021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی شارپ MX4501

مشکلات دستگاه کپی همواره اختلالاتی را در کار کاربران ایجاد نموده است. این دستگاه به ویژه در مراکز چاپ کاربرد بسیار زیادی دارد و فشار کاری بالایی را تحمل می کند. به همین دلیل هم معمولا با مشکلات متعددی مواجه می شود. تعمیر دستگاه کپی شارپ MX4501 در نمایندگی تعمیرات کپی مرکز سخت افزار ایران با هدف رفع مشکلات مذکور در این مدل انجام می گردد.

کادر فنی شاغل در این مجموعه، نیروهای دوره دیده و زبده ای هستند که از سالها تجربه عملیاتی در زمینه تعمیرات ماشین های اداری برخورداند. این افراد توانایی این را دارند که با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و پیشرفته، انواع ایرادها و اختلالات عملکردی محصول مورد بحث را برطرف نمایند. برای آشنایی با جزئیاتی پیرامون تعمیر دستگاه کپی شارپ MX4501 ، توجه شما عزیزان را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

مشخصات دستگاه کپی شارپ MX4501

دستگاه کپی MX4501 شارپ یکی از محصولات شناخته شده این برند است که آمار استفاده بالایی نیز دارد. این دستگاه چاپ رنگی را ارائه می دهد و قادر به چاپ 35 برگه در دقیقه می باشد. دستگاه از نوع دیجیتال است و از تونر خشک برای کپی گرفتن بهره می برد. پرینت و اسکن، دیگر قابلیت های این محصول هستند که آن را به یک چند کاره کاربردی و با کیفیت تبدیل کرده اند.

ظرفیت سینی  Bypass 100  برگ است و برگه های A3، A5 و  A3+ را چاپ می کند. بایگانی اسناد، ویرایش اسناد، سورت الکترونیکی، امکان برنامه ریزی و چندین آپشن کاربردی دیگر ، دستگاه کپی sharp MX4501 را به یک محصول مناسب برای دفاتر فنی تبدیل کرده است.

مشکلات دستگاه کپی شارپ MX4501

گیر کردن کاغذ، یکی از مشکلات دستگاه کپی شارپ MX4501 است که در اثر خرابی یا از کار افتادن کاغذ کش ایجاد می شود. خاموش شدن ناگهانی هم جزء مشکلاتی است که کاربران این محصول با آن مواجه می شوند. افتادن خطوط یا نقطه های غیر عادی روی برگه، افت کیفیت کپی، تار شدن کپی، بروز صداهای ناهنجار و غیر عادی از دستگاه، عدم اتصال دستگاه به سیستم نیز از جمله مواردی هستند که تیم تعمیرات دستگاه کپی شارپ MX4501 برای برطرف کردن آنها تلاش می کنند.

هر کدام از این مشکلات، ناشی از بروز ایراد و نقص در یکی از قطعات دستگاه است. به همین دلیل هم برطرف نکردن آنها ممکن است هم همان قطعه را از کار بیندازد و هم منجر به آسیب دیدگی سایر قطعات گردد. لذا توصیه می کنیم برای جلوگیری از بروز این قبیل مشکلات، حتما در اسرع وقت اقدام به تعمیر دستگاه کپی شارپ خود در یک مرکز معتبر نمایید.

تعمیر دستگاه کپی شارپ MX4501 در محل

انتقال دستگاه کپی به تعمیرگاه و جابجایی آن همیشه با مشکلات و دردسرهایی همراه بوده است. بارها پیش آمده که دستگاه در حین جابجایی ضربه خورده و بدنه یا بخش های داخلی آن معیوب شده اند. این مساله موجب شد که خدمات تعمیر دستگاه کپی در محل، راه اندازی شود. به موجب این سرویس، کاربران با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس می گیرند و مشکل یا مشکلات دستگاه را گزارش می دهند.

سپس تیم تعمیر دستگاه کپی شارپ MX4501 با ابزار مورد نیاز به محل مورد نظر رفته و دستگاه را به دقت وارسی می کنند. پس از تشخیص مشکل، اقدامات تعمیری لازم انجام می شود تا ایراد موجود به صورت کامل برطرف گردد. در نهایت، دستگاه تست شده و به صورت کاملا سالم و بی نقص، به کاربر تحویل داده می شود. به این ترتیب، دیگر نیازی به جابجایی دستگاه نخواهد بود و هزینه ها و دردسرهای آن نیز حذف خواهند شد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، عنوان یکی از اصلی ترین زیر مجموعه های مرکز سخت افزار ایران است که در زمینه بررسی و ترمیم انواع مدل های این محصول فعالیت می کند. این مرکز در راستای ارائه سرویس های نوین و استاندارد به کاربران، از مجرب ترین تکنسین های تعمیر کپی دعوت به همکاری نموده است. مدیریت این نمایندگی در اقدامی هوشمندانه، انواع مدرن و به روز تجهیزات و ابزار تعمیراتی را تهیه کرده و در اختیار تکنسین ها قرار داده است.

استفاده از این تجهیزات، فرایند ترمیم تعمیر دستگاه کپی شارپ MX4501 را تسریع نموده و وجهه ی تخصصی تری به آن داده است. لازم است بدانید که نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، تفاوتی بین برندهای این محصول قائل نشده و هریک از مدل های کپی شارپ، توشیبا، کونیکا مینولتا، ریکو، زیراکس و … را بررسی و تعمیر می نماید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.