021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر گوشت کوب برقی

تعمیر گوشت کوب برقی در نمایندگی های مجاز به صورت تخصصی انجام می شود. این وسیله برقی کوچک ممکن است به دلایل مختلفی با ایرادات متعددی روبرو شود؛ البته اگر در نحوه استفاده از آن به دقت عمل کرده و نکات یاد شده در دفترچه راهنمای آن را رعایت کنید، به ندرت با خرابی در آن مواجه خواهید شد.

به هر حال اگر با خرابی در این محصول پرکاربرد مواجه شدید توصیه می شود قبل از هر کاری با نمایندگی تعمیرات لوازم برقی تماس گرفته و از خدمات این مرکز به منظور تعمیر تخصصی و باکیفیت این دستگاه استفاده کنید. یکی از این مراکز، مرکز سخت افزار ایران است. این مرکز به عنوان بزرگترین مرکز تعمیرات انواع لوازم خانگی، آماده ارائه خدمات مشاوره، پشتیبانی و تعمیرات به صورت 24 ساعته می باشد.

تعمیر گوشت کوب برقی

تعمیر گوشت کوب برقی در تهران

تعمیر گوشت کوب برقی در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات این محصولات، با کیفیت بالا و با هزینه مناسب انجام می شود. این نمایندگی دارای شعب متعددی در اقصی نقاط تهران است که امکان دسترسی راحت کاربران را فراهم کرده و سرعت خدمات دهی را نیز افزایش می دهد.

با استفاده از خدمات این نمایندگی تعمیرات گوشت کوب برقی، کار سرویس و عیب یابی دستگاه در مدت زمان اندکی انجام شده و بعد از مشخص شدن محل خرابی، اقدامات لازم برای تعمیر این محصول انجام می شود. شما می توانید به صورت حضوری، تلفنی، با استفاده از ایمیل و خدمات شبکه های اجتماعی با این مرکز در تماس بوده و درخواست تعمیرات را در این مجموعه، ثبت کنید.

تعمیر گوشت کوب برقی در کرج

ارائه خدمات تعمیر گوشت کوب برقی در کرج از دیگر خدمات ارائه شده در این نمایندگی است. شعبه فعال این مجموعه در کرج به صورت شبانه روزی فعالیت داشته و خدماتی با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با مراجعه به این نمایندگی می توانید دستگاه معیوب خود را با استفاده از متدهای روز دنیا عیب یابی و تعمیر نمایید. شعبه سخت افزار ایران در کرج زیر نظر شعبه مرکزی فعالیت دارد. از این رو تمامی خدمات ارائه شده در آن مورد تأیید می باشد.

بیشتر بدانید : برای تعمیر چرخ گوشت در محل تماس بگیرید.
تعمیرات گوشتکوب برقی

خدمات نمایندگی تعمیرات گوشت کوب برقی

مرکز سخت افزار ایران به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات انواع لوازم برقی در کشور، خدمات مفید و کارآمدی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید لوازم برقی معیوب خود را با سرعت و کیفیت بالایی تعمیر کرده و تحویل بگیرید.

از دیگر خدماتی که در این مجموعه به منظور تأمین رفاه حال مشتریان و افزایش رضایت آنها، در اختیار مشتریان قرار می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان مراجعه به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین
 • پذیرش دستگاه معیوب در محل
 • تعمیر سریع دستگاه و تحویل آن به مشتری
 • اولویت تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها
 • تعویض قطعات و جایگزین کردن قطعات اورجینال
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان
 • ضمانت خدمات ارائه شده
 • تعمیر با هزینه های مناسب

مشکلات رایج گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی با توجه به قابلیت هایی که دارد جزو دستگاه های پرکاربرد به شمار می رود. این محصول کارآمد می تواند نیاز شما به له کردن و کوبیدن انواع مواد غذایی را برآورده کرده و روند آشپزی را تسهیل کند؛ اما اگر ایراد در عملکرد آن به وجود آید، این روند با اختلال مواجه خواهد شد. از این رو لازم است تا سریعاً نسبت به عیب یابی و تعمیر گوشت کوب برقی اقدام کنید.

در این موارد اگر با ایرادات و مشکلات رایج این محصول آشنایی داشته باشید می توانید برخی از ایرادات ساده آن را برطرف کنید؛ اما اگر چنین نبود توصیه می شود از خدمات مرکز تعمیرات گوشت کوب برقی استفاده کرده و مشکل به وجود آمده را در اسرع وقت و با هزینه مناسب، برطرف کنید.

طبق نظر تکنسین های مرکز تعمیر گوشت کوب برقی، عمده مشکلاتی که کاربران را مجبور به مراجعه به این مرکز می کند به شرح زیر هستند:

 • کار نکردن گوشت کوب برقی
 • لرزش گوشت کوب برقی حین کار
 • صدای ناهنجار گوشت کوب برقی حین کار
 • نچرخیدن گوشت کوب برقی
 • روشن نشدن گوشت کوب برقی
 • گوشت کوب برقی، اتصال دارد
 • و …

تعمیر روشن نشدن گوشت کوب برقی

برخی از کاربران با این مشکل روبرو هستند که گوشت کوب برقی به هنگام روشن کردن، روشن نمی شود. در این موارد باید قبل از این که بررسی های تخصصی انجام شود، دلایل ساده ای که منجر به بروز این خرابی شده اند، کنترل شوند. از جمله دلایلی که به منظور تعمیر گوشت کوب برقی باید انجام شود، بررسی قطعی برق، عدم ایراد در پریز برق، سلامت کابل و عدم خرابی دوشاخه هستند. این موارد را چک کنید؛ در صورتی که ایرادی در این موارد نبود با نمایندگی تعمیرات این محصول تماس بگیرید.

تکنسین های حاضر در واحد فنی مرکز سخت افزار ایران با بررسی قطعاتی مانند برد دستگاه، مشکل را بررسی نموده و آن را برطرف خواهند کرد؛ اما اگر مشکل به این قطعه مربوط نبود باید دکمه خاموش و روشن گوشت کوب کنترل شود. در صورت وجود ایراد در این قطعه امکان دارد جریان برق به داخل دستگاه هدایت نشده و در نتیجه آن، دستگاه روشن نشود. با تعمیر یا تعویض این دکمه، مشکل برطرف خواهد شد.

تعمیرات نچرخیدن گوشت کوب برقی

اگر به هنگام کار با گوشت کوب برقی متوجه نچرخیدن تیغه های آن مابین مواد غذایی شدید توصیه می شود ابتدا نوع مواد غذایی کنترل شود. این دستگاه برای له کردن مواد غذایی سفت و یا چسبناک، مناسب نیست. از این رو نباید برای له کردن چنین موادی از این محصول استفاده شود.

ایراد در یکی از قطعات داخل دستگاه مانند کوپل گوشت کوب برقی، تیغه های دستگاه، درب گیربکس و نیم سوز شدن موتور از دلایل تخصصی بروز این خرابی هستند. برای عیب یابی و تعمیر گوشت کوب برقی در این موارد باید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات این محصول استفاده کنید. به این ترتیب از نحوه تعمیرات و کیفیت کار دستگاه بعد از تعمیر نیز آسوده خاطر خواهید بود.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.