اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email
  • خانه
  • اخبار
  • اپل گوشی iPhone SE 3 را در اوایل سال 2022 معرفی خواهد کرد!

اپل گوشی iPhone SE 3 را در اوایل سال 2022 معرفی خواهد کرد!

مطابق روال معمول با شروع سال جدید میلادی تمام علاقه مندان و کاربران محصولات اپل منتظر رونمایی و عرضه گوشی جدید این شرکت هستند. بر اساس گزارش های به دست آمده از وب سایت Trend Force، احتمال بسیار زیاد در اوایل سال 2022 شرکت اپل از گوشی iPhone SE 3 خود رونمایی کرده و آن را به دنیای گوشی های هوشمند معرفی می کند. انتظار می رود در صورت معرفی گوشی اس ای 3 آیفون توسط شرکت اپل، تقاضا های بسیار زیادی برای این دستگاه وجود داشته باشد.

از این رو شرکت تحلیل گر Trend Force پیش بینی می کند در صورت معرفی و عرضه گوشی جدید شرکت اپل در بازار، این شرکت بتواند سهم عمده خرید و فروش گوشی هوشمند بازار را در سال 2022 به خود اختصاص دهد. با وجودی که هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات و ویژگی های گوشی iPhone SE 3 در دسترس نیست، اما برخی داده های احتمالی در دسترس است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

iPhone SE 3

احتمالا گوشی iPhone SE 3 اولین گوشی میان رده در دنیای 5G باشد!

همان طور که گفته شد هنوز اطلاعات بسیار دقیقی در خصوص ویژگی ها و مشخصات گوشی اس ای 3 آیفون در دسترس نیست و برای آشنایی کامل با این گوشی باید تا زمان معرفی رسمی این گوشی توسط شرکت اپل منتظر ماند. اما بر اساس گزارشات و داده های موجود به نظر می رسد این دستگاه اولین گوشی میان رده ای است که به دنیای 5G وارد شده و می تواند از فناوری 5G پشتیبانی کند.

این رویداد نقش بسیار مهمی در پیشبرد قدم های رو به جلوی برند اپل دارد. به همین دلیل پیش بینی می شود در سال 2022 حجم تولید گوشی iPhone SE 3 به بالای 30 میلیون دستگاه برسد. به دلیل این که این دستگاه یک مدل میان رده بوده و قابلیت های بالایی نیز دارد و از همه مهم تر از آن جایی که نام اپل روی آن است، به نظر می رسد موفقیت در فروش این گوشی در بازار گوشی های هوشمند بسیار قابل توجه باشد.

گوشی های اس ای آیفون در چهار مدل عرضه می شوند!

داده های دیگری که در خصوص معرفی از گوشی iPhone SE 3 در دسترس است نشان می دهد که احتمالا از این دستگاه قرار است چهار اندازه و مدل ارائه شود. از این رو این سری آیفون ها در سال 2022 در چهار اندازه عرضه می شوند.

یک مدل از آن ها با نام آیفون اس ای پلاس وجود دارد که هنوز تاریخ و زمان مشخصی برای معرفی، رونمایی و عرضه آن مشخص نشده و معلوم نیست آیا باید در همین سال 2022 منتظر رونمایی این مدل باشیم یا این که رونمایی آن به سال بعد موکول خواهد شد.

گوشی iPhone SE 3 همان طراحی قبلی را دارد!

در خصوص سبک طراحی این مدل اطلاعات دقیق و قابل استنادی در دسترس نیست. بسیاری از منابع گزارش می دهند که احتمالا سبک طراحی گوشی اس ای 3 آیفون درست مانند مدل های قبلی و به خصوص  آیفون 11 و آیفون XR باشد. از این رو بسیاری انتظار دارند که در گوشی میان رده جدید و ارزان قیمت اپل، یک دستگاه با یک نمایشگر کامل را داشته باشیم که دکمه هوم آن حذف و حاشیه ها نیز قطور تر شده است.

اما در خلاف همین ادعا، بسیاری از داده ها بر این باورند که این اتفاق قرار نیست در گوشی جدید آیفون مشاهده شود و باز هم همان طراحی قدیمی مشابه آیفون 8 را در این گوشی میان رده اپل شاهد خواهیم بود. بسیاری بر این باورند این تصمیم شرکت اپل برای کاهش هزینه ها و ارائه یک محصول کاربرپسند و مقرون به صرفه در بازار است. به هر حال بهتر است برای اطمینان از سبک طراحی گوشی iPhone SE 3 تا ماه مارس، که زمان تخمینی برای برگزاری مراسم رونمایی از این مدل است منتظر ماند.

تراشه به روز شده در آیفون اس ای 3

شاید نکته قابل توجه در خصوص گوشی اس ای 3 آیفون، تراشه به کار رفته در این دستگاه باشد. بر اساس داده های موجود همکاری نزدیک شرکت اپل با شرکت Xintec در راستای کار روی تراشه مورد استفاده در گوشی آیفون اس ای 3 بوده است. به نظر می رسد این تراشه برای استفاده در یک گوشی میان رده یک گزینه بسیار پرقدرت و با عملکرد بالا باشد.

احتمال بسیار زیاد در گوشی iPhone SE 3 از یک پردازنده A15 Bionic درست مشابه تراشه ای که در گوشی های آیفون 13 به کار رفته است، استفاده شود. تمام این موارد موجب افزایش هیجان کاربران برای معرفی و رونمایی گوشی جدید میان رده اپل در سال 2022 شده است.

5/5(1 امتیاز)