021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش تعویض هارد درایو ایکس باکس

هارد درایو ایکس باکس یکی از مهم ترین بخش های این دستگاه است که اطلاعات در آن ذخیره می شوند. از طرفی این بخش ظرافت بالایی دارد و باید احتیاط ویژه ای در تعمیر یا تعویض هارد درایو ایکس باکس به خرج داده شود. به دلایل مختلفی، ممکن است نیاز باشد که این قطعه تعویض شود. خب این فرایند، نیاز به مهارت بالایی دارد و بهتر است که توسط تکنسین های مجرب تعمیر کنسول بازی انجام گردد. اما اگر در شرایطی بودید که به تعمیرگاه دسترسی نداشتید، چاره چیست؟

تماشای فیلم آموزش تعویض هارد درایو ایکس باکس ، به شما کمک می کند که این کار را به راحتی انجام داده و مشکل را برطرف نمایید. ایکس باکس در مدل های مختلفی تولید شده و ممکن است قطعات آن تفاوت های جزئی با هم داشته باشند. در ادامه، توضیحاتی را نیز در مورد فرایند تعویض هارد درایو به شما عزیزان ارائه می دهیم که اجرای مراحل را برای شما راحت تر می کند؛ اگر جزء طرفدارهای بازی و یا گیمر های حرفه ای هستید، تا انتهای مقاله ی امروز، همراه ما باشید.

تعویض هارد درایو ایکس باکس

مراحل تعویض هارد درایو ایکس باکس

به منظور تعویض درایو هارد ایکس باکس ، باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • ایکس باکس را با استفاده از ابزار مربوطه باز کنید.
  • پیچ های محفظه ی درایو را باز کرده و در کناری بگذارید.
  • اتصالات هارد درایو را به آرامی از دستگاه جدا کنید.
  • درایو هارد را با دقت بیرون بیاورید (دقت کنید که این کار را با فشار و زور انجام ندهید)
  • هارد درایو جدید را جای گذاری کرده و اتصالات را ببندید.
  • پیچ های محفظه را مطابق اول ببندید.
  • درب ایکس باکس را ببندید.

نمایندگی تعمیرات کنسول بازی

نمایندگی تعمیرات کنسول، جزء تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده ی سرویس های ترمیمی این محصول به شمار می رود. این مرکز که تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند، از حضور تکنسین های مجربی بهره می برد که مهارت و تجربه بالایی در زمینه رفع مشکلات کنسول های بازی دارند و می توانند این دستگاه ها را به تخصصی ترین شکل تعمیر نمایند.

بهره مندی از اطلاعات و ترفند های تعمیراتی، سبب شده تا رفع تمامی مشکلات ایکس باکس، پلی استیشن و … در این نمایندگی امکان پذیر باشد. مرکز مورد بحث، در ازای خدماتش ضمانت نامه ای معتبر به کاربران می دهد که اصل و درست بودن خدمات را تضمین می کند.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *