اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

بازیابی اطلاعات هارد

بازیابی اطلاعات هارد یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران می باشد که به دست تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر pc3000 انجام می پذیرد. بخش بازیابی اطلاعات هارد ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات می‌داند.

کادر فنی بازیابی اطلاعات هارد در راستای رسیدن به این اهداف، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات هارد صورت می‌پذیرد.

بازیابی اطلاعات هارد

بازیابی اطلاعات هارد و دیگر واحدهای مرکز سخت افزار ایران

دارندگان هاردهایی که به هر دلیل امکان دسترسی به اطلاعات و داده های ذخیره شده خویش را ندارند می توانند به مرکز بازیابی اطلاعات هارد مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و شاهد بازیابی و ریکاوری کلیه اطلاعات هارد خود باشند. مطالعه سایر بخش ها شما را با دیگر خدمات ارائه شده در مرکز بازیابی اطلاعات هارد آشنا می سازد. دیگر واحدهای مرکز سخت افزار ایران نیز در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

خدمات واحد بازیابی اطلاعات هارد

 • بازیابی اطلاعات هارد که دیتکت (شناسایی در بایوس مادربرد) نمیشوند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی پاک ( Delete ) شده است.
 • بازیابی اطلاعات هارد که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده میشوند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که جهت دسترسی هارددیسک ابتدای کار سیستم درخواست ورود رمز (پسوورد) مینماید.
 • بازیابی اطلاعات هارد که تمامی پارتیشنها وجود دارند اطلاعات نیز قابل دیدار است اما در زمان کپی پیغام خطا داریم.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما فایل سیستمهای پارتیشن قابل تشخیص نیست.
 • بازیابی اطلاعات از Cooldisk و Memory های مختلف که سوخته اند و در سیستم یا شناسایی نمیشوند و یا پیغام خرابی و فرمت میدهند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد، پارتیشن ها قابل تشخیص هستند اما دسترسی به آنها ممکن نمیباشد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در موقع بالا آمدن سیستم عامل سیستم ریست میشود و یا هنگ میکند.

 • بازیابی اطلاعات هارد که در مادربرد شناسایی میشود اما درون سیستم عامل قابل شناسایی نمیباشد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما هیچگونه پارتیشنی (Partition) ندارد.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد، پارتیشن ها قابل تشخیص هستند ولی در موقع دسترسی پیشنهاد فرمت کردن داده میشود.
 • بازیابی اطلاعات هارد که بشدت بدسکتور دارند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که ضربه خورده اند و کارنمیکنند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که صداهای ناهنجار و یا تق و تق میدهند.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در آن پارتیشن خالی از اطلاعات میباشد.
 • بازیابی اطلاعات از هارددیسکهایی مانند Barracuda 7200.11 و DiamondMax 22
 • بازیابی اطلاعات هارد که پارتیشن به قصد یا اشتباهاً فرمت شده است.
 • بازیابی اطلاعات هارد که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما ظرفیت هارددیسک درست نمیباشد.

اخبار بازیابی اطلاعات هارد و دیگر خبرها

حضور کارشناسان مجرب و کاردان مجموعه بازیابی اطلاعات هارد در مرکز سخت افزار ایران سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید غالب اختلالات ایجاد شده در هارد را رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید. توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت ریکاوری اطلاعات با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به یک مرکز معتبر بازیابی اطلاعات نظیر مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات از جمله pc3000 در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ریکاوری نمایید. اخبار بازیابی اطلاعات هارد و دیگر خبرها از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

مقالات بازیابی اطلاعات و دیگر مقالات

هدف ما در این بخش آشناسازی شما کاربران گرامی با جدیدترین مقالات حوزه ریکاوری و بازیابی اطلاعات است. مطالعه این بخش می‌تواند هم برای کاربران عادی و هم برای متخصصان این حوزه مفید باشد؛ چه کاربران عادی می‌توانند با مطالعه مقالات این بخش اطلاعاتی در زمینه فرآیند ریکاوری و امور مرتبط با آن کسب نمایند و کاربران حرفه‌ای نیز می‌توانند ضمن آگاهی از جدیدترین متدها و دستگاه‌های ریکاوری عرضه شده به بازار، اطلاعات خویش را در این زمینه به‌روز رسانی کنند. مقالات بازیابی اطلاعات و دیگر مقالات مرتبط از طریق بخش زیر قابل دسترسی هستند.

انواع هارد و دیگر محصولات هارد

کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران با معرفی و عرضه هر محصول جدید از هارد به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع هارد و دیگر محصولات هارد از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات در این مرکز با رعایت تمامی پارامترهای تخصصی و حرفه‌ای این حیطه، اعم از استفاده از تجهیزات پیشرفته نظیر pc3000، به‌کارگیری نرم‌افزارهای پیشرفته، احترام به حقوق مشتریان و ارائه گارانتی بازیابی انجام می‌پذیرد. بازیابی اطلاعات هارد در این مرکز، تمامی موارد مرتبط را شامل می‌گردد و کارشناسان محدودیتی در زمینه عملیات مورد نیاز ندارند. در صورت داشتن هر گونه و ابهام و پرسش درباره فرآیندهای بازیابی اطلاعات در این مرکز می‌توانید پرسش های خویش را از طریق وب سایت این مرکز و یا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی تک تک پرسش های شما عزیران خواهند بود. سوالات متداول بازیابی اطلاعات در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران به آدرس https://hardwarecenter.ir/ مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته