021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیرات اسپلیت ال جی

تعمیرات اسپلیت ال جی ، ترمیم و برطرف سازی عیوب اسپلیت ال جی و اجرای تخصصی تعمیر تخصصی اسپلیت در مرکز تعمیرات ال جی. تعمیر اسپلیت ال جی از نیاز های اولیه دنیای امروز است، زیرا هر روز به تعداد کسانی که از این دستگاه استفاده می کنند، افزوده می شود و به همان میزان نیز نیاز به تعمیر اسپلیت ال جی هم افزایش می یابد.

همه ما می دانیم که کولر گازی در صنعت تهویه و تبرید از جایگاه خاصی برخوردار است، زیرا به سرعت از گرمای محیط می کاهد و برخلاف کولرهای آبی، رطوبت را افزایش نمی دهد. از این جهت است که با افزایش استفاده از این دستگاه، نیاز به تعمیرات اسپلیت ال جی پر رنگ تر می شود.

تعمیرات اسپلیت ال جی

تعمیر اسپلیت ال جی در تهران

تعمیرات اسپلیت ال جی در تهران، از طریق شعب نمایندگی تعمیر اسپلیت در ستارخان، سعادت آباد، ولیعصر، پیروزی، فرجام، تجریش و میرداماد انجام می شود. در هریک از این شعب، تکنسین هایی فعالیت می کنند که سالها در حوزه تعمیرات کولر گازی و اسپیلت دوره دیده و تجربه کسب کرده اند. همکاران ما به طور کامل با ساختار اسپلیت و قطعات آن آشنایی دارند.

لذا می توانند ضمن عیب یابی درست دستگاه، کلیه مشکلات عملکردی اسپلیت اعم از روشن نشدن، خاموش شدن، خنک نکردن، باد گرم و … را برطرف کنند. مدیریت نمایندگی تعمیر اسپلیت در تهران، دقت ویژه ای در بخش تجهیزات به خرج داده و این مجموعه را به پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار تعمیراتی مجهز کرده است. بنابراین مراحل و روند ترمیم ترمیم اسپلیت ال جی در تهران مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید : چگونه حالت گرمایش اسپلیت را فعال کنیم ؟

هزینه نصب کولر گازی ال جی

نصب کولر گازی ال جی هزینه مشخصی دارد که تابع موارد و فاکتورهای متعددی است. منظور از مشخص، ثابت بودن هزینه نیست. تیم تعمیرات اسپلیت ال جی در مرکز سخت افزار ایران، پس از بازدید از محل و با توجه به مواردی همچون تعداد اسپلیت ها، مقدار کابل و اتصالات مورد نیاز و … تعیین می کنند که نصب دستگاه چقدر هزینه دارد.

قیمت نصب به صورت تقریبی به شما اعلام می شود اما ممکن است در حین اجرای مراحل، نیاز به انجام دادن اقدامی خاص یا خرید تجهیزات باشد. در این صورت هزینه اولیه تغییر کرده و احتمالا افزایش پیدا کردن آن وجود دارد.

خدمات تخصصی تعمیر اسپلیت ال جی

برخی از خدمات تعمیر اسپلیت lg عبارتند از عیب یابی دقیق و تخصصی دستگاه، تعمیر و تعویض کمپرسور آسیب دیده، تعمیرات فن و موتور فن، تعویض فن، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر تخصصی برد، تعمیرات اواپراتور، ترمیم مدارهای معیوب، تعمیر و تعویض ترموستات کولر، تعمیرات سنسورها، تعمیر تخصصی کندانسور، تعویض لوله ها و اتصالات آسیب دیده، تعمیر و تعویض فیوز حرارتی، سرویس در محل و شارژ گاز. برای دریافت هریک از این خدمات می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات اسپلیت ال جی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

عیب یابی اسپلیت ال جی

همانطور که از موارد و دلایل بروز مشکل در اسپلیت می توان دریافت، قطعات مختلفی در ایجاد این مشکلات دخالت دارند. این مساله، اهمیت عیب یابی در تعمیر اسپلیت ال جی را کاملا مشخص می کند. به بیان ساده تر، اگر فرآیند عیب یابی در این دستگاه به صورت ناقص انجام شود، و یا قطعه ی معیوب به اشتباه تشخیص داده شود، باید منتظر بروز مشکلات جدی در روند تعمیرات آن بود. برای پیشگیری از ایجاد چنین مسائلی در نمایندگی ال جی، دستگاه توسط مجرب ترین کارشناسان این مرکز بررسی و عیب یابی می گردد.

مهارت این افراد و نیز تجربه ی بالای  نمایندگی تعمیر اسپلیت ، موجب تسلط کامل آنها بر قطعات و بخش های مختلف دستگاه شده است. از این رو می توان اطمینان داشت که عیب یابی در این مرکز، به صورت دقیق و موشکافانه انجام شده و تعمیر اسپلیت ال جی، بدون هرگونه مشکلی صورت می گیرد.

این مقاله را از قلم نیندازید : چرا اسپلیت یخ می زند ؟

شارژ گاز اسپلیت ال جی

در بسیاری از موارد منشأ مشکلاتی همچون کاهش سرمای اسپلیت یا خنک نکردن آن، خالی شدن مخزن شارژ است. اگر گاز به اندازه کافی در مخازن این دستگاه وجود نداشته باشد، فرایند کاری آن به طور کلی مختل می شود. اگر همه مراحل و بخش های شارژ اسپلیت ال جی درست و با رعایت نکات مربوطه انجام شود، بخشی از مشکلات عملکردی این دستگاه نیز برطرف خواهد شد.

انتخاب روش شارژ، بستگی به فاکتورهایی مثل مدل دستگاه و ظرفیت آن دارد و تنها سرویس کاران حرفه ای قادر به تشخیص درست آن هستند. آنچه در همه روش ها مشترک است، این است که مواد مصرفی باید در بالاترین سطح کیفیت قرار داشته باشند و مراحل نیز به شکل درست و کامل انجام گردد. 

تنها در این صورت می توانید از کارکرد درست و بی نقص کولرتان اطمینان داشته باشید. برای اطمینان از شارژ درست اسپلیت خود با مرغوب ترین نوع گاز، می توانید روی تعهد و تخصص تیم تعمیرات اسپلیت ال جی در مرکز سخت افزار ایران حساب کنید.

دمپر کولر گازی ال جی

یکی از قطعات مهم در فرایند تعمیرات اسپلیت ال جی، دمپر است. دمپر یک دریچه یا شیر است که جریان هوا را کنترل می کند. البته برای قطع سیستم مرکزی گرمایشی یا سرمایشی هم از این قطعه استفاده می شود.

دمپر کولر گازی ال جی و یا اسپلیت ها عمدتا به صورت اتوماتیک کار می کنند. اما نمونه های دستی این قطعه هم وجود دارد که توسط کاربران تنظیم می گردند. معمولا دمپر قابل ترمیم است اما در برخی موارد شدت خرابی این قطعه بالاست و بهتر است که با نمونه جدید جایگزین گردد.

عیب یابی برد کولر گازی ال جی

برای عیب یابی برد کولر گازی ال جی یا هر برند دیگری، باید به مشکلات ایجاد شده در دستگاه دقت کنید. بسته به این که کدام بخش برد (رله، خازن، آی سی، ویستور، فیش ها،  ترانسفورماتور و رگولاتور) آسیب دیده باشند، ممکن است مشکلات مختلفی در عملکرد برد ایجاد شود.

روشن نشدن کولر، کار نکردن کمپرسور، کاهش قدرت خنک کنندگی و باد گرم نشان دهنده خرابی برد هستند. در صورت مشاهده هریک از این موارد، بهتر است هرچه زودتر از کارشناسان مجرب تعمیرات اسپلیت lg برای عیب یابی و ترمیم دستگاه کمک بگیرید.

تعمیر یا تعویض کمپرسور اسپلیت ال جی

چرا اسپلیت ال جی خنک نمی‌کند؟ یکی از احتمالاتی که می‌توان هنگام بروز چنین مشکلی در نظر گرفت، خرابی کمپرسور اسپلیت ال جی است که یا به تعمیر یا به تعویض احتیاج دارد. درواقع کمپرسور یا همان موتور کولر گازی وظیفه دارد تا جریان گاز را مابین اواپراتور و کندانسور به گردش درآورد. 

بنابراین اگر کمپرسور اسپلیت دچار مشکل شود و کار نکند گردش گاز بین اواپراتور و همچنین کندانسور متوقف شده و کولر گازی مثل قبل خنک نمی‌کند یا اینکه اصلاً خنک نمی‌کند.

سایر علائمی که نشان می‌دهد کمپرسور اسپلیت ال جی با مشکل روبه‌رو شده است و به تعمیرات نیاز دارد شامل: روشن شدن فن بیرونی اما روشن نشدن کمپرسور، پریدن فیوز به محض روشن شدن کمپرسور و صدا و لرزش بیش از حد اسپلیت می‌باشند. اگر شما هم از اسپلیت ال جی استفاده می‌کنید و با چنین مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید، بهتر است با نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر اسپلیت ال جی در محل را به شما ارائه دهند.

تعمیر برد اسپلیت ال جی

چرا کولر گازی ال جی روشن نمی‌شود؟ چرا کولر گازی ال جی باد گرم می‌دهد؟ یکی از احتمالاتی که می‌توان درصورت بروز هر یک از این مشکلات در نظر گرفت، خرابی برد اسپلیت ال جی است. درواقع برد کولر گازی وظیفه کنترل و هماهنگ کردن تمامی بخش‌های این دستگاه را برعهده دارد به گونه‌ای که روشن و خاموش کردن اسپلیت، کنترل فن داخلی و تغییر حالت گرمایش به سرمایش یا برعکس همه برعهده برد کولر گازی است.

بنابراین به مشکل خوردن هر یک از این فعالیت‌ها در اسپلیت به این معنی است که برد این دستگاه با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی با عیب‌یابی دقیق برد این دستگاه مشکل اصلی آن را پیدا کرده و این قطعه را به صورت حرفه‌ای مورد تعمیر قرار می‌دهند.

تعمیر یا تعویض شیر برقی اسپلیت ال جی

کولر گازی هم در تابستان و هم در زمستان به داد ما می‌رسد چراکه خیلی راحت می‌توانیم حالت گرمایش آن را به حالت سرمایش یا برعکس تغییر دهیم. اما این تغییر حالت را مدیون قطعه‌ای از این دستگاه به نام شیر برقی هستیم که به آن شیر سه طرفه نیز گفته می‌شود. شیر برقی کولر گازی وظیفه دارد تا مسیر رفت و برگشت گاز مبرد را تغییر دهد به همین دلیل است که به راحتی می‌توانیم حالت سرمایش کولر گازی را به حالت گرمایش یا برعکس تغییر دهیم.

با این وجود اگر قصد دارید حالت کولر گازی را از گرمایش به سرمایش یا از سرمایش به گرمایش تغییر دهید اما هر کاری که می‌کنید هیچ تغییر حالتی در این دستگاه اتفاق نمی‌افتد و اسپلیت همچنان بر روی حالت قبلی خود باقی مانده است مطمئن باشید که شیر برقی این دستگاه با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات دارد. البته درصورتی که امکان تعمیر شیر برقی اسپلیت وجود نداشته باشد باید آن را با یک نمونه جدید تعویض کرد.

تعمیر کندانسور کولر گازی

علاوه‌بر اینکه خرابی برد کولر گازی و کمپرسور از مهم‌ترین دلایل خنک نکردن کولر گازی هستند، خرابی کندانسور این دستگاه نیز یکی دیگر از دلایلی است که موجب می‌شود اسپلیت باد گرم بدهد. درواقع کمپرسور کولر گازی، گاز را از اواپراتور می‌گیرد و آن را به سمت کندانسور حرکت می‌دهد. در اصل این کندانسور است که گرمای جذب شده از محیط داخل اتاق را به محیط بیرون منتقل می‌کند.

با این وجود اگر کندانسور به مشکل بر بخورد و خراب شود نمی‌تواند گرمای محیط داخل را به بیرون منتقل کند از این‌رو همان گرما به داخل محیط برگشته و اسپلیت نمی‌تواند فضای اتاق را خنک کند. اگر با چنین مشکلی در کولر گازی ال جی مواجه شده‌اید بهتر است با نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز به آدرس منزل شما مراجعه کرده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر اسپلیت ال جی در محل را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهند.

تعمیر اسپلیت ال جی در محل

اگر برای جابجایی کولر خود و انتقال آن به تعمیرگاه مشکلی دارید و یا وقت کافی برای این کار را ندارد، کافی است با نمایندگی مجاز تعمیر اسپلیت ال جی تماس بگیرید. تعمیرات اسپلیت lg در محل سرویسی کاربردی است که به موجب آن تعمیرکاران با تجهیزات کامل در محل مورد نظر کاربر حاضر می شوند. سپس ضمن بررسی همه نکات مهم در تعمیرات انواع مدل های این دستگاه، به تعمیر اسپلیت و رفع مشکلات آن می پردازند.

لازم است تاکید کنیم از آنجا که تیم اعزامی وارد محل زندگی کاربران می شوند، نهایت اخلاق را رعایت کرده و بدون ایجاد کوچکترین حاشیه ای کار خود را به انجام می رسانند. بنابراین شما کاربران گرامی می توانید ضمن برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات اسپلیت، خدمات مورد نیاز خود را بدون دردسر و هزینه های اضافی در محل مورد نظرتان دریافت کنید.

عوامل موثر در خرابی اسپلیت

یکی از نکاتی که در تعمیرات تخصصی اسپلیت ال جی مورد توجه قرار می گیرد، عوامل ایجادکننده ی مشکلات این دستگاه می باشد. از جمله اصلی ترین عوامل موثر در خرابی اسپلیت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود آلودگی در لوله های اسپلیت
 • قطع بودن فیوز حرارتی ترمینال اسپلیت
 • خارج شدن ترمستور از محل اصلی خود
 • قطع شدن کابل ارتباطی بین دستگاههای بیرونی و داخلی
 • بروز مشکل در رله یا کنتاکتور فرمان کمپرسور
 • ووجودقطعی در فیوزهای آمپر دستگاه خارجی
 • ایرادات فن، پروانه ی فن و یا بلیور فن اسپلیت
 • فرسودگی و یا خرابی اتصالات برقی اسپلیت
 • اختلالات جریان برق اسپلیت
 • شل شدن پیچ های کانالها و دریچه ها ی اسپلیت
 • مشکلات لاستیکهای ضربه گیر اسپلیت
 • ساییده شدن لوله های اسپلیت به بدنه و یا اصطکاک آنها
 • فرسودگی و خرابی کمپرسور اسپلیت
 • اتمام شارژ اسپلیت
 • وجود مشکلاتی در برد الکترونیکی اسپلیت
 • تنظیمات اشتباه اسپلیت
 • مشکلات شیر برقی و سنسورهای دمای اسپلیت
 • گرفتگی شلنگ یا حوضچه ی اسپلیت

دیگر خدمات واحد تعمیرات اسپلیت ال جی

 • شارژ گاز کولرگازی و اسپیلت
 • تعمیرات و جا به جایی انواع کولر گازی ال جی
 • تعمیر برد کولر گازی در مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی
 • خدمات پس از فروش انواع کولرگازی ال جی
 • رفع مشکل صدا از کندانسور کولر گازی
 • نصب پایه دیواری کولر گازی
 • جابجائی کندانسور کولر گازی
 • رفع نشتی آب از کولر گازی در مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی
 • نصب و راه اندازی اسپلیت ال جی
 • سرویس انواع کولرگازی و سیستم تهویه مطبوع ال جی
 • رفع آبریزی کولر گازی
 • رفع مشکل صدا از پنل کولر گازی

واحد تعمیرات اسپلیت ال جی

مشاهده کردید که معایب و مشکلات اسپلیت متنوع بوده و ممکن است قطعات مختلفی از این دستگاه را درگیر نماید. از این رو،  تعمیرات این دستگاه دارای حساسیت ها و ظرافت های به خصوصی می باشد. با توجه به این مساله، نمایندگی ال جی، واحد مجزایی را به انجام این کار اختصاص داده است. 

در این واحدها، کارشناسان مجرب و  متخصص در زمینه ی تعمیر انواع کولرگازی، به بررسی و رفع مشکلات مختلف این دستگاه می پردازند. استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش های نوین، خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات اسپلیت ال جی را به شکل قابل توجهی ارتقاء بخشیده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، یکی از معتبرترین مراکز ارائه ی دهنده ی خدمات به کاربران انواع دستگاه های الکترونیکی به شمار می رود. همکاران ما در این مرکز، نهایت تلاش خود را می کنند تا نیازهای مراجعین را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایید. لازم است بدانید که در مرکز سخت افزار ایران، بخش های مجزای تعمیراتی ایجاد شده و انواع محصولات دنیای تکنولوژوی اعم از گوشی، لپ تاپ، کامپیوتر، لوازم خانگی، ماشین های اداری، انواع سیستم های تحت وب و …

در این بخش ها تعمیر می گردند. حضور تعمیرکاران دوره دیده و کادر مجرب در این مرکز، موجب تمایز قابل توجه سطح کیفی خدمات با سایر مراکز مشابه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های لازم، می توانید به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

4.9/5(40 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *