021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • احتمال تاخیر در عرضه آیفون 12 به دلیل شیوع ویروس بین‌‌المللی کرونا

احتمال تاخیر در عرضه آیفون 12 به دلیل شیوع ویروس بین‌‌المللی کرونا

ویروس جهانی کرونا تاکنون مشکلات ریز و درشت زیادی را به بار آورده است که بزرگترین آن‌ها ضربه سنگینی است که به اقتصاد جهانی وارد کرده است. شرکت‌های بزرگی مانند اپل هم نتوانسته‌اند از دست این ویروس یک نفس راحت بکشند تا جایی که احتمال تاخیر در عرضه آیفون 12 و مدل‌های دیگر این گوشی تا سال 2021 به دلیل شیوع ویروس کرونا به وجود آمده است.

تاخیر در عرضه آیفون 12

سایه سنگین ویروس کرونا بر روی شرکت اپل

آیفون 12 یکی از مهم‌ترین محصولات اپل است که اهمیت بسزایی برای این کمپانی دارد چراکه اولین گوشی هوشمندی است که میزبان فناوری 5G می‌باشد. قبل از شیوع ویروس کرونا، انتظار می‌رفت که آیفون 12 در ماه سپتامبر یعنی شهریور ماه معرفی شود اما اکنون گزارش‌هایی وجود دارند که نشان می‌دهند ویروس کرونا، ضربه بدی به اپل وارد کرده و تمامی برنامه‌های این کمپانی را برهم زده است؛ به گونه‌ای که عرضه سه گوشی هوشمند جدید سری آیفون 12، ماه‌ها به تعویق می‌افتد. علاوه‌بر این چندی پیش گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد ساخت قطعات مورد نیاز برای آیفون 12 در هند برای 21 روز متوقف شده است؛ بنابراین می‌توان گفت که احتمال تعویق در عرضه آیفون 12 صحت دارد.

تایید احتمال تاخیر در عرضه آیفون 12 توسط اعضای شرکت اپل

به نظر می‌رسد که سهام‌داران شرکت اپل با ضربه سنگینی که از ویروس کرونا خورده‌اند، کنار آمده‌اند و چاره‌ای جزء پذیرش این شرایط بحرانی ندارند چراکه سه نفر از اعضای شرکت اپل، احتمال تاخیر در عرضه آیفون 12 را به رسانه‌ها گزارش داده‌اند. علاوه‌بر این تعطیلی کارخانه‌های فاکسکان و ویسترون در هند که قطعات آیفون 12 را تامین می‌کردند، می‌تواند دلیل اصلی به تعویق افتادن عرضه این گوشی جادویی باشد. جدا از این مسائل نباید کاربرانی که قبل از شیوع ویروس کرونا قصد خریداری آیفون 12 را داشتند، فراموش کنیم چراکه در حال حاضر اکثر کاربران در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و تنها کالاهای ضروری خود را خریداری می‌کنند. از طرفی اپل هم دوست ندارد که شاهد فروش کم آیفون 12 باشد بنابراین بدیهی است که تا زمان ریشه‌‌کن شدن این ویروس بین‌المللی عرضه آیفون 12 را به تعویق بیاندازد.

پیشنهاد سایت: ارتقای حافظه آیفون

اخبار داغ دنیای فناوری در مرکز سخت افزار ایران

اگر به اخبار دنیای فناوری علاقه‌مند هستید و دوست دارید از جدیدترین اخبار این حوزه باخبر شوید، وب سایت مرکز سخت‌افزار ایران را فراموش نکنید. مرکز سخت‌افزار ایران علاوه‌بر اینکه از کارشناسان و تکنسین‌های خبره‌ای برخوردار است که خدمات فروش و تعمیرات انواع دستگاه‌ها از موبایل و تبلت گرفته تا ماشین‌های اداری، لوازم خانگی، لپ تاپ و دوربین در انواع برندها و مدل‌ها را به کاربران ارائه می‌دهند؛ دارای چندین تیم از نویسندگان مجرب است که جدیدترین و داغ‌ترین اخبار دنیای فناوری را برای کاربران در این وب سایت قرار می‌دهند.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.