اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر کولر گازی هایر

تعمیر کولر گازی هایر توسط برترین متخصصین کشور در مرکز سخت افزار ایران، فرقی نمی کند کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید ما در کنار شما هستیم تا تمامی مشکلات کولرگازی را در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب تعمیر کنیم. شرکت‌ هایر یک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است. این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می ‌رساند؛ سیستم‌ های تهویه مطبوع یک نمونه از محصولات این شرکت است.

استفاده از کولر گازی در عصر حاضر رشد قابل توجهی داشته است. این دستگاه توسط شرکت های بسیاری تولید می شود که هایر یکی از آنها است. اگر شما یک کولر گازی هایر دارید که خراب شده است، می توانید از نمایندگی تعمیر کولر گازی هایر برای تعمیر آن کمک بگیرید. حتما می دانید که میکروب زدایی، باکتری کشی، تهویه مطبوع، متعادل نگه داشتن دمای هوا و … از جمله مزایای پر اهمیت این دستگاه است. با خرابی دستگاه تمام این مزایا از بین می رود، لذا باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید. توجه داشته باشید که برای تعمیر از یک مرکز معتبر تعمیر کولر گازی در محل کمک بگیرید تا خدماتی با کیفیت نیز دریافت کنید.

تعمیر کولر گازی هایر

رایج ترین مشکلات کولر گازی هایر

اگر با مشکلاتی نظیر روشن نشدن فن و کمپرسور کولر، وجود رطوبت در سیکل سرمایش کولر گازی، گاز بیش از حد کولر گازی، نشتی گاز ، انسداد لوله ها، کمپرس نا مناسب، صداهای غیر عادی خفیف و شدید، پریدن فیوز با روشن شدن کولر گازی، بیرون زدن آب به همراه باد در کولر گازی هایر، نداشتن سرمای کافی و مطبوع، نداشتن گرمای کافی و مطبوع، یخ زدن پنل یا کندانسور، خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی، روشن نشدن کولر گازی یا صفحه نمایش، روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور، آبریزش از کنار یا جلوی پنل داخلی،

مشاهده پیغام خطا در کولر، لرزش بیش از حد یونیت داخلی و خارجی، کار نکردن کنترل دستگاه، خاموش نشدن کمپرسور و کارکردن مدام آن، عدم کارکرد فن و… رو به رو هستید، لازم است برای انجام بررسی های اولیه و تعمیر دستگاه خود در اولین فرصت از نمایندگی تعمیر کولر گازی هایر درخواست کمک کنید. در این صورت می توانید به موقع مشکل را شناسایی و درست و با کیفیت آن را رفع کنید.

خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی هایر

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

تعمیرات کولر گازی یک فرایند پیچیده است که جنبه های مختلفی از بررسی قطعات تا تعمیر و تعویض آنها را شامل می شود. برای این که این فرایند به بهترین شکل انجام شده و به همه جنبه های آن توجه شود، نیاز به مجموعه ای منسجم و منظم می باشد. مرکز تخصصی تعمیر و سرویس کولر گازی هایر ضمن بهره مندی از کامل ترین آرشیو قطعات و تجهیزات تعمیری، در خدمت مشتریان محترم است. این مرکز به پیشرفته ترین انواع تجهیزات و دستگاه های تعمیراتی مجهز شده است.

از طرفی، مجموعه ای از کامل ترین قطعات یدکی کولر گازی به صورت اورجینال در نمایندگی تعمیر کولر وجود دارد که دست تعمیرکاران را برای اجرای روش های تعمیراتی مدرن کاملا باز گذاشته است. تعمیر کمپرسور، شارژ گاز، تعمیرات کندانسور، تعمیر و تعویض برد، تعمیر فن و موتور فن، اصلاح اتصالات، تعمیر ریموت کنترل کولر گازی و اقداماتی از این دست، توسط تیم تعمیر کولر گازی هایر انجام می شوند. پس از انجام این اقدامات، مشکلات عملکردی کولر برطرف شده و کاربران می توانند بدون ایراد از این دستگاه استفاده کنند.

شارژ گاز کولر گازی هایر Haier

گاهی مشکلاتی که در سیکل سرمایش کولر گازی ایجاد می شوند، ناشی از کاهش و یا تمام شدن گاز هستند. اغلب مدل های کولر گازی و اسپلیت با گازی تحت عنوان فریون کار می کنند که پس از مدتی استفاده از کولر، حجم آن کاهش پیدا می کند. در این صورت باید ضمن تزریق گاز اضافه به کمپرسور، عملکرد کولر را به حالت عادی بازگرداند. روش های مختلفی برای شارژ گاز کولر گازی هایر و سایر برندها وجود دارد.

کارشناسان تعمیرات کولر، اول دستگاه را وارسی کرده و متناسب با ظرفیت و مدل آن از مناسب ترین روش برای شارژ کردن گاز استفاده می کنند. شارژ گاز وزنی با استفاده از ترازو، شارژ به وسیله گیج مانیفولد و یا شارژ گاز به وسیله آمپرمتر، رایج ترین روشهایی هستند که برای شارژ گاز کولر گازی یا اسپلیت اجرا می شوند. پس از پایان عملیات شارژ گاز کولر گازی حایر، مشکلاتی همچون باد گرم و کاهش سرما و … برطرف می شوند.

تعمیر کولر گازی هایر در محل

تعمیر کولر گازی هایر در محل یکی از خدمات مفیدی است که برای تامین رفاه حال کاربرانمان راه اندازی کرده ایم. این دستگاه به خصوص اگر از نوع پرتابل نباشد، باید در محل معینی و با تجهیزات مشخصی نصب شود. به همین دلیل امکان جدا سازی آن برای اجرای تعمیرات بسیار سخت است؛ لذا سرویس ویژه تعمیرات کولر گازی در محل را راه اندازی نموده ایم.

به کمک این سرویس تعمیرکار مربوطه در محل حاضر می شود و هر آنچه را که لازم باشد، برای بهبود وضعیت دستگاه انجام می دهد. اجرای تعمیرات تخصصی و شارژ کولر و انجام بررسی های تخصصی همگی در این سرویس انجام می شود. استفاده از این سرویس نه تنها برای کاربر راحت تر است، بلکه سریع تر نیز انجام می شود. تمام خدمات این سرویس نیز تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر ارائه می شود.

 • نصب و راه اندازی کولر گازی
 • تعمیر و بررسی اجزای تشکیل دهنده کولر گازی
 • تعمیر کولر گازی هایر در بخش برد
 • تعمیر پنل کولر گازی
 • تعمیرات کندانسور کولر گازی
 • تعمیر اتصالی سیم های برق
 • تعمیر ترموستات کولر گازی
 • تعمیر و بررسی مدار و برد اینورتر کولر گازی
 • عیب یابی مدار و مسیر یابی صحیح در کولر گازی
 • بررسی آی سی ها و تعمیر کولر گازی هایر
 • عیب یابی مدار سنسور لوله و سنسور برودت کولر گازی
 • مسیریابی برد کولر گازی برای رسیدن به عیب
 • عیب یابی برد فرمان کولر گازی
 • ولتاژ گیری کولر گازی
 • بررسی انواع درایورهای موتور و تست موتور کولر گازی
 • گاز رسانی به کولر گازی
 • تعمیر و تعویض شیر برقی
 • تعمیر و تعویض موتور فن
 • تعویض کمپرسور کولرگازی
 • تعمیر کولر گازی هایر و سرویس سالیانه آن

تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایر

برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایر از بالای همین صفحه و سایت، آدرس شعب و شماره های تماس را بیابید و با توجه به محل سکونت خود از یکی از شعب کمک دریافت کنید. همکاران ما در هر واحد آماده خدمات رسانی به همه کاربران هستند. تمام خدمات همراه با تضامین معتبر و کتبی ارائه می شود.

فهرست