021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش نحوه فارسی سازی تلویزیون

اکثر تلویزیون ها در زمان خرید و راه اندازی به زبان کشور سازنده یا غالبا به زبان انگلیسی هستند. زبان دستگاه برای برخی از کاربران اهمیت دارد و آنها تنها در صورت فارسی سازی تلویزیون می توانند تنظیمات مورد نظر را انجام دهند یا در قسمت های مختلف تلویزیون پیمایش کنند. در نتیجه باید با نحوه فارسی کردن تلویزیون خود آشنا باشند تا بتوانند در صورت نیاز منوی دستگاه را فارسی کنند. در ادامه این مطلب به بررسی نحوه فارسی سازی تلویزیون می پردازیم.

فارسی سازی تلویزیون

مراحل فارسی سازی تلویزیون

برای فعال کردن زبان فارسی در تلویزیون باید ابتدا به بخش تنظیمات دستگاه دسترسی یافت. با زدن گزینه منو روی ریموت یا زدن گزینه setting بسته به مدل دستگاه، می توان وارد منوی تنظیمات آن شد. سپس در قسمت تنظیمات تلویزیون باید بخش Language را انتخاب کنید. در این بخش می توانید با کلیدهای بالا و پایین روی ریموت بین گزینه ها جا به جا شوید و زبان دستگاه را روی حالت فارسی تنظیم کنید.

با انتخاب زبان مورد نظر تنظیمات را ذخیره کرده و از منوی تنظیمات تلویزیون خارج شوید. به این ترتیب مراحل فارسی سازی تلویزیون را انجام داده اید و زبان دستگاه تغییر می کند. با این حال یکی از مشکلاتی که ممکن است برای فارسی کردن تلویزیون داشته باشید، نبودن زبان فارسی در بخش تنظیمات است. بسیاری از برندها و مدل ها به صورت پیش فرض زبان فارسی ندارند و برای فارسی کردن تلویزیون باید ابتدا زبان فارسی را دانلود کرد.

فارسی کردن منو تلویزیون

بروز رسانی کردن تلویزیون

برای فارسی سازی تلویزیون در برخی مواقع که برای دستگاه زبان فارسی تعریف نشده است باید آن را به روز رسانی کرده یا اینکه ورژن آن را تغییر دهید. با آپدیت کردن تلویزیون و استفاده از نسخه جدید احتمالا می توان به زبان فارسی دسترسی یافت.

اگر با به روز رسانی کردن تلویزیون باز هم منوی فارسی وجود نداشت باید به دنبال یک ورژن مشابه و سازگار با تلویزیون تان بگردید که از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند. با دانلود این نسخه و نصب آن می توانید منوی تلویزیون را فارسی کنید. در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

3.7/5(7 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.