021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری نیاز به تجربه و تخصص دارد. شما می توانید در صورت بروز هر گونه ایراد در عملکرد این محصول به نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی مراجعه کنید. مرکز سخت افزار ایران به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات انواع دستگاه های آبمیوه گیری و لوازم خانگی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

این مرکز با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب، دستگاه معیوب را به سرعت بررسی کرده و مشکلات آن را برطرف خواهد نمود؛ اما اگر خواهان آشنایی بیشتر با این مرکز تعمیراتی هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله در مورد مزیت های استفاده از خدمات این مجموعه و همچنین نحوه عیب یابی و رفع ایرادات رایج آبمیوه گیری، نکاتی بیان شده است.

تعمیر آبمیوه گیری در منزل

خدمات نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری

با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران که نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری را دارد می توانید از خدمات مفیدی بهره مند شوید. این خدمات به شرح زیر هستند:

  • تعمیر توسط کادر متخصص و دوره دیده
  • عیب یابی و تعمیر در مدت زمان کم
  • اولویت تعمیر قطعات معیوب به تعویض آنها
  • استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب
  • فعالیت شعبه های نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در نقاط مختلف تهران
  • فعالیت شعبه نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در کرج
  • تعمیرات آبمیوه گیری با هزینه های مناسب
  • ارائه خدمات تعمیرات به همراه گارانتی خدمات
  • ارائه خدمات در محل
برای تعمیر چرخ گوشت در تمام برندها با ما تماس بگیرید.
نمایندگی تعمیرات آب میوه گیری

نحوه عیب یابی و تعمیر ایرادات آبمیوه گیری

انواع دستگاه های آبمیوه گیری دارای طراحی حرفه ای بوده و از کیفیت ساخت عالی برخوردار هستند. در ساختمان این محصولات از موتورهای قدرتمند استفاده شده تا توان کافی برای گرفتن آب انواع میوه ها را داشته باشد. این محصول دارای قطعات مختلفی است که هر کدام دارای وظایف مختلفی می باشند. در صورتی که عملکرد هر کدام از آنها با ایراد مواجه شود، کارکرد کل دستگاه به هم ریخته و روند گرفتن آب میوه ها با مشکل روبرو می شود.

به همین جهت لازم است تا در صورت بروز ایراد و خرابی در دستگاه، اقدامات لازم برای تعمیر آبمیوه گیری انجام شود. برای این کار می توانید از خدمات مرکز سخت افزار ایران استفاده کرده و مشکل به وجود آمده را به صورت تخصصی و با کیفیت بالا، برطرف کنید.

اما در این میان، آشنایی کاربران با ایرادات و مشکلات آبمیوه گیری نیز به آنها کمک می کند تا در برخورد با خرابی های مختلف این محصول، دچار سردرگمی نشده و اقدامات اصولی انجام دهند. از این رو ادامه این مقاله به بررسی برخی از مشکلات رایج آبمیوه گیری و نحوه عیب یابی و تعمیر آنها اختصاص یافته است.

رفع مشکل  روشن نشدن آبمیوه گیری

یکی از مواردی که برخی از کاربران در کار با آبمیوه گیری با آن مواجه می شوند، کار نکردن دستگاه است. طبق نظر کارشناسان مرکز تعمیر آبمیوه گیری، قبل از این که اقدام خاصی برای رفع این خرابی انجام دهید باید بررسی کنید که جریان برق ساختمان قطع نشده باشد. سپس سراغ کابل و دوشاخه دستگاه بروید. چنانچه ایرادی در این موارد نبود می توانید قطعات دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

اتصالات و سیم کشی داخلی آبمیوه گیری و موتور دستگاه از قطعاتی هستند که ممکن است باعث بروز این خرابی شده باشند. با توجه به حساسیت هایی که بررسی و تعمیر این قطعات دارد توصیه می شود از دستکاری دستگاه خودداری کنید. با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید. تکنسین های این مرکز با سرویس و عیب یابی دقیق دستگاه، محل خرابی را پیدا کرده و مشکل به وجود آمده را با تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب، برطرف می کنند.

تعمیر داغ کردن آبمیوه گیری

چنانچه به هنگام کار با آبمیوه گیری متوجه داغ شدن بیش از حد دستگاه شدید باید همان لحظه، آبمیوه گیری را خاموش کنید. به این ترتیب از سوختن موتور و آسیب دیگر قطعات آن جلوگیری خواهید کرد.

برای تعمیر آبمیوه گیری در این موارد باید به نحوه استفاده خود از این محصول دقت کنید. به این صورت که از ریختن حجم زیادی میوه در داخل دستگاه خودداری کنید. ظرف تفاله دستگاه را خالی کنید. در ضمن از روشن کردن دستگاه به صورت خالی نیز خودداری کنید. هرگز میوه های خیلی سفت را داخل آبمیوه گیری نریزید. از قرار دادن دستگاه بر روی سطوحی چون فرش و موکت، خودداری کنید.

چنانچه این موارد را رعایت می کنید؛ اما باز هم با مشکل داغ کردن دستگاه مواجه هستید باید با نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری تماس بگیرید. این افراد با بررسی قطعات داخلی این محصول، محل دقیق خرابی را پیدا کرده و تعمیرات این دستگاه را انجام خواهند داد.

تعمیر لرزش آب میوه گیری

لرزش آب میوه گیری به هنگام کار از مواردی است که می تواند کار با آن را دشوار کند. برای این که بتوانید نسب به تعمیر آبمیوه گیری در این شرایط اقدام کنید باید ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را بر روی سطح صافی قرار داده اید. در صورتی که شیب سطح مورد نظر، مناسب نباشد، دستگاه هنگام کار، لرزش خواهد داشت.

در ضمن توصیه می شود پایه های لرزه گیر آبمیوه گیری را مورد بررسی قرار دهید. باید این پایه ها کاملاً به دستگاه فیکس شده باشند. در صورتی که پایه های دستگاه در شرایط مناسب قرار دارند، بررسی کنید که مخزن تفاله آن پر نشده باشد، زیرا پر شدن مخزن سبب به هم خوردن بالانس آبمیوه گیری شده و در نتیجه آن، کارکرد دستگاه با لرزش همراه خواهد بود.

رفع بوی سوختگی حین کار آبمیوه گیری

آیا شما هم این تجربه را داشته اید که حین کار آبمیوه گیری، بوی سوختگی از آن منتشر شود؟ این امر باعث نگرانی بسیاری از کاربران می شود. به همین علت نیز توصیه می شود به هنگام مواجهه با چنین موردی، سریعاً دستگاه را خاموش کنید. بررسی کنید که آیا موتور دستگاه داغ است یا خیر؟ در ضمن باید بررسی کنید که آیا آب میوه ها از مخزن اصلی آن نشت می کند یا نه؟

بروز هر کدام از این موارد می تواند به نشر بوی سوختگی منجر شود. در این موارد باید به نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری مراجعه کنید. تکنسین های این مجموعه با بررسی موارد یاد شده، علت خرابی را پیدا کرده و با انجام اقدامات مناسب، خرابی دستگاه را رفع می کنند.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.