برنامه یادگیری HP برای دانش آموزان و پاسخ شرکت HP به بیماری کرونا

شرکت hp ، برنامه ی جدیدی در راستای کمک به دانش آموزان متاثر از بیماری کرونا را اجرا میکند.  HP Turn to Learn  ، برنامه جدیدی است که محتوای آموزشی آن از شرکتهای برجسته علمی ، انتشارات و رسانه ها نشات میگیرد و برای پشتیبانی از معلمان و دانش آموزان در مواجهه با بیماری همه گیر COVID-19 است. HP در این برنامه با مجله ی تایمز ، بریتانیکا و ناسا همکاری می کند ، که هدف خود  را بر تأمین منابع مهم برای دانش آموزان کم تحرک در سراسر ایالات متحده متمرکز خواهد کرد.

علاوه بر برنامه ی Hp to learn  ، شرکت HP برای پاسخگویی به بیماری کرونا Covid 19  ، مجموعه ای از برنامه های جدید یادگیری ترکیبی ، مشارکت ها و کمک های خود را به مدارس سطح جهان عرضه کرده است. هدف برنامه های آموزشی HP ، یادگیری بهتر 100 میلیون نفر از طریق برنامه های آموزشی در سطح جهان ، عرضه ی کمک های مالی برای خرید تجهیزات و فناوری های یادگیری در حوزه آموزش است.

برنامه یادگیری HP

دلیل ارائه ی برنامه یادگیری HP به دانش آموزان

در همین راستا ، انریکه لورس ، رئیس HP و مدیر عامل شرکت HP  گفت: “حق تحصیل دانش آموز نباید به جایی که در آن زندگی می کنند یا درآمد خانواده اش بستگی داشته باشد. ما باید راه های جدید و خلاقانه ای برای ارتباط معلمان و دانش آموزان پیدا کنیم – زیرا با وجود این که این بیماری همه گیر در حال حاضر برای بسیاری از مردم جهان سختی ایجاد می کند ، ما نمی توانیم این اجازه را بدهیم کرونا، نسلی را که آینده ما را شکل می دهد ، عقب نگه دارد. “

وی گفت: “از آنجا که این هفته 50مین سالگرد روز زمین را جشن می گیریم ، فرصتی است برای تأمل در جهان اطراف ما و چگونگی مقابله با بزرگترین تهدیدهای جامعه. این که آیا ما به مبارزه با COVID-19 یا تغییر اوضاع کمک می کنیم یا خیر به نفع تمامی ما انسان هاست که در مورد راه حل های مشترک با هم همکاری کنیم. “

برنامه یادگیری HP در دوران کرونا به کمک دانش آموزان می آید

با توجه به تعطیل بودن مدارس به دلیل COVID-19 ، والدین ، معلمان و دانش آموزان به تدریس و یادگیری از راه دور سوق داده شده اند. اگرچه محتوای دیجیتالی رایگان فوق العاده مفید است ، اما کسانی را که تحت تأثیر “شکاف مشق شب” قرار گرفته اند ، غافل می کند شکاف مشق شب به معنای آن است که دانش آموزانی که فاقد وسایل ارتباطی و یا دسترسی به دستگاه های هوشمند برای انجام تکالیف مدرسه در خانه هستند، نمیتوانند تکالیف درسی خود را تکمیل کنند و در یاد گیری آنها شکافی به وجود می آید.

این شکاف در دسترسی به ویژه برای جوانترین دانش آموزان بسیار مهم است ، زیرا یادگیری اساسی و مهارت های اساسی آنها در حال رشد است. پر کردن این شکاف به ویژه در این زمان COVID-19 هدف اصلی برنامه یادگیری HP است. تکالیف و درس های مورد نیاز دانش آموزان، از طریق HP Piazza Platform چاپ می شوند و در مدارس دانش آموزان کم تحرک در سراسر ایالات متحده تحویل داده می شوند.

حمایت مالی شرکت HP برای مقابله با بیماری کرونا

شرکت HP ، در کل مبلغ 3 میلیون دلار برای مقابله با بیماری کرونا اهدا کرده است. 1 میلیون دلار برای حمایت از جوامع آسیب دیده برای خرید تجهیزات پزشکی مهم ، و 2 میلیون دلار کمک هزینه برای کمک به بیمارانی که Covid-19 دارند. شرکت HP متمرکز شده است تا منابع قابل توجهی را برای حمایت از تلاشهای پاسخگویی جامعه طی هفته ها و ماه های آینده اختصاص دهد و با همکاران جهانی و محلی برای اولویت بندی اقداماتی که بیشترین تأثیر را دارند ، همکاری خواهد کرد.

همچنین علاوه بر ارائه برنامه یادگیری HP دانش آموزان را به دوره های رایگان HP LIFE مرتبط با مهارت های شغلی ، بازاریابی و کارآفرینی هدایت می کند و در سال جاری با اهداء کمک های کارمندان HP به هر نوع خیریه واجد شرایط ، تا 4 میلیون دلار هزینه برای مبارزه با بیماری همه گیر کرونا پرداخت خواهد کرد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری