اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی

برای آشنایی با روش های رفع ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی، ادامه این مقاله را از دست ندهید. این خطا را بسیاری از کاربران پس از نصب و اجرای نسخه 2020 نرم افزار افترافکت تجربه کرده اند. نکته مهم در این مورد این ارور این است که می توان آن را برطرف کرد.

اما باید علت نمایش ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی را بشناسید تا بتوانید با روش هایی که در ادامه معرفی می کنیم، آن را از بین ببرید. البته در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی تر هم می توانید از تیم تعمیر لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی

دلایل نمایش ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی

پیش از این که با روش های از بین بردن ارور System Compatibility Report آشنا شوید، بهتر است دلایل صدور این کد خطا را بشناسید. دلیل اصلی بروز این مشکل، به روز نبودن درایور گرافیک است. همچنین اگر کارت گرافیک قدیمی بوده و توسط نسخه های 2020 نرم افزارهای ادوبی پشتیبانی نشود، شاهد صدور چنین خطایی در سیستم خواهید بود.

فهرست  کارت گرافیک  هایی که توسط پریمیر 2020 ساپورت می شوند، در وب سایت رسمی ادوبی منتشر شده است. پس در صورت مشاهده ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی، سری به این سایت بزنید و مطمئن شوید که ایراد از کارت گرافیک است یا درایور آن.

رفع خطای System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی

پیدا کردن آپدیت کارت گرافیک برای پریمیر و افترافکت

اولین مرحله برای رفع ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی، بروز رسانی گرافیک، متناسب با پریمیر و افترافکت است. برای این که بدانید مدل کارت گرافیک چیست، در منوی استارت ویندوز DXDIAG  را تایپ کرده و اینتر بزنید.

در پنجره باز شده تبی با نام Display وجود دارد که در این تب، اطلاعات کامل کارت گرافیک قابل مشاهده است. پس از پیدا کردن مدل کارت گرافیک، لیست موجود در سایت ادوبی را چک کرده و مطمئن شوید که توسط برنامه ها پشتیبانی می شود. سپس به مرحله بروز رسانی بازگشته و درایور کارت گرافیک را بروز رسانی کنید.

رفع خطای System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی

استفاده از ورژن های قدیمی تر

در صورتی که با بروز رسانی درایور موفق به رفع ارور System Compatibility Report نرم افزارهای ادوبی نشدید و مطمئن شدید که کارت گرافیک توسط این برنامه ها پشتیبانی نمی شود، بهتر است از نسخه 2019 استفاده کنید. در صورت امکان، لپ تاپ خود را به مدل های جدیدتر مجهز به کارت گرافیک های پیشرفته تر ارتقا داده و بدون دردسر، از برنامه های ادوبی 2020 استفاده کنید.

5/5(1 امتیاز)