021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

توشیبا ساخت لپ تاپ و کامپیوتر را لغو کرد.

توشیبا نام محبوب و پرقدرت دستگاه های دیجیتال، رسما خبر پایان ساخت لپ تاپ و کامپیوترهای خود را اعلام کرد. به تازگی آخرین سهم توشیبا در شرکت کامپیوترسازی داینابوک واگذار شد. به پایان رسیدن ساخت لپ تاپ و کامپیوترهای توشیبا ابتدا با خرید سهام این برند توسط کمپانی شارپ شکل گرفت. شارپ در سال 2018 هشتاد درصد از سهام توشیبا در داینابوک را به ارزش 36 میلیون دلار خریداری کرد. اکنون نیز در سال 2020 به دنبال باقی سهام توشیبا رفت و پرونده ساخت و تولید سیستم های رایانه ای توشیبا را برای همیشه بست.

توقف ساخت لپ تاپ و کامپیوتر توشیبا

1662 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما درمورد تعمیر لپ تاپ است. 

پایان کار توشیبا در عرضه سیستم های رایانه ای از کجا آغاز شد؟

همان طور که می دانید توشیبا طی سال ها فعالیت سیستم های باکیفیت و مرغوبی تولید کرد و طرفداران بسیاری به دست آورد. اولین لپ تاپ توشیبا، به نام “تی ۱۱۰۰” در سال 1985 وارد بازار شد. این لپ تاپ چهار کیلوگرم وزن داشت و با فلاپی دیسک 8.8 میلی متری فعالیت می کرد. این سیستم در نوع خود می توانست کارایی خوبی داشته باشد. به طور کلی براساس گزارش رویترز، فروش لپ تاپ های توشیبا تا سال 2011 در حد مناسبی بوده است. تنها در سال 2011 میزان فروش لپ تاپ های توشیبا به بیش از 17 میلیون دستگاه رسید. اما متاسفانه در 2017 این مقدار به 1.9 میلیون سیستم کاهش یافت.

به پایان رسیدن ساخت لپ تاپ و کامپیوترهای توشیبا از آنجایی شروع شد که توشیبا تصمیم گرفت در 2016 ساخت لپ تاپ را در اروپا کنسل کند. پس از مدتی تمام تلاش توشیبا بر روی ساخت کامپیوترهای شخصی متمرکز شد. به هرحال از سال 2015 به بعد فشار سنگینی بخش ساخت و ساز رایانه های توشیبا را فراگرفت. یک ضرر 318 میلیون دلاری، استعفای مدیر و قائم مقام کمپانی و کاهش تعداد کاربران برخی از عمده ترین مشکلات این سال های توشیبا بوده اند.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.