021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیرات کولر گازی چیگو

تعمیرات کولر گازی چیگو   را از مرکز سخت افزار ایران بخواهید. این مرکز شعبه ی جداگانه ای برای ارائه خدمات در حوزه تعمیرات کولر گازی تخصیص داده است. از همین جهت به راحتی می تواند مسئولیت اجرای تعمیرات انواع مختلفی از کولر های گازی و اسپلیت ها را بر عهده بگیرد. چیگو یکی از برند هایی است که در تولید سیستم تهویه مطبوع فعالیت دارد؛ پنل ظاهری محصولات تهویه مطبوع چیگو طراحی چشمگیر و زیبایی دارد.

پروانه گردان آن قطر بزرگتری داشته و از پردازشگر های پیشرفته بهره می برد. در کنار اینها از هوشمندی سیستم های چیگو نمی توان چشم پوشی کرد. صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از کمپرسور های اصل و معتبر نیز از دیگر ویژگی های این دستگاه است. همچنین موتور DC با کیفیت و فین های طلایی کندانسورها این محصولات را از محصولات دیگر برندها متمایز کرده است.

کیفیت ساخت کولرهای گازی چیگو بالاست، اما این موضوع دلیل نمی شود که این دستگاه ها هرگز نیاز به دریافت خدمات تعمیراتی و سرویس های دوره ای نداشته باشند. از همین جهت است که، ما واحد اختصاصی تعمیرات کولر گازی چیگو را راه اندازی کرده ایم تا به این ترتیب صفر تا صد مشکلات این دستگاه را رفع کنیم.

تعمیر کولر گازی چیگو در محل

نمایندگی تعمیرات کولر گازی چیگو

برای اینکه تعمیرات کولر گازی چیگو با بهترین و بالاترین کیفیت انجام شود، مجموعه ای از بهترین و برترین تکنسین ها و متخصصین ماهر و زبده را به خدمت گرفته ایم تا در زمینه تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی چیگو به همه کاربران این دستگاه خدماتی متمایز و منحصر ارائه دهیم. کارشناسان واحد تعمیرات کولر گازی چیگو در زمان اجرای خدمات تعمیراتی خود الزامات ایمنی و زیست محیطی را رعایت می کنند تا تعمیر موفقیت آمیزی داشته باشند.

آشنایی و به روز بودن نیروهای متخصص این مرکز با فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد آنها در زمینه تعمیر و سرویس مدل های مختلفی از کولر گازی چیگو، سبب شده است که نتیجه رضایت بخشی برای کاربر رقم بخورد. یادآوری می کنیم متخصصان ما مشاوره های مفیدی در مورد نحوه بهینه سازی دستگاه، کاهش هزینه های برق مصرفی و انتخاب یک دستگاه با راندمان و طول عمر مفید و بالا ارائه می دهد.

تعمیر کولر گازی چیگو در محل

تمام کولر های گازی ذات یکسانی دارند که نیازمند دریافت خدمات در محل هستند. از همین رو ما سرویس ویژه تعمیرات کولر گازی چیگو در محل را نیز راه اندازی کرده ایم تا کاربران بدون هیچ دغدغه ای بتوانند دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر و ترمیم کنند. تمام مشکلات این سیستم تهویه هوای مطبوع در این سرویس ویژه شناسایی و در حضور کاربر در محلی که او تعیین کرده است، رفع می شود.

تعمیرکاران و تکنسین های واحد تعمیرات کولر گازی چیگو برای اجرای خدمات تعمیراتی خود از بهترین و پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات استفاده می کنند. تمام خدمات نیز همراه با تضمین های معتبر و کتبی است.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی چیگو chigo

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی چیگو

اقداماتی همچون تعمیر برد، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، تعمیر تخصصی سنسور، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض فن، ترمیم مدارهای معیوب، تعویض خازن های آسیب دیده، ترمیم پنل های داخلی و خارجی، تعمیر دکمه ها و بدنه، رفع ارورهای کولر، ترمیم مشکلات عملکردی، تعمیرات در محل و … مهم ترین خدمات تعمیرات کولر گازی چیگو هستند. گارانتی معتبر مرکز سخت افزار ایران، اصالت قطعات و کیفیت خدمات را تضمین می کند.

تعمیر کمپرسور کولر گازی چیگو

خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر است. همچنین در صورت خنک نکردن کولر، تیم تعمیر کولر گازی چیگو اقدام به بررسی کمپرسور و تعمیر این قطعه می کنند.

تعمیر فن کولر گازی چیگو

گاهی باید برای تعمیر کولر گازی چیگو، فن آن را تعمیر کرد. اگر موتور فن به هر دلیلی بسوزد، این قطعه از کار می افتد و حتی ممکن است کولر روشن نشود. یا این که ممکن است شما شاهد خاموش شدن کولر به صورت ناگهانی باشید. همچنین گاهی ممکن است فن به صورت ناقص کار کرده و فرایند خنک سازی و پرتاب باد دستگاه را با مشکلاتی همراه کند.

اما جای نگرانی نیست؛ کارشناسان نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی چیگو برای بررسی و تعمیر تخصصی فن در خدمت شما هستند. چنانچه شدت آسیب دیدگی این قطعه بالا بوده و امکان ترمیم آن وجود نداشته باشد، همکاران ما این قطعه را تعویض می کنند.

شارژ گاز کولر گازی چیگو

وقتی می خواهید از کولرگازی برای اولین بار استفاده کنید و یا آن را پس از مدتی مجددا راه اندازی کنید، باید حتما گاز آن را شارژ کنید. البته شارژ گاز کولر گازی چیگو یک اقدام تعمیراتی هم به شمار می رود. یعنی با این کار می توان برخی از مشکلات دستگاه از جمله باد گرم را برطرف کرد. این فرایند حساسیت های خاص خود را داشته و به روش های مختلفی انجام می شود.

تیم تعمیرات کولر گازی چیگو در مرکز سخت افزار ایران برای شارژ کردن گاز کولر گازی از روش های رایجی همچون شارژ گاز وزنی با استفاده از ترازو، شارژ به وسیله گیج مانیفولد و یا شارژ گاز به وسیله آمپرمتر استفاده می کنند. پس از انتخاب روش مناسب، دستگاه خاموش شده و شیلنگ گیج مانیفولد به پمپ های فشار متصل می شود. وقتی دما به حد تعادل رسید، شلنگ شارژ گاز یا منبع تغذیه به کپسول گاز متصل شده و فرایند شارژ گاز انجام می شود.

مشکلات رایج کولر گازی چیگو

تفاوتی ندارد کولر گازی که استفاده می کنید از کدام برند است، در هر صورت این دستگاه به مرور زمان دچار مشکلات عملکردی شده و نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارد. پرتاب باد گرم، کاهش سرما، خنک نکردن محیط، روشن نشدن، صدای ناهنجار و غیر عادی، نشت آب و گاز، آلودگی فیلترها، خاموش شدن در حین کار و مواردی از این دست، از جمله مهم ترین مشکلات کولر گازی چیگو و نیز کولرهای دیگر برندها به شمار می روند. این مشکلات ناشی از خرابی قطعات داخلی دستگاه بوده و نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارند.

به عبارت بهتر، در صورت بروز هریک از ایرادهای ذکر شده، باید کولر توسط تکنسین های حرفه ای بررسی شده و ترمیم گردد. پس از تعمیر و یا تعویض قطعاتی همچون کمپرسور، اواپراتور، فن، موتور فن، بردها، خازن ها، ترموستات، اتصالات، لوله ها و … مشکلات دستگاه برطرف شده و می توانید مثل روز اول از آن استفاده کنید. واحد تخصصی تعمیر کولر گازی چیگو برای ارائه تخصصی ترین سرویس های تعمیراتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

4/5(3 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.