021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر اسکنر

تعمیر اسکنر در مرکز سخت افزار ایران، توسط تکنسین های مجرب و متعهد و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. پس از تحویل دادن دستگاه به نمایندگی تعمیرات اسکنر، اطمینان خواهید داشت که آن را سالم و بدون ایراد از همکاران ما تحویل خواهید گرفت. تعمیرات انواع اسکنر از برندهای مطرحی همچون کانن، اچ پی، سامسونگ و … در این مرکز، پس از عیب یابی دقیق دستگاه انجام می شود. اولویت تعمیرکاران، بر تعمیر قطعات آسیب دیده اسکنر است؛

اما در صورت نیاز به تعویض این اجزا، حتما از نمونه اورجینال استفاده می شود تا دستگاه بهترین عملکرد را داشته باشد. به این ترتیب هرگونه ایرادی در اسکنر ریشه یابی شده و به نحو احسن برطرف می شود. شما می توانید ضمن دریافت خدمات پذیرش در محل، تعمیر اسکنر را به صورت غیرحضوری انجام دهید. در ادامه جزئیات بیشتری را در خصوص تعمیرات اسکنر و نحوه دریافت این خدمات به شما ارائه می دهیم.

تعمیر اسکنر در محل

هزینه تعمیر اسکنر

برای این که بدانید چقدر باید برای تعمیر اسکنر خود پرداخت کنید، باید منتظر پایان عملیات عیب یابی این دستگاه توسط کارشناسان مربوطه باشید. معمولا وقتی قطعات قابل تعمیر بوده و یا مشکل نرم افزاری باشد، هزینه تعمیر اسکنر چندان بالا نیست. اما اگر در حین تعمیر نیاز به تعویض قطعه ای باشد، هزینه تعمیرات اسکنر بیشتر از مبلغ اولیه بوده و قیمت قطعه جدید را نیز شامل می گردد. البته پیش از تعویض قطعات، این مسئله با شما در میان گذاشته شده و در صورت رضایت شما، قطعه آسیب دیده تعویض می شود.

تعمیرات اسکنر در محل

اگر به هر دلیلی نمی توانید یا نمی خواهد برای تعمیر اسکنر به مرکز تعمیرات مراجعه کنید، می توانید از خدمات پذیرش و تحویل در محل استفاده کنید. به این ترتیب سفیران نمایندگی تعمیرات اسکنر به آدرس شما آمده و دستگاه را تحویل می گیرند. سپس اسکنر به مرکز تعمیرات منتقل شده و در کارگاه های تخصصی، توسط کارشناسان مجرب، بررسی و عیب یابی می شود. پس از تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده و رفع ایرادات اسکنر، دستگاه در آدرس قبلی به شما تحویل داده می شود.

نمایندگی تعمیرات اسکنر

خدمات تخصصی تعمیرات اسکنر

اقداماتی همچون تعمیرات تخصصی مین برد، تعمیر آینه و تعویض آن در صورت نیاز، ترمیم لنز و تمیز کردن آن، تعمیر و تعویض لامپ اسکنر، تعمیر تخصصی CCD، تعمیرات اسکنر در محل، بررسی قطعات مختلف و عیب یابی دستگاه، ترمیم بخش های آسیب دیده، تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن های از رده خارج، ترمیم بردها و مدارهای از کار افتاده، تعمیر بدنه و درب، تعمیر دکمه ها و … مهم ترین خدمات تعمیر اسکنر هستند.

تعویض آینه اسکنر

گاهی تکنسین تعمیر اسکنر تشخیص می دهد که برای رفع مشکلات این دستگاه باید آینه آن را تعویض کند. آینه، قطعه ای مهم در اسکنر است که به صورت زاویه دار در این دستگاه تعبیه شده و تصویر را به آینه دیگر منتقل می کند. معمولا چند آینه در اسکنر وجود دارد و هریک از آنها با کمی خمیدگی، تصویر را بر روی سطح کوچکتر بعدی انعکاس می دهد.

تصویر آینه آخر، به لنز منتقل می شود و با تمرکز بالا به حسگرهای CCD می رسد. پس از آن تصاویر سه گانه توسط نرم افزار باهم ادغام می شوند تا تصویر ایجاد شده و عملیات اسکن انجام شود. در صورت شکستن این قطعه، اسکن مختل شده و ممکن است اسکنر کلا کار نکند.

تعمیر مین برد اسکنر

یکی از اقداماتی که برای برطرف کردن مشکلات عملکردی اسکنر انجام می شود، تعمیر مین برد است. اگر این قطعه درست کار نکند، عملکرد کلی دستگاه مختل می شود. خاموش شدن ناگهانی دستگاه، قطع اتصال برق، روشن نشدن، افت سرعت واکنش ندادن به دستور اسکن و مشکلاتی از این دست، برخی از مشکلاتی هستند که به دنبال خرابی مین برد یا سوختن این قطعه ایجاد می شوند.

پس از تعمیر مین برد اسکنر این مشکلات هم برطرف شده و دستگاه مجددا به حالت عادی کار می کند. البته گاهی برد قابل تعمیر نیست و حتما باید آن را با یک مین برد جدید و البته اورجینال، تعویض کرد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.