021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیرات اسپیلت ال جی

واحد تعمیرات اسپیلت ال جی نحوه استفاده کاربر در اختلالات احتمالی اسپیلت تاثیر مستقیم دارد. تعمیر و ترمیم اسپیلت ال جی به حضور کارشناسان مجرب وابسته است. اهمیت تعمیرات اسپیلت ال جی دارای  مزایای بیشماری است که این دستگاه در خود جمع کرده است. تعمیرات اسپیلت ال جی در حوزه خدمات دهی مرکز تعمیرات اسپلیت بسیار حائز اهمیت و ضروری است، زیرا استفاده از این وسیله روز به روز در حال افزایش است و هرچه تقاضای استفاده از اسپیلت ال جی بالا رود، به همان میزان هم نیاز به ارائه خدمات پیرامون تعمیرات اسپیلت ال جی بیشتر می شود. ظهور ایرادات فنی برای هر یک از دستگاه های برقی از جمله اسپیلت ال جی که در منزل یا محیط کار مورد استفاده روزانه قرار می گیرد، امری است طبیعی و این اتفاق ممکن است برای هر وسیله ای صرف نظر از برند تولید کننده رخ دهد.

خدمات تعمیر اسپلیت ال جی

خدمات تخصصی تعمیر اسپلیت ال جی، شامل کلیه سرویس هایی است که منجر به ترمیم و رفع مشکلات این دستگاه می شوند. تمامی این اقدامات توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیر اسپلیت در نمایندگی مجاز ال جی انجام می شوند تا سطح کیفی و تخصصی آنها کاملا تضمین شود. تعمیر و تعویض کمپرسور، تعمیر برد، تعمیر و تعویض فن، تعمیرات پنل های داخلی و خارجی، تعمیر مدارها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ گاز، رفع ایرادات عملکردی، نصب و راه اندازی و تعمیرات در محل، بخشی از مهم ترین سرویس های تعمیرات اسپلیت ال جی هستند. برای دریافت هریک از این سرویس ها کافی است با نمایندگی مجاز تعمیر اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

شارژ گاز اسپلیت ال جی

آیا می دانید که بسیاری از مشکلات عملکردی کولرگازی ها و اسپلیت ها ناشی از تمام شدن گاز است؟ به همین دلیل یکی از مواردی که تکنسین های تعمیر اسپلیت ال جی هنگام عیب یابی این دستگاه بررسی می کنند، حجم گاز است. جالب است بدانید بسته به این که دستگاه شما از چه نوع گازی استفاده می کند، روش شارژ گاز آن متفاوت است.

شارژ گاز اسپلیت ال جی و سایر برندها چه به صورت وزنی باشد و چه با استفاده از ترازو، گیج مانیفولد یا آمپرمتر، مراحل تعیین شده و مشخصی دارد. سرویس کار پس از انتخاب روش مناسب، دستگاه را خاموش کرده و شیلنگ گیج مانیفولد را به پمپ های فشار اسپلیت متصل می کنند. پس از رسیدن دستگاه به دمای تعادل، شیلنگ شارژ گاز یا منبع تغذیه به کپسول گاز متصل شده و فرایند شارژ گاز کولر انجام می شود. به این ترتیب بسیاری از مشکلات اسپلیت برطرف می شوند و استفاده مجدد از آن میسر می گردد.

بررسی مشکلات رایج اسپلیت ال جی

مشکلات کولر گازی و اسپلیت محدود به چند مورد خاص نشده و طیف گسترده ای را شامل می شوند. بروز این مشکلات با توجه به نوع و میزان کارکرد دستگاه چندان غیر عادی نیست و دیر یا زود باید منتظر آنها بود. آنچه اهمیت دارد این است که بدانید چه موقع باید برای تعمیر اسپلیت ال جی خود اقدام کنید. پرتاب باد گرم، کاهش سرما، خنک نکردن محیط، روشن نشدن، صدای ناهنجار و غیر عادی، نشت آب و گاز، آلودگی فیلترها، خاموش شدن در حین کار و مواردی از این دست، از جمله مهم ترین ایرادهایی هستند که در تعمیر اسپلیت ال جی مورد توجه قرار می گیرند.

این مشکلات ناشی از خرابی قطعات داخلی دستگاه بوده و نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارند. تعمیرکاران با تجربه به خوبی می دانند که هریک از ایرادهای ذکر شده به دلیل خرابی کدام قطعه یا قطعات ایجاد شده اند و چگونه باید آنها را برطرف کرد. پس از ترمیم و یا تعویض قطعاتی همچون کمپرسور، اواپراتور، فن، موتور فن، بردها، خازن ها، ترموستات، اتصالات، لوله ها و … مشکلات دستگاه برطرف شده و می توانید مثل روز اول از اسپیلت خود استفاده کنید.

نحوه اجرای تعمیرات اسپیلت ال جی

اکیدا توصیه می کنیم در هنگام مواجهه با مشکل و ایرادی در اسپیلت ال جی از دستکاری آن جدا بپرهیزید، زیرا عدم مهارت در اجرای تعمیرات اسپیلت ال جی و عدم بهره مندی از دانش کافی نه تنها به رفع مشکل کمکی نخواهد کرد، بلکه می تواند میزان خرابی را افزایش دهد و صدمات جبران ناپذیر را به بار آورد. اگر کارشناسان و تکنیسین های مجرب مرکز تعمیرات اسپیلت ال جی در هنگام سرویس و تعمیر اسپیلت ال جی نیاز به تعویض قطعه داشته باشند، با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت اقدام به تعویض قطعه می نمایند و در آخر نیز کارت گارانتی قطعه تعویضی را به کاربر تحویل می دهند.

نکاتی درباره تعمیرات اسپیلت ال جی

بسیاری از افراد تصور می کنند اگر اسپلیت منزل خود را از برندهای بسیار شناخته شده و با قیمت بالایی تهیه کنند، امکان وقوع هر گونه مشکل به حداقل می رسد، شاید این مسئله تا حدودی مهم و جدی باشد، اما اهمیت آن به اندازه نوع و نحوه استفاده کاربر از دستگاه نیست؛ این نکته واقعیتی است که نه تنها در تعمیرات اسپیلت ال جی که هر برند دیگری اهمیت فوق العاده ای دارد.

مهمترین و تاثیر گذار ترین فاکتور در افزایش طول عمر دستگاه و حفظ کیفیت کالایی که خریداری کرده اید، نحوه استفاده کاربر از دستگاه است. در واقع برای اینکه کمتر به خدمات مربوط به تعمیرات اسپیلت ال جی محتاج شوید، باید با وسواس و دقت عمل بالایی از کالای خود استفاده کنید. اینکه چگونه از دستگاه استفاده می کنید و تا چه حد سعی در رعایت نکات ایمنی و حفظ استاندارد ها دارید، قطعا در طول عمر اسپیلت ال جی تاثر گذار است.

مرکز تعمیرات اسپلیت

مرکز تعمیرات اسپلیت برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به کاربران این برند پر طرفدار، برنامه ای منحصر و ویژه دارد. این مرکز با در اختیار داشتن لابراتوار های عیب یابی مجهز و پیشرفته به راحتی می تواند عیوب هر یک از محصولات و تولیدات ال جی را به درستی تشخیص دهد و در مسیر تعمیرات صحیح قرار بگیرد و پروسه تعمیر را شروع نماید.

کادر تخصصی ما در مرکز تعمیر اسپلیت متشکل از کارشناسان و تکنسین های مجرب و ماهری است که هر یک در واحدی جداگانه سرویس دهی می کنند. در حقیقت مرکز سخت افزار ایران  برای اینکه بتواند در حوزه تعمیرات با کیفیت و کارایی بیشتر و برتری حاضر شود، اقدام به جدا سازی همه بخش های تعمیرات نموده تا هر بخش مطابق برنامه ریزی ویژه خود عملیات تعمیر را اجرا نماید.

سرویس در محل اسپیلت

سرویس در محل اسپیلت خدمتی ویژه است برای فراهم آوری رفا و آسایش همه کاربران مرکز ال جی. با استفاده از این سرویس همه نگرانی ها درباره جداسازی، نصب دوباره و حمل و نقل اسپیلت از بین می رود و کاربر به رحتی می تواند با صرفه جویی در زمان و هزینه خود، سرویسی برتر و با کیفیت را دریافت نماید. جهت سرویس در محل اسپلیت ال جی با متخصصین ما در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.