021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی در کرج

باکیفیت‌ترین خدمات تعمیر کولر گازی در کرج را از طریق تماس با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تجربه کنید. ضمانت این سخن، گارانتی کلیه‌ی خدماتی است که توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران ارائه می‌گردد.

مرکز سخت افزار ایران، شعبه کرج، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و عیب‌یابی انواع کولر گازی را به همکاری فراخوانده تا ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین خدمات به مشتریان خویش باشد. این مرکز، به دلیل اطمینان از سطح دانش فنی کارشناسان خویش، کلیه خدمات ارائه شده توسط این کارشناسان را ضمانت و گارانتی کرده است.

تعمیر کولر گازی در کرج

خدمات تعمیر کولر گازی در کرج

اقداماتی همچون تعمیر کمپرسور، تعمیر و تعویض فن، تعمیرات اواپراتور، تعمیر تخصصی برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعویض موتور فن، شارژ گاز، تعمیر کندانسور، تعمیر پنل های بیرونی و داخلی، بررسی و تعویض لوله های آسیب دیده، تعمیر اتصالات معیوب و سرویس دوره ای، خدمات تعمیر کولر گازی در کرج به شمار می روند. برای دریافت هریک از این سرویسها کافی است با نمایندگی مجاز کولر گازی در کرج تماس بگیرید. همکاران ما ضمن اخذ آدرس، سرویس در محل کولر گازی را به شما عزیزان ارائه داده و کولر را در آدرس مورد نظرتان ترمیم می کنند.

تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج

اگر کولر گازی شما مدام خاموش می شود و یا به طور کلی روشن نمی شود، احتمالا کمپرسور آن آسیب دیده است. حتی گاهی خنک نکردن و کاهش سرما هم ناشی از خرابی و آسیب دیدگی کمپرسور است. در این شرایط باید کمپرسور تست شود تا مشخص گردد که کمپرسور قابل ترمیم است و یا نیاز به تعویض دارد. تست کمپرسور، بیانگر این است که برق به اندازه کافی به کندانسور می رسد و ولتاژ ورودی از قدرت کافی برخوردار است یا نه.

تکنسین های تعمیر کولر گازی در کرج، برای ترمیم کمپرسور خازن های این قطعه را تعویض می کنند. اگر پس از تست کمپرسور مشخص شد که این قطعه قابل ترمیم نیست، آن را تعویض می کنند. اگر تعویض کمپرسور کولر گازی به شکل درست و با استفاده از قطعه اورجینال انجام شود، عملکرد کولر به حالت عادی برگشته و مشکلاتی مثل خنک نکردن و … هم برطرف می شوند. برای تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج به شکل درست و بی نقص می توانید با نمایندگی کولر گازی در کرج تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض فن کولر گازی در کرج

گاهی برای تعمیر کولر گازی در کرج یا هرجای دیگری، فن این دستگاه ترمیم شده و یا تعویض می گردد. اگر فن از کار بیفتد، ممکن است کولر به طور کلی روشن نشده یا در حین کار خاموش شود. خنک نکردن کولر یا مختل شدن فرایند پرتاب باد هم ممکن است ناشی از خرابی فن یا عملکرد ناقص این قطعه باشد. در چنین شرایطی باید کولر عیب یابی شده و تکنسین مطمئن شود که کمپرسور سالم است و واقعا فن آسیب دیده است. در بیشتر موارد، امکان تعمیر فن کولر گازی وجود دارد. اما اگر کارشناسان تعمیر کولر گازی تشخیص دهند که این قطعه قابل ترمیم نیست، آن را با یک فن جدید و اصل جایگزین می کنند.

نصب کولر گازی در کرج

برای نصب کولر گازی در کرج هم می توانید از تیم تعمیرات کولر گازی کمک بگیرید. نحوه نصب کولر گازی و اسپلیت، تاثیر بسیار زیادی در کیفیت کار این دستگاه ها دارد. نصب اشتباه و غیر اصولی گاهی مانع از عملکرد درست کولر شده و حتی به قطعات آن آسیب جدی وارد می کند. بنابراین باید برای نصب و راه اندازی این دستگاه، به صورت ویژه برنامه ریزی کنید. تیم تعمیر کولر گازی در کرج، به شما کمک می کنند که دستگاه را به شکل درست، حرفه ای و بدون ایراد نصب کنید. به این ترتیب کولر گازی به درستی کار کرده و احتمال خرابی آن به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

شارژ گاز کولر گازی در کرج

در بسیاری از موارد منشأ مشکلاتی همچون کاهش سرمای کولر گازی یا خنک نکردن آن، خالی شدن مخزن شارژ است. اگر گاز به اندازه کافی در مخازن کولر وجود نداشته باشد، فرایند کاری دستگاه به طور کلی مختل می شود. به همین دلیل هم شارژ کولر گازی اهمیت بالایی داشته و باید در اولین فرصت انجام شود. اگر همه مراحل و بخش های شارژ کولر گازی درست و با رعایت نکات مربوطه انجام شود، بخشی از مشکلات عملکردی کولر نیز برطرف می شوند.

انتخاب روش شارژ، بستگی به فاکتورهایی مثل مدل دستگاه و ظرفیت آن دارد و تنها سرویس کاران حرفه ای قادر به تشخیص درست آن هستند. آنچه در همه روش ها مشترک است، این است که مواد مصرفی باید در بالاترین سطح کیفیت قرار داشته باشند و مراحل نیز به شکل درست و کامل انجام گردد. مرکز سخت افزار ایران شرایطی را فراهم کرده که شارژ کولر گازی در کرج انجام شده و نیازی به طی مسیر تا تهران نباشد. کارشناسانی که روند شارژ کولر گازی را انجام می دهند، هم مهارت کافی در این زمینه دارند و هم تنها از مواد با کیفیت و مرغوب برای این منظور استفاده می کنند.

نصب،سرویس و تعمیرات کولر گازی در کرج

تماس با مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی در کرج

کاربرانی که نیاز به تعمیرات کولر گازی خویش دارند، می‌تواند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان بخش پشتیبانی این مرکز تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار کولر گازی در کرج را ثبت نمایند. بلافاصله پس از این تماس، هماهنگی‌های لازم انجام شده و کارشناس تعمیر  کولر گازی به محل اعزام می‌گردد. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات کولر گازی منحصر به نوعی خاص از این دستگاه نیست و کلیه مدلهای کولرگازی نظیر کولر اسپلیت، کولر ایستاده، کولر پنجره ای و … را شامل می‌گردد.

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی

نکته‌ای که در ارتباط با کولرها وجود دارد، نیاز آنها به سرویس‌های دوره‌ای در بازه‌های زمانی مشخص است. موضوعی که از سوی برخی کاربران نادیده گرفته شده و در طولانی مدت خرابی این دستگاه‌ها را سبب می‌شود. معمولا به‌دلیل استفاده زیاد کولرهای گازی این محصول باید هر سال در فصل بهار سرویس شود ولی در صورتی‌ که از کولرگازی زیاد استفاده نمی‌کنید حداکثر هر ۲ سال یکبار باید کولرگازی سرویس و تست گاز شود.

بدیهی است در صورت خرابی کولر آنچه که مهم است تعمیر کولر گازی به شیوه ای اصولی و استاندارد است تا هم قطعه معیوب و مشکل پیش آمده در آن تعمیر گردد و هم از بروز اختلالات دوچندان در دستگاه پیشگیری شود. کارشناسان ما در مرکز تعمیر کولر گازی در کرج، تخصصی‌ترین خدمات تعمیر را همراه با گارانتی معتبر به شما ارائه خواهند داد.

کیفیت و سرعت را از مرکز تعمیر کولرگازی در کرج بخواهید

مرکز سخت افزار ایران، یکی از مجموعه‌های پیشرو و کاملاً متخصص در ارائه سرویس‌های تعمیر لوازم خانگی در شهر تهران، کرج و سایر شهرستان‌های کشور است. این مجموعه در حال حاضر دارای پنج شعبه در شهر تهران و یک شعبه در شهر کرج می‌باشد. تمامی تلاش این مجموعه در آن است تا تخصصی‌ترین خدمات را ظرف کوتاهترین زمان ممکن و با برترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید. برای رسیدن این مقصود، مرکز سخت افزار ایران تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر را پس از آنالیزها و آزمون‌های متعدد به همکاری فراخوانده و پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را دراختیار آنها قرار داده است.

برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر کولر گازی در کرج کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناسان «سرویس در محل کولرگازی» ثبت گردد. بلافاصله پس از این تماس، تعمیر کار کولر گازی در کرج به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز خواهد کرد.

ما متخصص‌ترین کارشناسان تعمیرات کولر گازی در کرج را داریم

تیم حاضر در مرکز تعمیر کولر گازی در کرج، به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و پشت سرگذاشتن آزمون‌های متعدد، از دانش روز دنیا در حوزه تعمیرات کولر گازی برخوردار گشته است. کارشناسان این مرکز می‌توانند پیچیده‌ترین اشکالات پیش آمده در کولر های گازی را شناسایی کرده و در اسرع وقت تعمیر نمایند. دلیل این امر، همانگونه که پیش از این گفته شد، استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی کولر گازی و بکارگیری برترین ابزار جهت این کار است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر کولر گازی در کرج منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات تخصصی کولر را شامل می‌گردد.

برخی از این خدمات عبارت است از: تعمیر و تعویض برد اسپلیت، تعمیر و تعویض کمپرسور کولر ، تعمیرات تخصصی کولر گازی، سرویس سالیانه اسپلیت و کولر گازی، شارژ گاز R22 کولر گازی معمولی، شارژ گاز R410 کولر گازی اینورتر، نصب و جابجایی کولر گازی اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت معمولی و اسپلیت اینورتر، نشت‌یابی و شارژ گاز کولر، لوله‌کشی توکار کولر گازی، تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)، تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی) و … .

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی در کرج

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی در کرج با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه بهسازی و تعمیر، به مشتریان و مشترکان خویش ارائه دارد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در مرکز رسمی تعمیرات لوازم خانگی در کرج سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه خویش را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید.

بد نیست بدانید در صورتی که ابعاد و وزن دستگاه بالا باشد، کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی در کرج خود به محل مورد نظر اعزام گشته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس دستگاه را آغاز می کنند. در غیر اینصورت – یعنی در صورتی که وزن و ابعاد دستگاه پایین بوده و یا امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه وجود دارد- تعمیرات مورد نیاز در تعمیرگاه مجاز انجام می پذیرد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.