اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

معرفی بهترین دستگاه کپی در سال 2021

اگر به دنبال بهترین دستگاه کپی در سال 2021 هستید، دستگاه کپی شرکت برادر مدل Brother MFC-J6947DW اولین انتخاب شما در لیست 5 دستگاه فتوکپی برتر در سال 2021 خواهد بود. در این لیست محصولات شرکت های نام آشنایی مانند کانن و اچ پی نیز دیده می شود؛ اما شرکت برادر با قدرت در صدر این لیست قرار گرفته است.

برای انتخاب این دستگاه به عنوان بهترین دستگاه کپی در سال 2021 معیارهایی همچون کیفیت و اندازه پرینت و اسکن، فناوری ها، شیوه های اتصال، سرعت، و مدیریت سفارشات پرینت توسط سایت techradar.com مورد بررسی قرار گرفته است و دستگاه کپی Brother MFC-J6947DW با اقتدار از پس این آزمایشات برآمده است.

برترین دستگاه های کپی دیجیتال در سال 2021 در یک نگاه

در صنعت چاپ شرکت های قدرتمند زیادی در حال رقابت هستند و هر ساله محصولات جدیدی را، با هدف تصاحب سهم بزرگتری از بازار تولید می کنند. در لیست برترین دستگاه کپی در سال2021، شرکت برادر با دو محصول قدرتمند، بیشترین سهم را از آن خود کرده است. اما شرکت های کانن، اچ پی و لکسمارک در تعقیب این غول صنعت چاپ هستند. در زیر می توانید به لیست 5 دستگاه فتوکپی برتر در سال 2021 و توضیحات اجمالی درباره هر دستگاه دسترسی داشته باشید.

  • Brother MFC-J6947DW
  • Canon i-Sensys MF735Cx
  • Lexmark MB2236adw 
  • Brother MFC-L8690CDW
  • HP LaserJet Pro MFP M227fdw

دستگاه فتوکپی شرکت برادر مدل MFC-J6947DW، بهترین دستگاه فتوکپی در سال 2021

این دستگاه کپی جوهر افشان با هدف بکارگیری در دفاتر کاری پرکار کوچک و متوسط طراحی شده است. این دستگاه با کپی بسیار سریع، تنها کمی از متوسط سرعت چاپ دستگاه های لیزری کندتر است؛ اما تمامی مزیت های یک دستگاه جوهرافشان را به همراه دارد. برای مثال شما دیگر برای چاپ بر روی کاغذ مخصوص عکس با رزولوشن بالا و یا پاکت، با مشکلی روبرو نمی شوید. اما مهمترین ویژگی دستگاه فتوکپی برادر، قابلیت پرینت دورو بر روی کاغذ A3 است که آن را به دستگاه کپی ایده آل تبدیل می کند. دستگاه کپی برادر با مخازن کاغذ 750 برگی و کارتریج حجیم قادر است تا 6000 صفحه چاپ را انجام دهد و جایگاه خود را در صدر لیست برای شرکت های کوچک با حجم کاری بالا محکم کند.

از مزیت های این دستگاه می توان به قابلیت اتصال از طریق وای-فای، کابل شبکه Ethernet، اتصال NFC و کارت هوشمند برای مدیریت تحویل سفارشات پرینت، اسکن و پرینت A3 با کیفیت بسیار بالا، فکس و اتصال به فضای ذخیره ابری و وجود پورت USB در جلو و پشت و اپلیکیشن مدیریتی موبایل کارآمد اشاره کرد. همچنین سرعت بالای انجام پرینت صفحه اول تنها در 6 ثانیه در این دستگاه،  دلیل دیگری است که آن را به عنوان بهترین دستگاه فتوکپی در سال 2021 معرفی می کند.

Canon i-Sensys MF735Cx یکی دیگر از بهترین دستگاه های کپی در سال 2021

شرکت کانن با بکارگیری ویژگی های مثبتی مانند سرعت در این دستگاه، سعی داشته تا آن را به دستگاهی مناسب برای شرکت های سایز کوچک و متوسط تبدیل کند. در سینی اصلی این دستگاه، فضای کافی برای 250 برگ وجود دارد. در کنار این ظرفیت، یک کشوی تغذیه  چندکاره با ظرفیت 50 برگ قرار دارد.

این دستگاه از قابلیت پرینت و اسکن دورو بهره می برد و به لطف اپلیکیشن مفید و کارآمد کانن برای پلتفرم های اندروید و iOS، اسکن و پرینت از طریق فضای ابری امری بسیار آسان است. سرعت بالا و کیفیت خوب فتوکپی در این دستگاه مزیت های انکار ناپذیری هستند که آن را در لیست بهترین دستگاه کپی در سال 2021 قرار می دهند و ضعف هایی مانند سر و صدای زیاد و صفحه لمسی ضعیف آن را جبران می کنند.

دستگاه کپی Lexmark MB2236adw

شاید در نگاه اول، دستگاه کپی شرکت لکسمارک کمی سنگین به نظر برسد، اما قابلیت های فوق العاده این دستگاه چندکاره آن را در لیست بهترین دستگاه های کپی سال 2021 قرار می دهد. کپی دورو در تغذیه اتوماتیک اسناد (ADF )، و فتوکپی سریع و اتوماتیک در این دستگاه بی هیچ عیب و نقصی انجام می شود. کیفیت پرینت در چاپ سیاه و سفید  رنگی بسیار بالاست. اگرچه سریع ترین دستگاه در در کپی و پرینت دورو نیست، اما قابلیت های امنیتی آن در شبکه در کنار رابط کاربری فوق العاده اش، به خوبی ضعف های این دستگاه را جبران کرده است.

از مزیت های این دستگاه می توان به شفافیت و دقت چاپ در این دستگاه کپی اشاره کرد. این دستگاه برای پرینت با حاشیه کم هیچ مشکلی ندارد و از وای-فای بهره می برد. اگرچه نداشتن پورت USB در جلو می تواند برای کاربران دردسر ساز باشد. رزولوشن محدود آن نیز یکی دیگر از معایب این دستگاه است اما با این حال این دستگاه در لیست 5 دستگاه فتوکپی برتر در سال 2021 قرار می گیرد.

Brother MFC-L8690CDW، یک محصول خوب دیگر شرکت برادر

شرکت برادر این دستگاه کپی سایز A4 و سنگین را با تمامی امکانات مورد نیاز یک دفتر اداری کوچک تولید کرده است. این دستگاه کپی لیزری قادر است تا با سرعت 31 برگه در دقیقه و مخزن 300 برگی، خواسته های شما را برای پرینت تک رنگ (سیاه و سفید ) و رنگی برآورده کند. اسکن و پرینت از طریق موبایل و در فضای ذخیره ابری با وجود وای-فای و اپلیکیشن های این شرکت برای پلتفرم های اندروید و iOS بسیار آسان است.

در این دستگاه کپی از سرویس های Google Cloud Print و Air Print  پشتیبانی می شود تا جایی برای خود در مجموعه بهترین دستگاه کپی در سال 2021 بازکند. از مزیتهای این دستگاه باید به سرعت پرینت و همچنین کاربری آسان آن در فضای ذخیره ابری اشاره کرد. اما قیمت بالا و وزن زیاد آن، کار را برای انتخاب این دستگاه سخت می کند.

HP LaserJet Pro MFP M227fdw، حجیم اما کارآمد

اگر فضای کافی برای این دستگاه حجیم دارید، و یکی از بهترین دستگاه های کپی در سال 2021 را می خواهید، دستگاه کپی اچ پی با تغذیه اتوماتیک اسناد (ADF ) 35 برگی و برنامه های فتوکپی اتوماتیک خود، نیاز های اداری دفتر کار شما را برطرف می کند.

این یک دستگاه کپی تک رنگ (سیاه و سفید) است و متاسفانه سریع ترین دستگاه فتوکپی لیزری نیست. اما سرعت آن از تمامی دستگاه های فتوکپی جوهرافشان بالاتر است و از عملکرد مناسبی برخوردار است. کیفیت و وضوح چاپ مزیت اصلی این دستگاه کپی به شمار می رود. در هنگامی که پرینتر سر و صدایی ندارد و کار با آن در محیط های کوچک اداری آزاردهنده نیست، اما قیمت بالای دستگاه و حجم و وزن زیاد آن قابل چشم پوشی نیست.

منبع

5/5(1 امتیاز)