021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

بازیابی هارد گوشی سامسونگ

بازیابی اطلاعات هارد گوشی سامسونگ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ است. گاه ممکن است اطلاعات روی گوشی نظیر عکس ها، فیلم ها، ویدیوها و پیامک ها، پاک شده و از دست بروند. اتفاق دیگر آن است که کاربر به طور ناگهانی فایلی را از روی گوشی خود پاک کرده و یا به طور ناخواسته فایل های خودش را از دست بدهد.

در چنین حالتی آیا امکان بازگشت فایل ها وجود دارد؟ خوشبختانه پاسخ این سوال مثبت است. کاربرانی که اطلاعات گوشی خود را از دست می دهند می توانند با حضور در نمایندگی سامسونگ و مراجعه به پارت بازیابی هارد گوشی سامسونگ خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

بازیابی هارد گوشی سامسونگ

خدمات واحد بازیابی هارد گوشی سامسونگ

واحد بازیابی هارد گوشی سامسونگ یکی از برترین و مجهزترین شرکت های دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است. این مرکز توانسته است با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بازیابی، نیاز بسیاری از کاربران گوشی های سامسونگ را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد. برخی از خدمات واحد بازیابی هارد گوشی سامسونگ عبارتند از:

این مطلب مفید رو از دست نده: استفاده از گوشی بدون باتری

 • بازیابی عکس‌ها در مرکز ریکاوری هارد گوشی سامسونگ
 • بازیابی ویدئوها
 • بازیابی موزیک
 • بازیابی اسناد کاربر
 • امکان بازیابی عکس و فیلم های گرفته شده با موبایل
 • امکان بازیابی فایل هایی که از کامپیوتر به موبایل منتقل شده است (آهنگ، متن، و …)
 • امکان بازیابی اطلاعات از حافظه SD داخل موبایل در مرکز ریکاوری هارد گوشی سامسونگ
 • امکان اسکن و انتخاب فایل های مورد نظر برای بازیابی
 • ریکاوری حافظه داخلی موبایل
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات رم موبایل
 • ریکاوری عکس های پاک شده موبایل
 • بازیابی اطلاعات هارد گوشی سامسونگ
 • بازگردانی انواع فایل های حذف شده، آسیب دیده و از دست رفته
 • بازیابی اطلاعات موبایل و تبلت های اندرویدی
 • بازیابی فایل‌ها و اطلاعات حذف شده‌ موبایل
 • بازیابی فایل‌ها پیامک‌های متنی
 • بازیابی لیست مخاطبین

به باور کارشناسان بهترین شیوه جهت بازیابی هارد گوشی سامسونگ مراجعه به مرکزی استاندارد است که از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری برخوردار باشد. توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی با نرم‌افزارهایِ گوناگون –که در فضای مجازی و اینترنت به وفور یافت می شوند، به مرکز بازیابی هارد گوشی سامسونگ مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزار از جمله pc3000 ، در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید. مرکز تعمیرات سامسونگ یکی از پیشروترین مراکز در ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با ریکاوری است که در این راه از حضور مجرب ترین کارشناسان و پیشرفته ترین تجهیزات بهره برده است.

با خواندن این مقاله دانش خود را بروز نگه دارید : مسدود کردن تماس های دریافتی

بازیابی عکس و فیلم گوشی سامسونگ

زمانی که شما یک فایل عکس یا فیلم را از گوشی سامسونگ خود پاک می کنید، کل داده های آن به صورت کامل پاک نمی شود. گوشی سامسونگ آن فضا را به عنوان یک فضای خالی و یک فایل گم شده علامت گذاری می کند. به همین خاطر شما نمی توانید آن فایل را مشاهده کنید و این جای خالی توسط فایل های جدید پر می شود. پس تا وقتی که این فضا توسط فایل های جدید پر نشود، امکان بازیابی عکس و فیلم وجود دارد. با توجه به این که اندروید مثل ویندوز سطل آشغالی ندارد که بتوانید فایل های پاک شده را از آن بازگردانید، برای بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ می توانید از نرم افزارهای مخصوص ریکاوری اطلاعات استفاده کنید. همچنین در صورتی که با این روش هم موفق به بازگردانی عکس و فیلم خود نشدید کافی است با یکی از شماره های مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به یکی از شعب این مرکز مراجعه فرمایید. کارشناسان ما در حوزه ریکاوری اطلاعات قادرند تمامی اطلاعات پاک شده شما را با تجهیزات مخصوص بازیابی کنند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران در جایگاه و مقامی قرار گرفته است که ، کمتر مرکزی توانایی رقابت با این نمایندگی را دارد . حیطه ی فعالیتی این مرکز به حدی گسترده است که ، مدیریت مرکز سخت افزار ایران خواهان گسترش امور شرکت به مرزهای فرامنطقه ای می باشد. این مرکز با سرلوحه قرار دادن احترام به حقوق مشتری ، همواره کوشیده است بهترین خدمات ممکن را ارائه نماید . از این رو کاربران این مجموعه به حدی زیاد است که ، موجب شده نرخ اخذ شده از کاربران در این مرکز نسبت به سایر نمایندگی ها بسیار کمتر باشد .

مرکز سخت افزار ایران به ارائه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و فروش دستگاه های ارتباطی و الکترونیکی می پردازد . این مرکز تمامی تلاش خود را برای جذب کارشناسان متخصص به کار گرفته است . همین امر دلیلی است برپیشی گرفتن این شرکت در مقایسه با سایر رقبا. کاربران محترم می توانند دستگاهی را که سایر مراکز قادر به تعمیر آن نیستند به دست کارشناسان و تکنسین های این مجموعه بسپارند .

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *