اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات لپ تاپ دل

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیرات لپ تاپ دل با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است. کاربران کلیه لپ تاپ های دل می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود، به مرکز تعمیر لپ تاپ دل مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

خرابی‌های سخت افزاری و نرم افزاری پیش آمده در لپ تاپ های Dell، به هر دلیل که اتفاق افتاده باشند، مهم‌ترین نکته در تعمیر آنها، حضور در مراکز مجاز تعمیر و نمایندگی‌های تعمیرات لپ تاپ Dell است. توجه به این موضوع سبب می‌گردد تا نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و علت این اشکال به درستی شناسایی شده و بهترین روش موجود جهت تعمیرات لپ تاپ به کار گرفته شود.

نمایندگی لپ تاپ دل یکی از نمایندگی‌های حال حاضر کشور است که کاربران کلیه مدلهای لپ تاپ می‌توانند با حضور در آن سرویس‌های تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. دستگاه‌های تعمیر شده توسط کارشناسان این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین متدها و تجهیزات تعمیر، بالاترین کارکرد ممکن را بازیافته و در نهایت بدل به دستگاهی بی‌عیب و نقص می‌گردند.

تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل در محل

اگر جزو آن گروه از کاربرانی هستید که طی روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود شده‌اید، اما به هر دلیل امکان مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ را ندارید می‌توانید از خدمات تعمیرات لپ تاپ دل در محل استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر لپ تاپ خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

سرویس هایی که به صورت تعمیرات لپ تاپ Dell در محل ارائه می گردند، هم سخت افزاری و هم نرم افزاری هستند و تعمیرکاران ما در این زمینه محدودیتی ندارند. در این سرویس، کارشناس مربوطه پس از دریافت دستگاه، فرآیند عیب یابی را آغاز می کند و بسته به نوع اشکال –سخت افزاری یا نرم افزاری بودن-، تعمیرات لازم را اعمال می نماید. در صورت تشخیص کارشناس مبنی بر نیاز به تعویض هر یک از اجزاء لپ تاپ، تلاش می‌گردد تا دستگاه با استفاده از نمونه اورجینال و شرکتی، کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

مراحل عیب‌یابی لپ تاپ دل

اگر از کاربران لپ تاپ دل هستید و با مشکلاتی در این دستگاه دست به یقه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ دل را به نمایندگی دل بسپارید. پس از اینکه به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کردید یا با استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل، لپ تاپ خود را در اختیار تکنسین‌های نمایندگی لپ تاپ دل قرار دادید، تکنسین‌های این مرکز پروسه عیب‌یابی آن را آغاز می‌کنند. با عیب‌یابی لپ تاپ دل، تشخیص خواهند داد که مشکل آن نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؟، منشأ مشکل آن چیست و چطور باید آن را برطرف کنند؟ و اینکه نیاز به تعویض قطعه‌ معیوب‌شده است یا می‌توان به تعمیر آن اکتفا کرد؟

سپس تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات دل با شما تماس گرفته و گزارش کلی از مشکل لپ تاپ دل و نحوه برطرف کردن آن را به شما ارائه می‌دهند و هزینه برآورد شده برای تعمیر این دستگاه را به شما اعلام می‌کنند. درنهایت اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات لپ تاپ دل را آغاز می‌کنند.

مهم‌ترین مشکلات لپ تاپ دل شامل چه قطعاتی می‌شود؟

در ادامه به رایج‌ترین مشکلات لپ تاپ دل که گریبان‌گیر اکثر کاربران این دستگاه می‌شود، اشاره خواهیم کرد. اگر شما هم با هر یک از مشکلاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد مواجه شدید، بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ دل را به نمایندگی لپ تاپ دل بسپارید.

  • داغ کردن بیش از حد لپ تاپ

یکی از مشکلات رایج لپ تاپ دل که می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد، داغ شدن بیش از اندازه این دستگاه است. بروز چنین مشکلی هم می‌تواند به دلایل نرم‌افزاری باشد و هم به دلایل سخت‌افزاری. نصب بدافزار، ویروسی شدن لپ تاپ، فریز شدن یا هنگ کردن آن، اجرای چندین نرم‌افزار فوق سنگین بر روی لپ تاپ و … همه از دلایل نرم‌افزاری داغ شدن بیش از حد لپ تاپ دل هستند. خرابی شارژر لپ تاپ، خرابی باتری، خرابی CPU و از کار افتادن فن لپ تاپ نیز از دلایل جدی سخت‌افزاری هستند که در بروز این مشکل دست دارند.

  • از کار افتادن تاچ پد لپ تاپ

اکثر اوقات بروز اختلالات نرم‌افزاری موجب از کار افتادن تاچ پد لپ تاپ می‌شوند؛ به گونه‌ای که تاچ پد این دستگاه هیچ واکنشی به دستورات لمسی که شما به آن می‌دهید، نشان نمی‌دهد. فریز شدن لپ تاپ مهم‌ترین دلیل نرم‌افزاری است که موجب می‌شود، تاچ پد این دستگاه کار نکند که در این صورت با یک ریستارت ساده، می‌توان مشکل آن را حل کرد. از طرفی امکان دارد خودتان به صورت تصادفی از روی کیبورد لپ تاپ یا از داخل تنظیمات آن، تاچ پد را غیرفعال کرده باشید.

  • کند شدن بیش از حد سرعت لپ تاپ

اگر شما هم با مشکل کند شدن بیش از حد سرعت لپ تاپ مواجه شده‌اید، اول از همه باید به دنبال رفع مشکلات نرم‌افزاری احتمالی باشید. ابتدا مطمئن شوید که لپ تاپ شما ویروسی نشده باشد؛ چراکه ویروس‌ها عامل اصلی کند شدن سرعت لپ تاپ هستند. سپس مطمئن شوید که از دو آنتی‌ویروس بر روی لپ تاپ خود استفاده نمی‌کنید. علاوه‌بر این از اجرای چندین نرم‌افزار به صورت همزمان بر روی سیستم خود خودداری کنید. احتمال دارد که سیستم شما فریز شده باشد، پس آن را ریستارت کنید.

اگر با انجام تمامی این کارها باز هم با مشکل کند شدن بیش از حد سرعت لپ تاپ مواجه بودید، باید احتمال بروز مشکلات سخت‌افزاری را هم درنظر بگیرید. خرابی هارد و مادربرد از رایج‌ترین عوامل سخت‌افزاری هستند که موجب کاهش سرعت لپ تاپ می‌شوند. در این صورت بهتر است لپ تاپ دل را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل بسپارید.

  • سیاه ماندن صفحه‌نمایش لپ تاپ

مواجه شدن با صفحه‌نمایش تیره و تار لپ تاپ می‌تواند چهار دلیل داشته باشد که شامل: خرابی خود ال سی دی لپ تاپ، خرابی مادربرد لپ تاپ، خرابی چیپ گرافیک  و همچنین قطع شدن کابل فلت لپ تاپ می‌باشند. اگر ضربه‌ای به نمایشگر لپ تاپ وارد شده باشد، امکان دارد ال سی دی آن آسیب دیده باشد. اگر ضربه به لپ تاپ وارد شده باشد یا رطوبت به داخل آن نفوذ کرده باشد یا اینکه شوک الکتریکی به لپ تاپ وارد شده باشد، احتمال دارد که مادربرد این دستگاه آسیب دیده باشد. علاوه‌بر این درصورتی هم که کابل فلت از مادربرد جدا شده باشد و چیپ گرافیک در اثر نوسان برق آسیب‌ دیده باشد، نمایشگر لپ تاپ هیچ تصویری نشان نمی‌دهد.

با این وجود اگر شما هم با مشکل عدم نمایش تصویر در نمایشگر لپ تاپ مواجه شده‌اید، بهتر است هر چه سریع‌تر این دستگاه را جهت عیب‌یابی دقیق به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل بسپارید.

رفع مشکلات رایج لپ تاپ دل

با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل می توانید طی مدت زمان کوتاهی از کلیه ی اختلالات ریز و درشت این تجهیزات رهایی بیابید. فرقی ندارد که لپ تاپ مورد استفاده ی شما ساخت چه سالی است و دارای چه قابلیت هایی می باشد. مشکلات رایجی وجود دارند که ممکن است هر لپ تاپی از جمله لپ تاپ های دل را به خود گرفتار کنند. برخی از این مشکلات که به بهترین شکل ممکن در نمایندگی رسمی دل برطرف می گردند، عبارتند از:

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ دل

اگر از کاربران لپ تاپ های دل هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال در برخی از قطعات دستگاه خود شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات دل، تخصصی‌ترین سرویس‌های بهسازی، ترمیم و تعمیر قطعات لپ تاپ دل را دریافت نمایید. هدف نهایی مرکز تعمیرات لپ تاپ دل ترمیم و تعمیر قطعات لپ‌تاپ دل است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی دیگر، در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. برخی از قطعات قابل تعویض در مرکز تعمیر لپ تاپ دل عبارتند از: باتری لپ تاپ دل، صفحه نمایش لپ تاپ دل، فلت لپ تاپ دل، صفحه کلید لپ تاپ دل، لولای لپ تاپ، فن لپ تاپ، مادربرد، کارت گرافیک، کارت شبکه و … در صورت امکان و … . شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل

مشکلات پیش آمده در لپ تاپ ها همیشه سخت افزاری نیستند. این مشکلات در برخی موارد نه از بخش سخت افزاری، بلکه مربوط به بخش نرم افزاری هستند. برای مثال اگر لپ تاپ دل قادر به نمایش صحیح تصاویر نیست و مثلاً در زمان پخش فیلم مشکل ایجاد می‌کند، این مسئله می‌تواند به دلیل وجود اشکالات نرم افزاری در بخش گرافیکی این دستگاه باشد. موارد دیگری دیگر مثل عدم پخش صدا، کار نکردن‌های پورت‌های USB، کابل LAN، وایرلس و… نیز می‌توانند به دلیل وجود اشکال در بخش نرم افزاری این دستگاه اتفاق باشد.

برای تشخیص علت اصلی ایجاد هر یک از این اشکالات، نیاز است تا دستگاه توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ دل بررسی گردد. در غالب موارد اشکالات نرم افزاری پیش آمده در دستگاه با نصب مجدد درایور، بروزرسانی درایور و اقدامات این چنینی برطرف می‌گردند. در هر حال متقاضیان دریافت تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل می‌توانند به مرکز تعمیرات لپ تاپ دل  مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران پس از انجام عملیات مرتبط با عیب یابی صحیح و اصولی دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر لپ تاپ شناسایی گشته و بر روی دستگاه اِعمال می گردند. پیاده سازی اصولی و گام به گام مراحل تعمیر در این مرکز، سبب گشته تا غالب اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها مرتفع گشته و لپ تاپ ها کیفیت اولیه خویش را بازیابند.

بد نیست بدانید که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ یکی از مراکز تخصصی پیشرو در حوزه تعمیرات نوت بوک و لپ تاپ است که سرویس های انجام شده در آن با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.‌

تعمیر لپ تاپ دل