژولهای رم و MPX  در مک پرو 2019 هستند.

مواردی همچون اسنادی برای تبیین کارتهای PCIe سازگار با سیستم، چگونگی نصب کارتهای PCIe روی مک پرو 2019، چگونگی استفاده‌ هم ‌زمان از چندین نمایشگر، مشخصات حافظه‌ رم و مواردی از این دست، در کلیپ های آموزشی وب سایت apple مشاهده می شوند. با ما همراه باشید تا جزئیات ویدئوهای مربوط به نصب ماژول‌ حافظه و MPX در Mac Pro 2019 را مورد بررسی قرار دهیم.

MPX در مک پرو 2019

ویدئوهای نصب MPX در مک پرو 2019

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، شرکت اپل صفحات مربوط به کامپیوتر مک 2019 را در وب سایت خود بروز رسانی کرده و فیلم هایی را به آن اضافه نموده است. پس از ورود به این صفحه، در بخش بالایی، لینکهایی برای صفحاتی از جمله پشتیبانی از  macOS، ایجاد نسخه‌ پشتیبان از مک، انتقال فایلها از یک مک به دیگری و موضوعاتی که کاربران هنگام شروع کار با این محصول در موردش سؤال می‌پرسند، تعبیه شده است. در بخش دوم، نکاتی را راجع به نصب قطعاتی در داخل و خارج ماژول مک مشاهده می کنیم.

مثلا apple مدعی شده که می ‌توان تا 1.5 ترابایت حافظه را در قالب ماژول نوع DIMM در 12 اسلات حافظه‌ مک پرو تعبیه کرد. همچنین 8 اسلات PCIe ، طیف گسترده‌ ای از کارتها شامل دو ماژول MPX در مک پرو 2019 را پشتیبانی می ‌کنند. همچنین کاربران می توانند برای آشنایی بیشتر با مراحل و روش صحیح نصب صحیح ماژول‌ های رم و MPX بر روی مک پرو 2019، از پیوندهای ویدئوها استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات کامپیوتر

راه اندازی واحد تخصصی تعمیرات کامپیوتر در مرکز سخت افزار ایران موجب شده که این مجموعه به یکی از معتبر ترین مراکز ترمیم رایانه تبدیل شود. به گونه ای که کاربران با مراجعه به نمایندگی تعمیر کامپیوتر و دریافت سرویس های مورد نظر، با رضایت کامل مجموعه را ترک می کنند. این سطح از تخصص و کیفیت خدمات رسانی، به دلیل حضور کادر فنی مجرب و دوره دیده و نیز استفاده از تجهیزات نوین و پیشرفته به دست آمده است.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران با انجام تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری به صورت کلی و جزئی، گام بلندی در حصول اهداف مشتری مداری برداشته است. این مرکز، ضمن توجه به اصول مشتری مداری و حرکت در مسیر تحقق این هدف، خود را همراه و پشتیبان مشتریان عزیز می داند. برای ترمیم هریک از مدل های رایانه خود، کافی است با یکی از شعب مرکز سخت افزار ایران در تهران یا کرج تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری