تعمیرات لپ تاپ دل

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیرات لپ تاپ دل با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است. کاربران کلیه لپ تاپ های دل می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود، به مرکز تعمیر لپ تاپ دل مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

خرابی‌های سخت افزاری و نرم افزاری پیش آمده در لپ تاپ های Dell، به هر دلیل که اتفاق افتاده باشند، مهم‌ترین نکته در تعمیر آنها، حضور در مراکز مجاز تعمیر و نمایندگی‌های تعمیرات لپ تاپ Dell است. توجه به این موضوع سبب می‌گردد تا نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و علت این اشکال به درستی شناسایی شده و بهترین روش موجود جهت تعمیرات لپ تاپ به کار گرفته شود.

نمایندگی لپ تاپ دل یکی از نمایندگی‌های حال حاضر کشور است که کاربران کلیه مدلهای لپ تاپ می‌توانند با حضور در آن سرویس‌های تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. دستگاه‌های تعمیر شده توسط کارشناسان این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین متدها و تجهیزات تعمیر، بالاترین کارکرد ممکن را بازیافته و در نهایت بدل به دستگاهی بی‌عیب و نقص می‌گردند.

تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل در محل

اگر جزو آن گروه از کاربرانی هستید که طی روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود شده‌اید، اما به هر دلیل امکان مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ را ندارید می‌توانید از خدمات تعمیرات لپ تاپ دل در محل استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر لپ تاپ خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

سرویس هایی که به صورت تعمیرات لپ تاپ Dell در محل ارائه می گردند، هم سخت افزاری و هم نرم افزاری هستند و تعمیرکاران ما در این زمینه محدودیتی ندارند. در این سرویس، کارشناس مربوطه پس از دریافت دستگاه، فرآیند عیب یابی را آغاز می کند و بسته به نوع اشکال –سخت افزاری یا نرم افزاری بودن-، تعمیرات لازم را اعمال می نماید. در صورت تشخیص کارشناس مبنی بر نیاز به تعویض هر یک از اجزاء لپ تاپ، تلاش می‌گردد تا دستگاه با استفاده از نمونه اورجینال و شرکتی، کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

رفع مشکلات رایج لپ تاپ دل

با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل می توانید طی مدت زمان کوتاهی از کلیه ی اختلالات ریز و درشت این تجهیزات رهایی بیابید. فرقی ندارد که لپ تاپ مورد استفاده ی شما ساخت چه سالی است و دارای چه قابلیت هایی می باشد. مشکلات رایجی وجود دارند که ممکن است هر لپ تاپی از جمله لپ تاپ های دل را به خود گرفتار کنند. برخی از این مشکلات که به بهترین شکل ممکن در نمایندگی رسمی دل برطرف می گردند، عبارتند از:

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ دل

اگر از کاربران لپ تاپ های دل هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال در برخی از قطعات دستگاه خود شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات دل، تخصصی‌ترین سرویس‌های بهسازی، ترمیم و تعمیر قطعات لپ تاپ دل را دریافت نمایید. هدف نهایی مرکز تعمیرات لپ تاپ دل ترمیم و تعمیر قطعات لپ‌تاپ دل است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی دیگر، در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. برخی از قطعات قابل تعویض در مرکز تعمیر لپ تاپ دل عبارتند از: باتری لپ تاپ دل، صفحه نمایش لپ تاپ دل، فلت لپ تاپ دل، صفحه کلید لپ تاپ دل، لولای لپ تاپ، فن لپ تاپ، مادربرد، کارت گرافیک، کارت شبکه و … در صورت امکان و … . شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل

مشکلات پیش آمده در لپ تاپ ها همیشه سخت افزاری نیستند. این مشکلات در برخی موارد نه از بخش سخت افزاری، بلکه مربوط به بخش نرم افزاری هستند. برای مثال اگر لپ تاپ دل قادر به نمایش صحیح تصاویر نیست و مثلاً در زمان پخش فیلم مشکل ایجاد می‌کند، این مسئله می‌تواند به دلیل وجود اشکالات نرم افزاری در بخش گرافیکی این دستگاه باشد. موارد دیگری دیگر مثل عدم پخش صدا، کار نکردن‌های پورت‌های USB، کابل LAN، وایرلس و… نیز می‌توانند به دلیل وجود اشکال در بخش نرم افزاری این دستگاه اتفاق باشد.

برای تشخیص علت اصلی ایجاد هر یک از این اشکالات، نیاز است تا دستگاه توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ دل بررسی گردد. در غالب موارد اشکالات نرم افزاری پیش آمده در دستگاه با نصب مجدد درایور، بروزرسانی درایور و اقدامات این چنینی برطرف می‌گردند. در هر حال متقاضیان دریافت تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل می‌توانند به مرکز تعمیرات لپ تاپ دل  مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران پس از انجام عملیات مرتبط با عیب یابی صحیح و اصولی دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر لپ تاپ شناسایی گشته و بر روی دستگاه اِعمال می گردند. پیاده سازی اصولی و گام به گام مراحل تعمیر در این مرکز، سبب گشته تا غالب اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها مرتفع گشته و لپ تاپ ها کیفیت اولیه خویش را بازیابند.

بد نیست بدانید که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ یکی از مراکز تخصصی پیشرو در حوزه تعمیرات نوت بوک و لپ تاپ است که سرویس های انجام شده در آن با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.‌

تعمیر لپ تاپ دل

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+