021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

نمایندگی ظرفشویی مجیک

ظرفشویی مجیک یکی از محصولات این کمپانی است. این دستگاه در دو نوع رومیزی و ایستاده طراحی و عرضه شده است.  ماشین ظرفشویی مجیک یک دستگاه مکانیکی و برقی است که برای شستن و تمیز کردن ظرف‌ها و حتی میوه ها به کار می‌رود.

این دستگاه از لحاظ زیست محیطی و سلامتی مزایای فوق العاده ای دارد؛ به علاوه در مصرف آب هم صرفه جویی قابل توجهی می کند، اگر درست و بهینه از آن استفاده کنیم. ظرفشویی magic همچون بسیاری دیگر از محصولاتی برقی و الکترونیکی ممکن است دچار اختلالات و درگیری های شود که نیاز به سرویس و تعمیر و ترمیم داشته باشد. برای تعمیر ظرفشویی مجیک  باید از یک مرکز استاندارد کمک بخواهید.

نمایندگی ظرفشویی مجیک

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

اساسی ترین نکته در تعمیر ظرفشویی مجیک اعمال تعمیرات توسط متخصصان و کارشناسان است. سرویس به موقع این دستگاه در سلامت آن و افزایش طول عمر آن بسیار مهم است. اگر هر قطعه ای از ماشین ظرف شویی مجیک به هر دلیلی نیاز به تعویض داشته باشد، حتما باید این تعویض با استفاده از قطعات اصل انجام شود در غیر این صورت مشکلات بسیار جدی به همراه خواهد داشت.

نکته مهم دیگر در تعمیر ظرفشویی مجیک عیب یابی دقیق است. هر اختلال ممکن است چندین علت داشته باشد، اگر این دلایلی به درستی شناسایی نشوند، تعمیرات بی فایده خواهد بود. برای عیب یابی دقیق از دستگاه حتما از تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کمک بگیرید تا مسیر درست تعمیر به خوبی و با دقت انتخاب و اجرا شود.

خدمات  تعمیر ظرفشویی مجیک

 • عیب یابی و تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی magic
 • عیب یابی و تعمیر شیر برقی ماشین ظرف شویی مجیک
 • عیب یابی و تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی مجیک
 • رمزگشایی از کد های خطای ماشین ظرفشویی magic
 • نصب و راه اندازی و سرویس ماشین ظرفشویی
 • تهیه مواد مرغوب شوینده برای ماشین ظرفشویی  مجیک
 • عیب یابی و تعمیر برد الکترونیک ماشین ظرف شویی مجیک
 • عیب یابی و تعمیر جت پمپ دایرکت درایو انواع ماشین ظرفشویی مجیک
 • عیب یابی و تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی  magic
 • عیب یابی و تعمیر المنت کف ماشین ظرف شویی magic
 • عیب یابی و تعمیر هیدروستات ماشین ظرف شویی مجیک
 • عیب یابی و تعمیر هیتر لوله ای ماشین ظرفشویی در واحد تخصصی تعمیرات ظرفشویی مجیک

چگونه از ماشین ظرفشویی magic استفاده بهینه داشته باشیم؟

تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت استفاده کنید و همواره از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی مجیک استفاده کنید. در غیر این صورت دستگاه اتلاف انرژی بسیاری را به دنبال خواهد داشت. تصور نکنید که اگر پودر بیشتری استفاده کنید، ظرف ها تمیز تر شسته می شوند، پس از پودر ظرفشویی به اندازه لازم استفاده کنید؛ استراتژی چیدمان را رعایت کنید و ظرف ها را مطابق دستورالعمل کمپانی تولید کننده در ماشین قرار دهید و حتما آنها را دسته بندی کنید.

بهتر است پیش از قراردادن ظرف ها در ماشین، باقیمانده غذا را پاک کنید و مایعات را خالی کنید؛ اینکار باعث طول عمر بیشتر فیلتر های شستشو می شود. دستگاه را دور از یخچال قرار دهید و حتی الامکان در ساعت های اوج مصرف روشن نکنید. نظافت ظرفشویی magic را رعایت کنید. زیرا نظافت عمر دستگاه را افزایش و مصرف انرژی آن را کاهش می‌دهد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی

مرکز نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آماده ارائه خدمات به همه کاربران این دستگاه است. در این نمایندگی مهم نیست که شما کاربر کدام یک از برندهای تولید کننده ماشین ظرفشویی هستید؛  ال جی، سامسونگ، بوش، میله، مدیا، مجیک، موریس، هاردستون، هیتاچی، هیوندای، حایر، هایسنس، جنرال، فیلکو، فلر، فیلیپس، فوما، شارپ، پاکشوما، سینجر، دوو، بکوو، بلومبرگ، لوفرا، لیورپول، زیمنس، زیوورات، زانوسی، دلمونتی، پاکشوما، اسنوا و … .

اگر به عنوان کاربر ماشین ظرفشویی با مشکلاتی رو به هستید، بدون وقفه و با خیال راحت به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مراجعه کنید. در این نمایندگی امکانات و تسهیلات بسیار مفید و کاربردی برای همه کاربران در همه برند ها در نظر گرفته ایم. همواره تلاش می کنیم که از بهترین مسیر مشکلات را رفع کنیم.

علاوه بر دریافت خدمات تعمیراتی با کیفیت و اصیل، می توانید مواد مصرفی این دستگاه از جمله نمک ماشین ظرفشویی، قرص های شستشو دهنده مناسب دستگاه، مواد جلا دهنده ظروف و تجهیزات این چنینی را نیز تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگرید.

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.