021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

فتوکپی شارپ AR-X180

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این محصول و مشخصات آن داشته باشیم. دستگاه کپی شارپ AR-X180 علاوه بر امکان کپی، برخودار از قابلیت پرینت و اسكنر تمام رنگی نیز هست. وجود چنین قابلیت‌هایی در این دستگاه جمع و جور سبب شده تا دستگاه کپی شارپ AR-X180 برای استفاده در شرکت ها و سازمان ها مناسب باشد.

دستگاه کپی شارپ AR-X180 برای یک دفتر اداری و یا شرکتی با کار متوسط روزانه و معمول بسیار مناسب است. این مدل از دستگاه کپی شارپ از سرعت ۱۸ برگ در دقیقه و رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi که معمول دستگاه های کپی است برخوردار بوده و هزینه کار با آن پایین نسبتاً است.

تونر کارتریج این دستگاه که هم از نوع طرح و هم فابریک می باشد که در بازار موجود بوده و با قیمت مناسب نیز در دسترس می باشد. در بخش‌های آتی برخی از اشکالات مرتبط با این دستگاه شرح داده خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس بگیرید.

فتوکپی شارپ AR-X180

سرویس فتوکپی شارپ AR-X180

در این بخش برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در فتوکپی شارپ AR-X180 و شیوه رفع آنها شرح داده خواهد شد. توصیه می‌شود در صورت مشاهده هریک از موارد زیر، جهت بررسی دستگاه با یکی از کارشناسان حوزه تعمیر دستگاه کپی تماس بگیرید. در فتوکپی شارپ AR-X180 نیز شایع‌ترین اشکالات پیش آمده شامل مواردی چون گیر کردن کاغذ، مچاله شدن کاغذ، ارور دادن دستگاه کپی، چاپ نامناسب، سیاه بودن چاپ انجام شده توسط دستگاه کپی و مواردی از این دست است. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس بگیرید.

ارور دادن فتوکپی شارپ AR-X180:

هرگاه دستگاه کپی، در حین کار دچار اختلال گردد، نوع اختلال پیش آمده توسط یک کد به کاربر اعلام می‌گردد. دانستن کد پیغام خطا می تواند در عیب یابی دستگاه به کاربر کمک کند. مثلا کد CH اخطاری است که با مشاهده آن می‌بایست مواردی چون بسته نبودن درب بغل دستگاه، بسته نبودن درب جلویی دستگاه یا درست جا نگرفتن کارتریج بررسی گردد. یا زمانی که دستگاه کپی، کد خطای F2 (دال بر قفل شدن دستگاه) را نشان می‌دهد می توان با وارد کردن کد مورد نیاز، دستگاه را آزاد کرد.

در صورت نیاز به اطلاع از معنای کدخطای نمایش داده شده، می‌توانید به بخش مقالات این وبسایت مراجعه نمایید. در بخش مقالات برخی از ارورهای دستگاه کپی شارپ توضیح داده شده است. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر جهت تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس بگیرید.

مچاله شدن کاغذ در دستگاه کپی:

مچاله و چین و چروک‌شدن برگه‌ها یکی از مشکلات رایج در حین کار با دستگاه‌های کپی است. صفحه‌های مچاله شده، غلطک خراب و فرسوده، رولرهای چسبناک، برگه‌ ورودی کاغذ خراب و مرطوب برخی از علل ایجاد‌کننده چروک در برگه‌ها هستند. بعلاوه گاه رطوبت و گرد و خاک در تونر و رولر و غلتک دستگاه نیز باعث ایجاد این مشکل می‌شوند.

برای برطرف این مشکل، در صورت تکرارهای متعدد و دردسرساز، نیاز است تا دستگاه توسط کارشناس تعمیر دستگاه کپی بررسی شود. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر جهت رفع این اشکال و تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس بگیرید.

کمرنگ بودن کپی:

در صورت کمرنگ بودن کپی گرفته شده می‌بایست مواردی چون میزان تونر، کارتریج تونر، کیفیت کاغذ و همخوانی آن با دستگاه فتوکپی، تنظیمات وضوح چاپ، فعال یا غیرفعال بودن حالت صرفه جویی در مصرف تونر و در نهایت کثیفی سطح بخش LSU در داخل دستگاه فتوکپی مورد بررسی قرار گیرد.

توصیه می‌شود در صورت مواجهه با این اشکال در کپی های خود، موارد مذکور را بررسی کرده و در صورت نیاز جهت تعمیر و یا تعویض بخش مربوطه اقدام نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر جهت رفع این اشکال و تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس بگیرید. کارشناسان ما در این مرکز حضور دارند تا تخصصی‌ترین مشاوره‌ها و راهنمایی‌های مورد نیاز را به شما کاربران گرامی ارائه دارند.

سیاه شدن برگ کپی شده:

علت این اشکال در غالب موارد تنظیم اشتباه دستگاه و یا دستکاری شدن تنظیمات قبلی است. دستکاری تنظیمات دستگاه، باعث عدم تعادل در کنترل کپی و در نتیجه سیاه شدن کپی می شود. بهترین راه برای رفع مشکل سیاه شدن کپی، ریست کردن تنظیمات دستگاه است. در صورتی که ریست کردن دستگاه، مشکل پیش آمده را حل نکرد، این احتمال وجود دارد که اشکال پیش آمده ناشی از تمام شدن تونر است.

بنابراین تونر را بررسی کرده و در صورت نیاز شارژ و یا تعویض نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتر در باب تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 و شیوه‌ی رفع مشکل سیاه شدن برگه‌های کپی را دریافت نمایید

خدمات فتوکپی شارپ AR-X180 در محل

کاربران فتوکپی شارپ AR-X180 می توانند درخواست خویش مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس تعمیر در محل فتوکپی شارپ AR-X180 را از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت ثبت نمایند. کارشناسان بخش «سرویس در محل شارپ» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

در این روش تمامی عملیات عیب‌یابی، سرویس و تعمیر فتوکپی شارپ AR-X180 در محل انجام می شود. بعلاوه کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر در محل دستگاه کپی شارپ از از باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز هستند تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخش در همان جلسه اولیه تعمیر حاصل گردد و از تأخیر در تعمیر و بهسازی دستگاه کپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

نمایندگی شارپ در کرج

کاربران و متقاضیان کلیه محصولات شارپ می‌توانند با حضور در نمایندگی شارپ در کرج، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تولیدات این برند اعم از فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات را دریافت نمایند. نمایندگی شارپ ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش دستگاه کپی و پرینتر شارپ به متقاضیان است. تمرکز این مرکز، بر ارائه خدمات مرتبط با این دو محصول سبب گشته تا سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی sharp در کرج برخودار از بالاترین سطح کیفی باشند.

وجه اشتراک کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، گارانتی سرویس‌های ارائه شده و برخورداری آنها از بالاترین سطح کیفی خدمات است. کارشناسان حاضر در نمایندگی شارپ در کرج با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های مراجعان عزیز خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز در سه حوزه فروش، تعمیرات و آموزش تعمیرات را ارائه خواهند داد.

2/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.