021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

بهترین ماشین ظرفشویی های رومیزی

ماشین ظرفشویی رومیزی یکی از مدل های موجود این دستگاه است که حجم نسبتا کمتری را در فضای آشپزخانه اشغال می کند و برای آن دسته از دوستانی که فضای لازم و کافی برای یک مدل ایستاده از این دستگاه را ندارند، بسیار مناسب است. هر چند که ظرفیت ماشین ظرفشویی رومیزی بسیار کمتر از مدل های ایستاده است، اما می تواند برای شما کار راه انداز باشد. واقعیت این است که استفاده از ماشین ظرفشویی در مدل های مختلف علاوه بر اینکه در وقت و انرژی صرفه جویی قابل توجهی می کند، راحتی را هم برای کاربر به ارمغان می آورد. 

ماشین ظرفشویی رومیزی روی کابینت و نزدیک سینک ظرفشویی در آشپزخانه قرار داده می‌شود و به‌راحتی امکان جابه‌جایی دارد. این مدل بیشتر مناسب یک خانواده کوچک است که زیاد اهل مهمانی دادن هم نیستند. مزیت این نوع ماشین ظرفشویی این است که سریع پر می‌شود و قیمتش هم از انواع ایستاده، ارزان‌تر است. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین ماشین ظرفشویی های رومیزی می پردازیم.

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی

تعمیر ماشین ظرفشویی به همراه گارانتی مرکز سخت افزار ایران ، شماره تماس: 1662

ظرفیت ماشین ظرفشویی رومیزی چه قدر است؟

بهترین ماشین ظرفشویی های رومیزی معمولا با ظرفیت ۶ تا ۸ نفره تولید می شوند. این دستگاه برای یک خانواده کوچک ۳ یا ۴ نفره مناسب است. اما در مهمانی ها نمی تواند خیلی کمک حال شما باشد. معمولا ۷۲ تا ۱۰۸ پارچه ظرف در ماشین های ظرفشویی رومیزی ۶ تا ۸ نفره، جای می گیرند. برخی ماشین های ۸ نفره، ۸ به علاوه ۱ هستند و کمی بیشتر از انواع ۸ نفره، جای ظرف دارند. هنگام خرید این ماشین ها، دقت کنید که سیستم شستشوی آنها طوری طراحی شده باشد که قدرت شستن ظرف های خیلی چرب و خشک را هم داشته باشد.

نصب ماشین ظرفشویی رومیزی چگونه است؟

ماشین ظرفشویی رومیزی روی کابینت قرار می‌گیرد. نصب ماشین ظرف شویی معمولا توسط تکنسین انجام می‌شود و جابجا کردن آن باعث از بین رفتن گارانتی خواهد شد. تخلیه آب ماشین ظرف شویی رومیزی از طریق سینک آشپزخانه است و نیازی به نصب دستگاه به لوله سینک نیست. ورود آب به آن نیز توسط لوله های مشابه لوله ماشین لباسشویی است.

خدمات تخصصی مرکز سخت افزار ایران: تعمیر برد ماشین ظرفشویی

مدت زمان شستشوی ماشین ظرفشویی رومیزی چه قدر است؟

مدت زمان شستشوی ماشین ظرفشویی رومیزی نسبت به ایستاده کمتر و محدود تر است، زیرا در ظرفشویی های ایستاده فضای مخزن بزرگتر است و زمان بیشتری هم نیاز دارد تا پر و خالی شود. از این جهت که نگاه کنیم شاید خرید ماشین ظرفشویی رومیزی برای جوانان و کسانی که معمولا کمبود وقت دارند، مناسب تر باشد.

لیست بهترین ماشین ظرفشویی های رومیزی

1. ماشین ظرفشویی زیرووات ZDCF6

ظرفشویی زیرووات ZDCF6 در لیست بهترین ماشین ظرفشویی های رومیزی رتبه نخست را دارد. ظرفیت این مدل برای شش نفر و ارتفاع آن ۴۴۰ میلیمتر است. از دیگر ویژگی های این دستگاه میزان مصرف انرژی +A، همراه با شش برنامه شستشو، قابلیت برنامه‌ریزی زمان شروع به کار و داشتن نشانگر میزان مایع است.

2. ماشین ظرفشویی بوش SKS51E28EU

این مدل نیز یک نمونه دیگر از انواع ماشین ظرفشویی رومیزی  است که در لیست بهترین های این دستگاه به چشم می خورد. ظرفیت استفاده برای شش نفر، ارتفاع ۴۵۰ میلیمتر، عمق ۵۰۰ میلیمتر، پهنا ۵۵۱ میلیمتر، میزان متوسط مصرف آب در هر مرتبه معادل هفت لیتر، دارای پنج برنامه متفاوت شستشو، سنسور میزان آب و تشخیص خودکار مواد شوینده و فیلتر سه لایه از ویژگی های خوب این دستگاه است.

3. ماشین ظرفشویی پاکشوما DTP80960PS1

ظرفشویی پاکشوما مدل DTP80960PS1 یک ماشین ظرفشویی با ظرفیت هشت نفره، ارتفاع ۵۹۰ میلیمتر، عمق ۵۰۰ میلیمتر، پهنا ۵۵۰ میلیمتر، میزان مصرف انرژی A، متوسط مصرف ۱۴ لیتر در هر مرتبه شستشو، میزان تولید صدا ۴۵ دسی‌بل با شش برنامه اتومات شست شو است. این ماشین ظرفشویی رومیزی وطنی و تولید ملی شاید از نظر زیبایی قابل مقایسه با بوش آلمان نباشد، اما از نظر اندازه و ظرفیت از هر دو محصول قبلی در وضعیت بهتری قرار دارد. بزرگترین مزیت ماشین ظرفشویی رومیزی پاکشوما مدل DTP80960PS1 تعداد طبقات در نظر گرفته شده آن است که اجازه می‌دهد ظرف‌های کثیف را در فضای بزرگتری قرار دهید.

بهترین ظرفشویی رومیزی در بازار

4. ماشین ظرفشویی میدیا ۳۸۰۲F-WQP8

ظرفشویی میدیا مدل ۳۸۰۲F-WQP8 هم یکی از بهترین ماشین ظرفشویی های رومیزی است. ظرفیت هشت نفر و میزان مصرف آب ۸ لیتر در هر بار شستشو با ۷ برنامه شستشو چند نمونه از ویژگی های این دستگاه است. با وجود اینکه ابعاد ماشین ظرفشویی میدیا ۳۸۰۲F-WQP8 کوچک است، اما ظرفیت شستشوی ۸ نفره را دارد. این ماشین مجهز به قفسه مخصوص بشقاب و ظروف بزرگ است و یک و نیم طبقه مخصوص قاشق و چنگال دارد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکزی است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ خدمات رسانی می کند. این مرکز با داشتن یک شعبه مرکزی و 3 شعبه همراه در مناطق مختلف تهران و یک شعبه همراه در استان البرز، همواره در تلاش است تا همه نیاز های کاربران در سطوح مختلف را شناسایی و برطرف کند. مرکز سخت افزار ایران با ارائه خدمات و تسهیلاتی اصل و با کیفیت یک مرجع رسمی برای کاربران دستگاه های مختلف دیجیتالی و الکترونیکی است. برای تماس با مرکز سخت افزار ایران از منوی تماس با ما استفاده کنید.

2.2/5(6 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *