اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پکیج آلزان

آیا برای تعمیر پکیج آلزان به دنبال یک تعمیرگاه معتبر هستید؟ نمایندگی تعمیرات پکیج با بهره مندی از کامل ترین آرشیو ابزار و قطعات تعمیراتی با کیفیت، در خدمت شما می باشد. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت می کنند که از سالها تجربه در حوزه ترمیم و سرویس پکیج برخوردار هستند. این تکنسین ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته، انواع پکیج های برند آلزان را عیب یابی کرده و آنها را مطابق با آخرین استانداردهای موجود، تعمیر می کنند.

تعمیرات پکیج آلزان در این مجموعه به گونه ای انجام می شود که شما بتوانید مجددا از این دستگاه استفاده کرده و گرمای محیط منزل یا محل کار خود را به بهترین شکل تنظیم نمایید. چنانچه از پکیج های این برند استفاده می کنید و اخیرا ایرادهایی را در روند عملکردی آن مشاهده کرده اید، پیشنهاد می دهیم تا انتهای مطلب، ما را همراهی کنید. ما ضمن ارائه نکاتی در خصوص نحوه تعمیرات پکیج آلزان، شما را با مشکلات رایج این محصول و نحوه برطرف کردن آنها آشنا می کنیم.

تعمیر پکیج آلزان

خدمات تعمیر پکیج آلزان

به عنوان بخشی از خدمات تعمیر پکیج های آلزان، می توان به اقداماتی همچون تعمیر برد، تعویض برد آسیب دیده، تعمیر ترموستات، تعمیرات تخصصی مبدل، تعمیر و تعویض ویستور، ترمیم سنسورها، تعمیر ترمیستور، تعمیر و تعویض فلوسوئیچ، تعمیر شیر پرکن و ترمیم و تعویض کلیه قطعات پکیج، رفع مشکلات عملکردی، تنظیم دما و سرویس های دوره ای پکیج اشاره کرد.

عیب یابی تخصصی، ترمیم مشکلات عملکردی و تعمیرات پکیج در محل نیز خدمات دیگری هستند که واحد تخصصی تعمیر پکیج آلزان در مرکز سخت افزار ایران به دارندگان این محصول ارائه می دهد. به موجب ضمانت نامه ای که به شما داده می شود، می توانید هرگونه ایراد احتمالی را به صورت رسمی پیگیری نمایید.

تعمیر مبدل پکیج آلزان؛ مهم‌ترین قطعه در گرم کردن آب

چرا پکیج به خوبی آب را گرم نمی‌کند؟ از آن‌جایی که قطعه‌ای به نام مبدل در پکیج، موجب گرم شدن آب می‌شود و سپس با انتقال جریان آب گرم به رادیاتورها، محیط گرم می‌شود، می‌توان گفت که دلیل اصلی گرم نشدن آب در پکیج، خراب شدن مبدل آن است. بنابراین نقش مبدل در پکیج، گرم کردن آب است. با این وجود اگر مشکلی برای مبدل پکیج به وجود بیاید، بدیهی است که آب گرم راهی رادیاتورها نمی‌شود و درنتیجه محیط گرم نمی‌شود. اگر شما هم با وجود روشن بودن پکیج شاهد گرم نشدن محیط منزل خود هستید و وقتی به رادیاتورها دست می‌زنید، می‌بینید که سرد هستند، می‌توانید احتمال خرابی مبدل پکیج را در نظر بگیرید. در این صورت بهتر است جهت عیب‌یابی و تعمیر پکیج آلزان با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید.

تعمیر پمپ پکیج آلزان؛ گران‌ترین قطعه پکیج

دلیل بالا نرفتن دمای رادیاتور با وجود روشن بودن مشعل پکیج چیست؟ علت افت فشار آب چیست؟ منشأ بروز چنین مشکلاتی در پکیج، خرابی پمپ این دستگاه است. پمپ به عنوان گران‌ترین قطعه پکیج، وظیفه جلوگیری از افت فشار آب در جریان داخل مدار را دارد. به همین دلیل است که اگر پمپ پکیج دچار مشکل شود دمای رادیاتور با وجود روشن بودن مشعل افزایش پیدا نخواهد کرد. از مهم‌ترین عوامل خرابی پمپ پکیج می‌توان به استفاده مداوم و همچنین وجود آب در مدار اشاره کرد. اگر شما هم با چنین مشکلی در پکیج آلزان مواجه شده‌اید می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر پکیج آلزان را به مرکز سخت‌افزار ایران بسپارید. تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن به آدرس موردنظر شما اعزام شوند.

تعمیر ترموستات پکیج آلزان؛ کنترل‌کننده دمای پکیج

یکی از مهم‌ترین قطعات پکیج که از آسیب رسیدن به مبدل اصلی این دستگاه خودداری می‌کند و به نوعی دمای پکیج را کنترل می‌کند، ترموستات است. با این وجود اگر مشکلی برای ترموستات پکیج رخ دهد، دمای پکیج به بالای 52 درجه رسیده و مبدل اصلی این دستگاه می‌سوزد. بنابراین وظیفه اصلی ترموستات پکیج، کنترل دمای این دستگاه و محافظت از مبدل اصلی آن است. از این‌رو بدیهی است که خرابی ترموستات مشکلات زیادی را در فرآیند گرم شدن رادیاتورها ایجاد می‌کند. البته عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی ترموستات کار هر کسی نیست به همین جهت توصیه می‌شود که تعمیر پکیج آلزان را به مرکز سخت‌افزار ایران بسپارید.

تعمیر برد پکیج آلزان؛ همه‌کاره پکیج

دلیل خاموش شدن ناگهانی پکیج چیست؟ چرا پکیج روشن نمی‌شود؟ متاسفانه بروز هر یک از این مشکلات در پکیج نشان می‌دهد که برد این دستگاه با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. وظیفه برد در پکیج، گرفتن تمامی فرمان‌ها و دستورات کاربر و ارسال آن‌ها به قطعات موردنظر پکیج است. به گونه‌ای که برد پکیج با انجام این کار وظایف و نقش هر یک از اجزاء پکیج را تعیین می‌کند و به عنوان یک واسط بین کاربر و پکیج عمل می‌کند. با این وجود بروز اختلال در آن می‌تواند کل پکیج را درگیر کرده و این دستگاه را به یک دستگاه بلااستفاده تبدیل کند. از این‌رو اگر پکیج شما نیز روشن نمی‌شود، مطمئن باشید که برد آن آسیب‌دیده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

تعمیرات پکیج آلزان در محل

به طور کلی تعمیر پکیج باید در محل نصب دستگاه انجام شود و تعمیرکاران، توصیه به جابجایی این دستگاه نمی کنند. برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات پکیج آلزان در محل، کافی است با نمایندگی مجاز پکیج در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. این سرویس موجب راحتی کاربران می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم سیستم گرمایشی منزل یا محل کار خود در اسرع وقت باشید.

پس از برقراری تماس و گزارش مشکل به پرسنل بخش پشتیبانی، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده و فرایند تعمیر پکیج دیواری در محل را به حرفه ای ترین شکل انجام خواهند داد.

تعمیر پکیج آلزان

مشکلات رایج پکیج آلزان

پکیج های برند آلزان نیز همچون سایر پکیج ها در معرض آسیب دیدگی قرار دارند. کاربران این محصول معمولا برای برطرف کردن ایرادهای عملکردی آن به نمایندگی تعمیرات پکیج مراجعه می کنند. بخشی از رایج ترین مشکلاتی که در روند تعمیر پکیج آلزان بررسی و ترمیم می شوند عبارتند از:

عدم گردش آب به دلیل خرابی پمپ سیرکولاسیون پکیج آلزان

آیا شما هم با مشکل عدم گردش آب در پکیج مواجه شده‌اید؟ دلیل اصلی بروز چنین مشکلی در پکیج، خرابی پمپ سیرکولاسیون آن است. نقش پمپ سیرکولاسیون در پکیج به چرخش درآوردن آب در مدار گرمایشی پکیج است. با این وجود هر مشکلی که در رابطه با گردش آب در پکیج رخ دهد، رابطه مستقیمی با خرابی این قطعه دارد. عدم گردش آب در پکیج نشان می‌دهد که یا سیم‌پیچی پمپ سیرکولاسیون سوخته است یا بوش‌های محور پمپ و خازن پمپ سیرکولاسیون سوخته‌اند.

اگر مشکل از سوختن سیم‌پیچی پمپ سیرکولاسیون یا شکسته شدن بوش‌های محور این پمپ باشد، باید پمپ سیرکولاسیون تعویض گردد. اما اگر مشکل از سوختن خازن پمپ سیرکولاسیون باشد، تنها باید خود خازن این پمپ عوض شود. از این‌رو بروز مشکل عدم گردش آب در پکیج به عیب‌یابی دقیق پمپ سیرکولاسیون نیاز دارد. بنابراین بهتر است با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی و تعمیر پکیج آلزان بپردازند.

گرم نشدن آب مصرفی و رادیاتورها به دلیل سوختن موتور شیر سه راهه پکیج آلزان

چرا آب مصرفی و رادیاتورها گرم نمی‌شود؟ مشکل گرم نشدن آب مصرفی و رادیاتورها نشان می‌دهد که یا موتور شیر سه راهه پکیج سوخته است یا اینکه مسیر رفت مدار گرمایش آب‌بندی نشده است. شیر سه راهه به شیر سه طرفه نیز مشهور است و همانطور که از نام آن پیداست دارای سه مسیر و راه خروجی می‌باشد. از آن‌جایی که پکیج‌ها یا به صورت تک مبدل هستند یا دو مبدل، شیر سه طرفه پکیج دو مبدل دارای یک مسیر ورودی اصلی و دو مسیر خروجی فرعی می‌باشد.

وظیفه شیر سه راهه در پکیج‌های دو مبدله تعویض مدار آب گرم مصرفی و همچنین تامین آب مورد نیاز مدار گرمایشی است. یکی از مهم‌ترین قطعات شیر سه راهه، موتور آن است که اگر بسوزد باید آن را تعویض کرد. منتهی اگر عدم آب‌بندی مسیر رفت مدار گرمایش، دلیل اصلی گرم نشدن آب مصرفی و رادیاتورها باشد باید شیر سه طرفه پکیج را سرویس کرد تا این مشکل برطرف شود.

خاموش شدن پکیج

یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران انواع پکیج ها با آن مواجه می شوند، خاموش شدن دستگاه است. حتی گاهی این اتفاق هر چند دقیقه یک بار می افتد و پکیج به صورت ناگهانی خاموش می شود. معمولا منشأ بروز این ایراد، خرابی سوئیچ های ایمنی است. البته افت فشار آب، خرابی ترموستات، نشتی پمپ یا خرابی آن، بسته بودن شیرهای آب، قطع شدن گاز یا افت فشار آن و نبود جریان در قطعات الکتریکی هم منجر به خاموش شدن پکیج آلزان می شوند.

برای تعمیر پکیج آلزان در این شرایط، باید منشأ مشکل شناسایی شده و برطرف گردد. تیم تعمیرات پکیج در محل، ضمن بررسی بخش های مذکور، قطعه آسیب دیده و یا عامل خاموش شدن پکیج را شناسایی می کنند. سپس با برطرف کردن ایراد و یا تعمیر و تعویض قطعات معیوب، مشکل پکیج را برطرف می کنند.

روشن نشدن پکیج

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری از کاربران پکیج آلزان و البته سایر برندها از بروز آن شکایت دارند، روشن نشدن پکیج است. در این شرایط ممکن است لوله ها مسدود شده باشند و یا فشار دستگاه به درستی تنظیم نشده باشد. البته از خرابی مشعل و شمعک هم نباید غافل شد. به هر ترتیب، برای تعمیر پکیج آلزان ، باید دید چرا دستگاه روشن نمی شود. اگر لوله ها گرفته باشند، باید رسوب گیری و یا هواگیری شوند.

در مطلب آموزش هواگیری پکیج، نحوه انجام این فرایند را به شما آموزش داده بودیم. چنانچه مشعل و شمعک معیوب باشند، تعمیرکار آنها را تعمیر و یا در صورت نیاز، تعویض می کند. در صورت روشن نشدن پکیج آلزان خود کافی است با نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما ضمن بررسی و عیب یابی پکیج، بخش های آسیب دیده را ترمیم کرده و مشکلات موجود را برطرف می نمایند.

نشتی پکیج

گاهی پکیج دیواری نشتی دارد و این مساله موجب نگرانی کاربران می شود. معمولا آبریزی پکیج، مشکل چندان مهمی نیست و به راحتی هم برطرف می شود. اما نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که تداوم نشتی پکیج، می تواند زمینه ساز بروز ایرادها و مشکلات جدی تری در این دستگاه شود. مثلا اگر آب به برد پکیج برسد، احتمال سوختن برد بسیار بالا خواهد بود.

حتی ممکن است امکان تعمیر پکیج آلزان وجود نداشته باشد و ناچار به تعویض این دستگاه شوید. وجود ترک و شکاف در مبدل حرارتی، نشتی آب از پمپ آب، نشتی آب از اتصالات پمپ، نشتی از اتصالات لوله های پکیج، یراد شیر اطمینان فشار و ایراد دیافراگم ظرف انبساط، مهم ترین دلایل نشتی پکیج به شمار می روند. تیم تعمیرات پکیج آلزان، بخش های آسیب دیده را ترمیم و در صورت نیاز تعویض می کنند تا به این ترتیب، مشکل نشتی هم برطرف گردد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج یک مجموعه تخصصی است که سرویس های مرتبط با ترمیم این محصول را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، در تلاش است که سطح نوین و متفاوتی از تعمیرات را انجام دهد. همکاران ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، انواع مدل های پکیج را بررسی کرده و به شکل حرفه ای ترمیم می نمایند.

دقت و وسواس عملیاتی آنها باعث شده که سطح کیفی خدمات به میزان چشمگیری ارتقا یافته و با استانداردهای روز دنیا هم رده گردد. تعمیر پکیج در محل، یکی از کاربردی ترین سرویس هایی است که این مرکز به کاربران ارائه داده و به این ترتیب، فرایند ترمیم محصول مورد بحث را سرعت می بخشد. نمایندگی تعمیرات پکیج تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند و از کلیه مجوزهای لازم برخوردار می باشد.

فهرست