رایانه قدرتمند اچ پی

رایانه قدرتمند اچ پی توسط کمپانی اچ پی روانه بازارهای جهانی شد. این کامپیوتر برخوردار از رم ۱۶ مگابایتی، پردازشگر ۸ هسته ای و یک ترابایت حافظه ذخیره سازی است. وجود چنین ویژگی هایی در رایانه قدرتمند اچ پی آن را برای طراحان، معماران، خالقان محتوای دیجیتال، دانشمندان، آموزگان، کارکنان بخش درمانی، مدیران مالی و البته گیمرها مناسب ساخته است. ارائه چنین محصولی از سوی کمپانی اچ پی حاکی از آن است که این شرکت در طول دو سه سال اخیر و در تولیدات نسل چهارم رایانه های رومیزی Z کاربران حرفه ای را هدف گرفته است.

اچ پی و قدرتمندترین رایانه جهان

عرضه رایانه قدرتمند اچ پی از سوی کمپانی اچ پی و دستیابی به چنین موفقیتی چندان دور از انتظار نبود. شرکت هیولت و پاکارد در طول سال های اخیر تمرکز ویژه ای بر ساخت رایانه های پیشرفته و هوشمند داشته است و نوین ترین تکنولوژی های این حوزه را در محصولات خود بکار گرفته است. اچ پی در تاسیس کامپیوترهای مدرن توانسته نسخه جدیدی از رایانه را ابداع کند که مانند مغز انسان به انجام عملیات می پردازد.

با توجه به این اختراع جدید می توان گفت که این رایانه چشم اندازی از آینده نزدیک را به ما نشان می دهد. نحوه عملکرد اچ پی از دیگر کمپانی ها مثل کوالکام متفاوت است، این شرکت از روش های استفاده از نرم افزار برخوردار است و دیگر کمپانی ها مثل IBM بر ساختارهای مختلف در چیپ ها استفاده می کنند. برخی ویژگیهای فنی و نرم افزاری رایانه قدرتمند اچ پی در بخش آتی ذکر خواهد شد.

رایانه قدرتمند اچ پی

ویژگی های قدرتمندترین رایانه اچ پی

سازندگان و طراحان رایانه های رومیزیz8  با عرضه دستگاهی خوش ساخت و مستحکم موفق شده اند لقب رایانه قدرتمند اچ پی را از آن این محصول سازند. برخی از مشخصات این محصول عبارتند از:

  • پردازشگر ۸ هسته ای
  • یک ترابایت حافظه ذخیره سازی
  • امکان ارایه شبیه سازی های سه بعدی یا ادیت ویدیوهای ۸k
  • مجهز به سی پی یوهای Xeon اینتل ۵۶ هسته ای
  • مجهز بودن به ویندوز ۱۰ پرو یا لینوکس
  • برخورداری از ابعاد مناسب و کاربرپسند ۲۱.۵۹ در ۵۵.۱۲ در ۴۴.۴۵ سانتیمتر
  • وزن ۲۲.۴ کیلوگرم
  • ۱۶ مگابایت RAM

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر رایانه هوشمند خانگی، الکترونیکی، چاپ و ارتباطی است که با تلاشهای مستمر نیروهای متخصص و ماهر خویش موفق به ثبت رویکردی جدید در حوزه خدمت رسانی گشته است.

مرکز سخت افزار ایران در تلاش است تا با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید و تمامی نیازهای آنان را رفع و مرتفع سازد. جهت اطمینان خاطر کاربران، تمامی خدمات ارائه شده توسط مهندسان و کارشناسان این مرکز دارای گواهی نامه کیفیت و بسته به نوع تعمیرات رایانه دارای گارانتی (با بازه زمانی مشخص) خواهند بود.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+