021-62948

آموزش تعمیرات در مرکز سخت افزار ایران

آموزش تعمیرات یکی از شاخه های فعالیت مرکز سخت افزار ایران است که به صورت حرفه ای و فوق تخصصی توسط اساتید برتر این حوزه ارائه می شود. در کلاس های آموزشی تعمیرات، تمامی آنچه را که یک داوطلب نیاز دارد تا آموزش ببیند و تجربه کند، در اختیار کاربر قرار داده می شود تا در انتهای دوره آموزشی به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شود. تمام آموزش های تعمیرات در مرکز سخت افزار ایران در دو سطح مقدماتی و پیشرفته انجام می شود. در صورت تمایل داوطلب از او تعیین سطح می شود تا درجه اطلاعات و دانش او در زمینه مورد نظر سنجیده شود و از پله درست وارد مسیر آموزش شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات تخصصی انواع رایانه

رایانه یکی از ابزار ها و دستگاه های بسیار بسیار پرکاربرد در دنیای امروز است که همواره به خدمات تعمیراتی در دو بخش نرم افزار و سخت افزار نیاز دارد. در واحد آموزش تعمیرات تخصصی انواع رایانه همه آنچه را که کاربر باید درباره نرم افزار و سخت افزار دستگاه بداند به او آموزش داده می شود و به صورت عملی و اجرایی در کارگاه های مجهز تعمیراتی به آزمون و خطا می پردازد. این آموزش ها شامل مواردی از جمله آموزش تعمیر مادربرد رایانه ، آموزش تعمیر مودم، آموزش تعمیر قطعات و بردهای الکترونیکی رایانه ، آموزش تعمیر پاور کامپیوتر، آموزش تعمیر کارت گرافیک رایانه و  … می شود.

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت

در واحد آموزش تعمیرات موبایل و تبلت همه آموزش های لازم در حوزه سخت افزار و نرم افزار این دستگاه به داوطلب ارائه می شود. راه حل ها و شگردهای تعمیراتی جهت تعمیرات تلفن همراه و گوشی های هوشمند جدید به کاربران آموزش داده می شود. همه فنون لازم به داوطلب ارائه می شود. داوطلب در فضای شبیه سازی شده برای اجرای یک تعمیر تخصصی موبایل قرار می گیرد تا با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و مدرن در تعمیرگاه تخصصی موبایل و تبلت، تجربه های مختلفی در زمینه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه به دست آورد. آموزش رفع ایرادات نرم افزاری مربوط به سیستم عامل، آموزش بکاپ گیری از EFS گوشی موبایل، آموزش تعویض کاری قطعات موبایل، آموزش تعویض کابل های فلت، آموزش تعویض سوکت شارژ، آموزش تعویض آی سی های چسبی و… از جمله بخش های آموزشی واحد آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت است.

آموزش تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

در واحد تخصصی آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش هایی نظیر آموزش تعمیر لباسشویی، آموزش تعمیر ظرفشویی، آموزش تعمیر ماکروفر، آموزش تعمیر یخچال، آموزش تعمیر کولر گازی و سایر لوازم خانگی هر یک به صورت جداگانه و در دوره آموزشی مشخص ارائه می شود. آشنایی با اجزا و قطعات داخلی هر یک از این دستگاه و شناخت کارکرد و عملکرد هر دستگاه بخشی از خدمات آموزشی است. پس از شرح توضیحات نظری و تئوری کاربر وارد فاز عملیاتی می شود و با نظارت اساتید هر آنچه را که آموخته است، اجرا می کند.

آموزش تعمیرات تخصصی ماشین های اداری

برای تعمیر ماشین های اداری نیز خدمات آموزشی در نظر گرفته ایم. تمام این آموزش ها هم در حوزه نرم افزار است و هم در حوزه سخت افزار. در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه می شود. کاربر این فرصت را دارد تا در تعمیرگاه های مجهز هرآنچه را که آموزش دیده است به صورت عملی و اجرایی تجربه کند و به آزمون و خطا بپردازد. آموزش هایی نظیر آموزش تعمیر صفر تا صد پرینتر، آموزش تعمیر دستگاه کپی، آموزش صحیح شارژ کارتریج، آموزش تعمیر انواع یونیت های موجود در چاپگر ها، آموزش جنرال سرویس چاپگر ها و … ارائه می شود و یک داوطلب عادی را به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل می کند.

آموزش بازیابی اطلاعات

کلاس های تخصصی آموزش بازیابی اطلاعات در زمینه آموزش احیا و ریکاوری هارد لپ تاپ، آموزش بازیابی هارد پاسپورتی، آموزش بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال و آموزش ریکاوری اطلاعات هارد   SSDارائه می شود. تمام آنچه که کاربر باید برای اجرای عملیات بازیابی و جراحی موفقیت آمیز یک هارد بداند، به او آموزش داده می شود. این کلاس های آموزشی به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. از جمله سر فصل های این واحد آموزشی می توان به شناخت هارد دیسک ها از لحاظ تکنولوژی و کیفی، بررسی هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال، آنالیز مدار هارد و ارتباط آن با سیلندر، بررسی عیوب متداول هارد مانند ضربه، کرش و نوسان برق و … اشاره کرد.

آموزش تعمیرات تخصصی شبکه و ارتباطات

در واحد آموزش تعمیرات شبکه و تجهیزات مربوط به آن آموزش هایی نظیر آموزش تعمیر روتر، آموزش تعمیر تجهیزات سیسکو، آموزش تعمیر تجهیزات میکروتیک و آموزش تعمیر هاب و سوئیچ ارائه می شود. همه آموزش ها به صورت کاربردی و عملی است. صفر تا صد شبکه به کاربران این بخش از واحد آموزشی به همراه همه اصول و فنون راه اندازی یک شبکه کارآمد و مفید آموزش داده می شود.

واحد آموزش تعمیرات در مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران پرورش تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای و متخصص را از وظایف اصلی خود می داند تا اینگونه دین خود را به جامعه تعمیرکاران تجهیزات الکترونیک ادا کرده باشد. در این مرکز معتبر و رسمی همه آموزش ها توسط اساتید و تکنسین های برتر در حوزه های مختلف تکنولوژی ارائه می شود. در پایان دوره گواهی نامه رسمی به داوطلبان ارائه می شود. هر داوطلب پس از پایان هر یکی از دوره های آموزشی به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل می شود که نیاز به ورزیده شدن دارد. مرکز سخت افزار ایران کمک می کند تا تعمیرکار تازه کار به یک متخصص حرفه ای تبدیل شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کلاس های آموزشی و شرایط شرکت در این کلاس ها و بهره مندی از طرح های ویژه تماس بگیرید.