021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

کنترل گوشی ال جی از هوا

کاربران بسیاری در سرتا سر جهان منتظر رونمایی از پرچم دار ال جی در سال 2019 هستند. طبق اخباری که در این مدت به بیرون منتشر شده، این اسمارت فون جذاب به ویژگی عجیب و جالب توجهی مجهز است که قابلیت کنترل گوشی ال جی از هوا را برای کاربر فراهم میکند و دیگر حتی به لمس تاچ اسکرین آن احتیاج نداشته باشد. انتشار جدید ترین تیزر تبلیغاتی ال جی از این پرچم دار متفاوت، با جمله ی «خداحافظ تاچ» همراه بود.

مراسم رونمایی در ماه فوریه ی تا چند هفته ی دیگر در بارسلون اسپانیا برگزار میشود و این یعنی برای با خبر شدن از دیگر ویژگی های این گوشی چیز زیادی باقی نمانده است. همچنین با رجوع به گزارشات رسمی و غیر رسمی  میتوان گفت این برند کره ای در حال کار بر روی ویژگی ناوبری از طریق تکان دادن دست در هوا میباشد و این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا کنترل گوشی ال جی از هوا را هم در اختیار داشته باشد.

البته نمیتوان انتظار این را داشت که در سری جدید از گوشی های ال جی 2019 بخاطر قابلیت کنترل گوشی ال جی از هوا ، تاچ اسکرین به طور کامل حذف شده باشد و قطعا بخش زیادی از ارتباط کاربر با گوشی تلفن همراه خود از طریق لمس آن خواهد بود. 

اما به هر حال داشتن چنین قابلیتی آن قدر جذاب میباشد که این انتظار برود که گوشی های جدید ال جی رقیب سرسختی برای سایر اسمارت فون های معرفی شده محسوب شوند. این نوآوری بزرگ احتمالا بعد ها سر و صدای بیشتری به پا میکند و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص خواهد داد.

قابلیت کنترل گوشی ال جی از هوا در LG premiere

عبارتی که بر روی تیزر تبلیغاتی اخیر ال جی درج شده شده بود و به روشنی به چشم میخورد LG premiere  بود. پس این را میتوان در نظر داشت که نام گوشی جدید ال جی در سال 2019 LG premiere خواهد بود. هر چند کنترل گوشی ال جی از هوا قابلیت جذاب و بزرگی محسوب میشود، اما آن چه مسلم است ال جی برای باقی ماندن در عرصه ی رقابت تنگاتنگ خود با برندهای هواوی، سامسونگ و اپل و سونی، دشواری های بسیاری را متحمل خواهد شد.

این اقدام شجاعانه ی کمپانی ال جی یعنی قابلیت کنترل گوشی ال جی از هوا ، در پست های تبلیغاتی این برند در اینستاگرام هم مورد معرفی و تبلیغ قرار گرفته و اینطور که به نظر می رسه، ال جی کره ای عزم خود را جزم کرده تا در این رقابت سنگین، حرف های بسیاری برای زدن داشته باشد.

نمایندگی تعمیر گوشی ال جی در کرج

همانطور که میدانید ، مشکلات و خرابی های گوشی های ال جی، شاخه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی دارند و انجام تعمیر آن ها نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد که فقط از عهده ی متخصصان حاضر در نمایندگی ال جی برمی آید. 

در همین راستا این مرکز نمایندگی گوشی ال جی در کرج، با هدف ارائه ی تمامی سرویس های لازم برای تمامی مدل های اسمارت فون های ال جی در کرج دایر گردیده و هر روز هفته، آماده ی کمک رسانی به کاربران عزیز کرجی میباشد.

مرکز نمایندگی ال جی درکرج با برخورداری از مجهز ترین ابزار و وسایل و با همکاری متخصصان زبده و دوره دیده در امر تعمیر، قادر است، در سریع ترین زمان ممکن تمامی مشکلات و خرابی را شناسایی و علت یابی و در نهایت تعمیر و مرتفع سازد. توصیه ی ما به شما این است که در مواقع بروز مشکل، از طریق راه های تماس ذکر شده با مشاوران مرکز  نمایندگی ال جی درکرج  تماس حاصل کنید تا بهترین و مفید ترین راه حل را پیش روی شما عزیزان قرار دهند.

همچنین لازم به ذکر است که در این مرکز اصل بر تعمیر استوار است و تعویض قطعه به عنوان اولویت نهایی در نظر گرفته میشود و در صورت معیوب شدن قطعات و نیاز به انجام تعویض، از قطعات اورجینال برند ال جی استفاده میشود. تمامی خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی ال جی به صورت تضمینی و با بالا ترین کیفیت ممکن به کاربران عزیز ارائه میشود و مراجعه کننده میتواند همان موقع در جریان ریز به ریز هزینه های مصوب از سوی شرکت قرار بگیرند.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.