021-62948

اشتراک گذاری

تعمیر قاب لپ تاپ

قاب لپ تاپ ممکن است بر اثر ضربه بشکند یا ترک بردارد. در صورتی که قاب لپ تاپ بشکند، در اغلب اوقات قابل ترمیم است؛ برای تعمیر قاب لپ تاپ، تعمیرکاران لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران، با چسب های مخصوص تزریق پلاستیک محل شکستگی را ترمیم می کنند، سپس اقداماتی انجام می دهند تا در حد امکان محل شکستگی دیده نشود.

اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب را تعویض می کنند. قاب اکثر مدل های لپ تاپ در بازار موجود است. گاهی ممکن است در لپ تاپ لق شود؛ این مشکل می تواند به علت خرابی لولا یا قاب یا شاسی باشد. این مشکل اغلب ناشی از لولای لپ تاپ است. که در بخش تعمیر لولای لپ تاپ به آن پرداختیم.

تعمیر قاب لپ تاپ با گارانتی

نکات مهم در تعمیر قاب لپ تاپ

در این بخش به ارائه نکاتی درمورد تعمیر قاب لپ تاپ می پردازیم. برخی آسیب هایی که ممکن است برای قاب لپ تاپ پیش آید و راه کار تعمیرات در هنگام بروز مشکل به شرح ذیل است.

شکستن قاب

با توجه به جنس قطعه مورد بحث، یکی از اصلی ترین آسیب های آن شکستگی می باشد. ممکن است در اثر ضربه و یا افتادن لپ تاپ، قاب آن ترک برداشته و یا بشکند. در این صورت، برای تعمیر قاب لب تاپ ، قسمت شکسته شده باید با نوعی چسب مخصوص ترمیم شود. البته در این شرایط، باید از روش های ویژه ای استفاده شود تا جای چسب روی قاب مشخص نباشد. از این رو توصیه می کنیم تعمیر قاب شکسته لپ تاپ خود را به مراکز تعمیر مجاز و معتبر بسپارید.

لق شدن در لپ تاپ

گاهی بر اثر خرابی لولای لپ تاپ، ممکن است در آن لق شود. البته مشکل در قاب نیز می تواند در این عامل موثر باشد. به هر صورت، تعمیر قاب لپ تاپ در حالت لق بودن در آن، نیاز به تجربه و مهارت بالایی می باشد. چرا که در صورت ترمیم و جا افتادن اشتباه این بخش ها، ممکن است ال سی دی و یا حتی قطعات داخل دستگاه در معرض خطر قرار بگیرند.

تعویض قاب لپ تاپ

در برخی موارد، میزان شکستگی قاب به حدی است که چسب زدن آن هیچ کاربردی ندارد. در این وضعیت، تنها راه تعمیر قاب لپ تاپ ، تعویض آن است. باید دقت داشت که در این کار، باید حتما از قاب با کیفیت استفاده شود. خوشبختانه در مرکز سخت افزار ایران، انواع قاب برای همه ی مدل های لپ تاپ های این شرکت وجود دارد. لذا می توانید از تعویض قاب دستگاه خود با نمونه ی اورجینال و با کیفیت اطمینان کامل داشته باشید.

قاب لپ تاپ ممکن است بر اثر ضربه بشکند یا ترک بردارد. اگر قاب لپ تاپ بشکند، در اغلب اوقات قابل ترمیم است؛ برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیرات سخت افزار ایران، با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، سپس اقداماتی انجام می دهند تا در حد امکان محل چسب کاری دیده نشود.

 • اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب را تعویض می شود. قاب اکثر مدل های لپ تاپ در بازار موجود است.
 • گاهی ممکن است در لپ تاپ لق شود؛ این مشکل می تواند به علت خرابی لولا یا قاب یا شاسی باشد. این مشکل اغلب ناشی از لولای لپ تاپ است.
 • برای مراقبت بیشتر از قاب لپ تاپ و جلوگیری از لک شدن قاب، می توان از طلق های محافظ قاب استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که زدن طلق روی همه جای قاب اشتباه است؛ زیرا از تهویۀ هوا جلوگیری میکند. قبل از اقدام به این کار از نحوه ی تهویه ی هوا در لپتاپ مطلع شوید.
 • برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتانی نم دار استفاده کرد.
تعویض قاب لپ تاپ

هزینه تعویض قاب لپ تاپ

قیمت تعویض قاب لپ تاپ، با توجه به جنس این قطعه و کیفیت قاب جدید، متفاوت است. قاب های فلزی معمولا گران تر هستند و در مقابل قاب های پلاستیکی، قیمت پایین تری دارند. همچنین قاب اورجینال و مناسب برای هر مدل لپ تاپ، قیمت های متفاوتی دارد. در مجموع تعویض قاب جزو خدمات گران قیمت تعمیر لپ تاپ نیست؛ اما در نهایت همه چیز به جنس قاب و اورجینال بودن آن بستگی دارد.

مراقبت از قاب لپ تاپ

مراقیت از قاب لپ تاپ نیاز به تعمیر و سرویس این قطعه را به حداقل می رساند. جهت نگه داری و محافظت از قاب لپ تاپ و جلوگیری از لک شدن قاب، می توان از طلق های محافظ قاب استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که زدن طلق روی همه جای قاب اشتباه است؛ زیرا از تهویۀ هوا جلوگیری میکند.قبل از اقدام به این کار از نحوه هویه هوا در لپتاپ مطلع شوید. برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتانی نمدار استفاده نمایید.

نکته دیگری که توسط کارشناسان مرکز تعمیر قاب لپ تاپ ذکر شده آن است که هرگز از دستمال کاغذی برای پاک کردن صفحه نمایشگر و قاب استفاده نشود. استفاده از محلول های تمیز کننده که پایه آمونیاکی دارند نیز برای تمیز کردن صفحه نمایشگر ممنوع است. در صورت نیاز به محلول پاک کننده می توانید از مخلوط ایزوپروپیل الکل و آب استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که همیشه محلول را بر روی پارچه اسپری کنید و از اسپری کردن مستقیم بر روی صفحه نمایشگر پرهیز کنید. جهت کشیدن پارچه بر روی صفحه نمایشگر از چپ به راست و از بالا به پایین است. درهر حال شما کاربران گرامی در صورت مواجه با هر گونه اشکال و ناکارآمدی در این بخش از دستگاه خویش می توانید به مرکز تعمیر قاب لپ تاپ مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط را دریافت کنید.

خدمات تخصصی مرکز تعمیر قاب لپ تاپ

تعمیر قاب لپ تاپ یا تعویض آن منوط به داشتن یک قاب مشابه است. به عبارتی دیگر تعویض قاب نمایشگر لپ تاپ در صورتی امکان پذیر است که تعمیرگاهی که به آن مراجعه کرده اید، قاب نمایشگر لپ تاپ شما را داشته باشد. اگرچه در غالب موارد قاب های مشابه به سختی یافت می شوند اما مرکز سخت افزار ایران برخوردار از آرشیو جامعی از کلیه لوازم جانبی لپ تاپ ها به ویژه قاب های لپ تاپ است.

این امر سبب گشته تا مراجعان به این مرکز نیازی به جستجوهای کسالت بار و زمانبر نداشته باشند و با یک بار مراجعه بتوانند کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه خویش را مرتفع سازند. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر قاب لپ تاپ عبارتند از:

 • تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ (ایسر، ایسوس، اپل، لنوو، سونی و …. )
 • تعمیر قاب انواع لپ تاپ و تبلت ، دوربین دیجیتال و کلیه قاب های پلاستیکی و فلزی
 • تعمیر لولای (تعمیر لولا) انواع لپ تاپ به صورت تاشو و گردشی
 • جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب های پلاستیکی لپ تاپ (ایسر، ایسوس، اپل، لنوو، سونی و …. )
 • تعمیر لولای شکسته انواع لپ تاپ
 • تعمیر قاب لپ تاپ (ایسر، ایسوس، اپل، لنوو، سونی و …. )
 • تعویض قاب لپ تاپ (ایسر، ایسوس، اپل، لنوو، سونی و …. )
 • ترمیم و جوش پلاستیک قاب لپ تاپ (ایسر، ایسوس، اپل، لنوو، سونی و …. )
 • ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی لپ تاپ
مراقبت از قاب لپ تاپ

واحد تعمیرات لپ تاپ

کلیه امور مربوط به تعویض و تعمیر قاب لپ تاپ در واحدی تخصصی تعمیر لپ تاپ انجام می گردد. کارشناسان با تجربه ای در این واحد، با استفاده از ابزار پیشرفته و قطعات یدکی درجه یک، اقدام به ترمیم این بخش حساس لپ تاپ می نمایند.تکنسین های واحد تعمیرات لپ تاپ ،کارشناسانی دوره دیده هستند که از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات انواع لپ تاپ بهره مند می باشند.این افراد، ضمن تسلط کامل بر قطعات داخلی و خارجی لپ تاپ ها، توانایی تعویض و تعمیر قاب لپ تاپ را در بالا ترین سطح کیفی دارا می باشند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران از واحدهای  متعددی تشکیل یافته است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد. کاربران این محصولات می توانند در صورت بروز هر گنه اشکال و ایراد در این محصولات به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند.

این مرکز در زمینه سرویس و تعمیر کلیه محصولات سخت افزاری هوشمند و الکترونیکی فعال است و آماده ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب است. شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات ما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید.

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *