021-62948

اشتراک گذاری

تعمیرات تبلت لنوو

واقعیت آن است که طی فرآیندهای عیب‌یابی در تبلت های امروزی، به دلیل پیشرفت تکنولوژی و بکارگیری فناوری‌های نوین در این دستگاه‌ها، روز به روز دشوارتر و پیچیده‌تر می‌شود. تعمیر تبلت های امروزی، با توجه به رشد روزافزون فناوری در این دستگاه‌ها، دیگر با تکیه بر همان تجهیزات قدیمی، امکان‌پذیر نیست. با این وجود، در بسیاری از مراکز تعمیر، استفاده از تجهیزات پیشرفته جهت تعمیر تبلت چندان جدی گرفته نشده و تعمیرکاران، از همان روش‌ها و ابزار قدیمی برای این کار استفاده می‌کنند.

مرکز سخت افزار ایران با علم به این مسئله، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات تبلت لنوو را، پس از طی آزمون‌های متعدد، به همکاری فراخوانده و پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را در اختیار آنان قرار داده است. این مسئله موجب شده تا در حال حاضر، مرکز سخت افزار ایران بدل به یکی از موفق‌ترین مراکز ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با تعمیر تبلت گردد.

تیم حاضر در پارت تعمیرات تبلت مرکز سخت افزار ایران، از پیشرو‌ترین مجموعه‌های تعمیراتی حال حاضر کشور است که توانسته رضایت صد در صدی بسیاری از مراجعان خویش را کسب نماید. ضمانت این سخن نیز گارانتی همه‌جانبه خدماتی است که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت لنوو ارائه می‌گردد.

تعمیر تبلت لنوو
تعمیرات تبلت لنوو

بی‌عیب و نقص ‌شدن تبلت‌ها در مرکز تعمیرات تبلت لنوو

کاربران تبلت های لنوو می‌توانند با حضور در مرکز تعمیرات تبلت های لنوو، شاهد بهبود همه جانبه‌ی دستگاه خویش –چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری- باشند. در مرکز تعمیرات تبلت لنوو، به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر و بکارگیری نوین‌ترین متدهای این حوزه، آنچه که مراجعان در نهایت تحویل خواهند گرفت، تبلت های تعمیر شده‌ای هستند که کیفیت نخستین خود را بازیافته و بدل به دستگاهی بی‌عیب و نقص شده‌اند.

مرکز تعمیرات تبلت Lenovo به ارائه خدمات باکیفیت بسنده نکرده و برای آسودگی خیال مراجعان گرامی، کلیه خدمات دریافت شده در این مرکز را گارانتی و ضمانت کرده است. گارانتی خدمات این مرکز به دلیل اطمینان از سطح کیفی خدمات و البته دانش تعمیرکاران حاضر در نمایندگی تعمیرات تبلت لنوو صورت گرفته است.

نمایندگی تعمیرات تبلت لنوو چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

کاربرانی که در طول روزهای اخیر شاهد بروز اشکال در تبلت لنوو خود بوده‌اند، و یا تصمیم به خرید یکی از مدلهای تبلت لنوو را گرفته‌اند، می‌توانند با به نمایندگی تبلت Lenovo مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. تمامی خدمات مرتبط با تبلت های لنوو، نظیر فروش، تعمیر و آموزش با حضور در نمایندگی تبلت لنوو قابل دریافت است.

ویژگی قابل توجه نمایندگی تبلت لنوو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تبلت لنوو را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است.

در بخش فروش، تبلت‌هایی نظیر تبلت لنوو Tab 7 Essential TB-7304F، تبلت لنوو Tab 7 Essential TB-7304I-A، تبلت لنوو Tab 7 Essential TB-7304N، تبلت لنوو مدل Tab 3 7 Essential TB3-710I 3G برخی از پرفروش‌ترین ها هستند. در بخش تعمیرات تبلت لنوو نیز سرویس‌هایی نظیر تعمیر صفحه نمایش و تعویض گلس تبلت‌های لنوو، تعمیر اشکالات نرم افزاری، تعمیر باتری تبلت، تعمیر مشکل هنگ کردن تبلت لنوو، تعمیر مشکل کند شدن سرعت تبلت لنوو و مواردی از این دست برخی از پرمتقاضی‌ترین‌ها هستند.

رفع مشکلات رایج تبلت های لنوو

تعمیر هنگ کردن تبلت لنوو

منظور از هنگ کردن تبلت، زمانی است که دستگاه کاملا فریز شده و هیچ یک از برنامه ها اجرا نمی شوند. دلیل این اتفاق هم عواملی مثل به روز نبودن برنامه ها یا سیستم عامل، ویروسی شدن، معیوب بودن اپلیکیشن ها و ایرادات نرم افزاری است. در واقع به ندرت پیش می آید که تبلت به دلیل مشکلات و معایب سخت افزاری هنگ کند. برای تعمیرات تبلت لنوو یا دیگر برندها، اقداماتی مثل ریست فکتوری، ویروس کشی، آپدیت کردن برنامه ها و فلش نرم افزاری موثر هستند.

تعمیر داغ شدن تبلت لنوو

داغ شدن تبلت مساله ای نسبتا رایج است که گاهی نگران کننده می شود. اگر چندین برنامه به صورت همزمان در حال اجرا هستند یا تبلت پس از کار زیاد داغ می شود، زیاد جای نگرانی نیست. اما تداوم این وضعیت می تواند منجر به خرابی قطعات و آسیب دیدگی شدید دستگاه شود. ویروسی شدن تبلت و خرابی باتری، مهم ترین عواملی هستند که موجب افزایش دمای تبلت و گوشی های هوشمند می شوند. تعمیرات تبلت Lenovo که ویروسی شده چندان سخت نیست اما در صورت خرابی باتری، باید در اسرع وقت این قطعه را تعویض کرد تا دیگر اجزاء تبلت در معرض خطر قرار نگیرند.

رفع مشکل روشن نشدن تبلت Lenovo

یکی دیگر از مشکلات نسبتا رایج تبلت، روشن نشدن آن است که دلایل آن از خرابی باتری تا ایرادهای نرم افزاری و سخت افزاری را شامل می شود. اگر با این مشکل مواجه شدید، اول تبلت را شارژ کنید تا مطمئن شوید که علت روشن نشدن آن، شارژ نداشتن نیست. اگر باز هم تبلت روشن نشد، ممکن است پاور ایراد داشته باشد. خرابی مین برد هم می تواند باعث بروز این مشکل شود. در نهایت، خرابی باتری جزء دلایل اصلی روشن نشدن تبلت است که باید به سرعت بررسی شود. برای تعمیر تبلت لنوو در این شرایط، پاور، باتری و مین برد بررسی شده و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می شوند.

برطرف کردن شارژ نشدن تبلت های لنوو

گاهی ممکن است تبلت را به شارژر وصل کنید اما هیچ تغییری در درصد باتری آن مشاهده نکنید. اگر چند بار کابل شارژ را وصل کردید اما تغییری در روند شارژ دستگاه ایجاد نشد، ممکن است سیم یا آداپتور شارژر ایراد داشته باشند. خرابی سوکت شارژ هم می تواند مانع از شارژ شدن تبلت یا موبایل شود. مشکلات نرم افزاری همچون ویروسی شدن نیز بعضا منجر به شارژ نشدن تبلت می شوند.

از خرابی باتری هم نباید غافل شد چرا که فرسودگی یا خرابی این قطعه باعث بروز مشکلاتی در روند شارژ تبلت می شود. تعمیرات تبلت لنوو در شرایط شارژ نشدن دستگاه، منوط به عیب یابی باتری، شارژر و سوکت شارژ و ترمیم یا تعویض آنهاست. مدار و آی سی شارژ هم بخش های دیگری هستند که ممکن است در این شرایط نیاز به ترمیم یا تعویض داشته باشند.

گارانتی تعمیرات تبلت Lenovo

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر تبلت توسط کارشناسان ارشد تعمیر تبلت و همراه با گارانتی انجام می شود. چنانچه در هریک از انواع تبلت خود مشکل یا ایرادی را مشاهده کردید، مرکز تخصصی تعمیر تبلت تا رفع کامل مشکل کنار شما خواهد بود. این مرکز یک مجموعه تخصصی است که کلیه خدمات و سرویس های مربوط به تعمیرات تبلت را در سطحی حرفه ای به کاربران ارائه می دهد.

اساسا تعمیرات تبلت فرایند چندان راحتی نیست و به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد. تعمیرکار باید دانش نرم افزاری و سخت افزاری به روزی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مشکلات بخش های مختلف دستگاه را به صورت حرفه ای برطرف کند. تیم تعمیرات تبلت در مرکز سخت افزار ایران ضمن برخورداری از دانش و مهارت بالا در این زمینه، عملیات عیب یابی و ترمیم این دستگاه را با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام می دهند.

تعویض قطعات تبلت لنوو با نمونه‌های اورجینال

یکی از مهم‌ترین نکات در فرآیند تعمیرات تبلت لنوو، تعویض قطعات از کارافتاده با نمونه‌های اورجینال است. بی‌توجهی به این مسئله سبب استهلاک سایر قطعات در دراز مدت و کاهش عملکرد تبلت تعمیر شده می‌گردد. به عبارتی دیگر اگر در تعویض قطعات تبلت از نمونه‌های غیراورجینال و بی‌کیفیت استفاده شود، این مسئله در دراز مدت آسیب بسیاری به دیگر قطعات وارد کرده و خرابی‌ آنها را در پی خواهد داشت.

مرکز سخت افزار ایران، جهت پیشگیری از این مسئله، آرشیوی جامع از تخصصی‌ترین قطعات مرتبط با انواع تبلت لنوو را فراهم کرده و جهت تعویض در اختیار تعمیرکاران خود قرار داده است. این موضوع کیفیت خدمات نمایندگی تبلت لنوو را دوچندان ساخته  تأثیر بسزایی بر رضایت مشتریان این مرکز داشته است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.