021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر تلفن پاناسونیک

تعمیر تلفن پاناسونیک جزو خدمات تخصصی است که در مرکز سخت افزار ایران توسط کارشناسانی مجرب به کاربران این گوشی ها ارائه می شود. تلفن های پاناسونیک با تنوعی بالا، جزو پر استفاده ترین تلفن های مورد استفاده در ایران محسوب می شوند. این گوشی ها دوام و کارایی بسیار مطلوبی دارند، با این حال گاهی اوقات به دلایل مختلفی از جمله استفاده نادرست از آن دچار یک سری مشکلات خواهند شد. از این رو باید با عیب یابی تخصصی این دستگاه ها، تعمیرات تلفن پاناسونیک را انجام داد. 

استفاده از ابزارهای تخصصی برای عیب یابی، آشنایی با ساختار و مشکلات رایج این تلفن ها و دسترسی به قطعات اصلی در صورت نیاز به تعمیر و تعویض یک قطعه از مهم ترین شرایطی است که برای تعمیر تلفن های پاناسونیک نیاز است. علاوه بر این تعمیرکاران این دستگاه ها باید با انواع تلفن های پاناسونیک از جمله تلفن های ثابت، تلفن های بی سیم و تلفن های سانترال آشنایی داشته باشند و بتوانند به صورت تخصصی این دستگاه ها را عیب یابی کرده و تعمیر کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا هر آن چه که باید در خصوص تعمیر تلفن پاناسونیک بدانید را بررسی کنیم.

تعمیر تلفن پاناسونیک

در چه مواقعی به تعمیر تلفن پاناسونیک نیاز است؟

تلفن های پاناسونیک ممکن است به دلایل مختلفی خراب شده و نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد. استهلاک و قدیمی بودن تلفن، خراب شدن برخی قطعات داخلی، زمین خوردن و وارد شدن ضربه به گوشی یا شکستن آن، آب خوردگی تلفن پاناسونیک و برق خوردگی این دستگاه ها از مهم ترین دلایل خرابی این دستگاه هاست که به دنبال آن باید با بررسی مشکلاتی که در تلفن به وجود آمده است، تعمیر تلفن پاناسونیک را انجام داد. از طرفی گاهی نیز استفاده بیش از حد از تلفن، خصوصا استفاده نادرست از آن دلیل خراب شدن تلفن های پاناسونیک است.

رایج ترین مشکلات تلفن های پاناسونیک

بسته به دلیل خرابی این دستگاه ها، یک سری مشکلات به صورت رایج تر در این تلفن ها مشاهده می شود. برق خوردگی یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که در تلفن های پاناسونیک مشاهده می شود. دلیل برق خوردگی نیز سهل انگاری کاربران است که اشتباها تلفن را به پریز برق وصل می کنند. یکی دیگر از مشکلات رایج در این گوشی ها نویز در زمان برقراری تماس است.

بروز مشکلات دیگری در زمان برقراری ارتباط و تماس گرفتن مانند قطع شدن صدا یا بی کیفیت بودن آن از دیگر مشکلات رایج در تلفن های پاناسونیک است که به دنبال آن به تعمیر تلفن پاناسونیک نیاز خواهد بود. خراب شدن گوشی یا خرابی صفحه کلید نیز ممکن است در این دستگاه ها مشکل ساز شود. یکی دیگر از مشکلاتی که در تلفن های پاناسونیک ممکن است مشاهده شود، خرابی، پوسیدگی یا پارگی سیم در تلفن هایی است که به برق متصل می شوند. خرابی دوشاخه نیز جزو مشکلات تلفن های پاناسونیک است.

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفن پاناسونیک شامل چه خدماتی می شود؟

به صورت کلی تعمیر تلفن پاناسونیک بسته به مشکلی که در این دستگاه ها مشاهده می شود متفاوت است. تعمیر برق خوردگی یکی از اصلی ترین گزینه های تعمیر این دستگاه هاست. تعمیرات اسپیکر تلفن نیز در مواردی که صدا شنیده نمی شود یا کیفیت آن کم است مورد نیاز است.

تعمیر صفحه کلید، تعمیر گوشی های بی سیم، تعمیر و تعویض باتری در تلفن های بی سیم، تعمیرات انواع تلفن های بی سیم پاناسونیک از جمله تعمیر شارژ نشدن این دستگاه ها، رفع مشکل عدم اتصال تلفن به موبایل، تعمیر و عیب یابی تلفن های کابلی و ساده پاناسونیک از جمله تعمیر کابل و دوشاخه تلفن، تعمیرات تخصصی تلفن های سانترال از جمله نصب و راه اندازی این دستگاه ها، رفع مشکل نویز در این دستگاه ها، رفع مشکل آب خوردگی تلفن پاناسونیک و تعمیر زنگ نخوردن یا تماس نگرفتن تلفن های پاناسونیک دیگر مواردی است که در لیست خدمات تعمیر این دستگاه ها قرار می گیرد.

عیب یابی تلفن های پاناسونیک

در اولین قدم برای تعمیر تلفن پاناسونیک باید این دستگاه ها را به دقت و به صورت کاملا حرفه ای بررسی و عیب یابی کرد. عیب یابی بسته به نوع و مدل تلفن انجام می شود. برای مثال برای عیب یابی تلفن های بی سیم پاناسونیک باید از یک سری ابزارهای تخصصی استفاده کرد که فرایند عیب یابی قطعا با نحوه عیب یابی تلفن های سانترال یا تلفن های ساده و ثابت پاناسونیک متفاوت است. تشخیص برق خوردگی دستگاه، تشخیص دلیل نویز داشتن تلفن، تشخیص قطعات معیوب در داخل تلفن های پاناسونیک و … همگی جزو خدمات عیب یابی حرفه ای انواع تلفن های پاناسونیک است.

تعمیرات اسپیکر تلفن های پاناسونیک

یکی از خدمات رایج تعمیر تلفن پاناسونیک، تعمیر و عیب یابی اسپیکرهای این دستگاه هاست. در صورتی که اسپیکرها در تلفن دچار مشکل شوند هم امکان تماس گرفتن و هم پاسخ دهی به تماس ها مختل می شود و عملا امکان استفاده از گوشی وجود نخواهد داشت. نفوذ آب و مایعات به درون دستگاه، ضربه و زمین خوردن گوشی و خرابی اسپیکرها، قطعی در اتصالات سیمی داخلی تلفن و … از مهم ترین دلایل خرابی اسپیکرهای این تلفن هاست.

قطع و وصل شدن صدا، بی کیفیت شدن صدا، قطعی کامل صدا، نویز داشتن و … از جمله نشانه های خرابی اسپیکرها در تلفن های پاناسونیک است. بسته به این که میزان آسیبی که به تلفن و اسپیکرهای آن وارد شده است چه میزان است، شرایط تعمیرات اسپیکرها متفاوت است. در برخی موارد تنها می توان با تعویض اسپیکرها مشکل تلفن پاناسونیک را برطرف کرد.

تعمیر مشکل شارژ نشدن تلفن پاناسونیک

این مورد در گوشی های بی سیم پاناسونیک مشاهده می شود که قطعا می تواند بسیار مشکل ساز شود. معمولا در این موارد باتری دچار مشکل شده است. برای مثال باتری به دلیل گذشت مدت زمانی طولانی از خرید دستگاه سولفاته شده و دیگر به درستی شارژ نمی شود و کارایی لازم را ندارد. گاهی نیز مشکلات مربوط به شارژر تلفن یا پایه ای که گوشی روی آن شارژ می شود مربوط می شود. بعد از عیب یابی تلفن و مشخص شدن دلیل شارژ نشدن این دستگاه ها، با تعویض باتری، تعویض شارژر یا پایه شارژ تلفن می توان مشکل را برطرف کرد.

تعمیرات صفحه کلید در تلفن های پاناسونیک

یکی دیگر از مشکلات مشاهده شده در تلفن های پاناسونیک، خرابی صفحه کلید است که معمولا به دلیل استفاده طولانی مدت از این دستگاه ها یا ضربه خوردن گوشی صفحه کلید دچار مشکل می شود. در نتیجه شماره گیری با گوشی دچار مشکل می شود. در این شرایط تعمیرکار دستگاه را باز کرده و طلق زیر کلیدهای تلفن را تعویض می کند. در این خصوص باید حتما به مدل تلفن توجه کرد و از یک طلق اورجینال و سازگار با مدل دستگاه برای آن استفاده کرد.

تعمیرات تخصصی برق خوردگی تلفن های پاناسونیک

یکی از مهم ترین و شاید بتوان گفت رایج ترین مشکلاتی که در تلفن های پاناسونیک مشکل ساز می شود، برق خوردگی این دستگاه هاست. در این شرایط کاربر به اشتباه تلفن را به جای پریز تلفن به برق وصل می کند و به دنبال ورود جریان برق شهری به تلفن که برای دستگاه میزان آن بسیار زیاد است، تلفن می سوزد.

برای تعمیر تلفن پاناسونیک در صورت برق خوردگی این دستگاه ها باید تعمیرکار به دقت تلفن را باز کرده و تک تک قطعاتی که به دنبال برق خوردگی سوخته است را تعمیر یا تعویض کند. معمولا برد و قطعات روی آن به دنبال برق خوردگی آسیب می بینند که با تعویض این قطعات یا ترمیم آنها مشکل برطرف می شود. گاهی نیز برد باید به صورت کامل تعویض شود. در نهایت گاهی اوقات در صورت برق خوردگی امکان تعمیرات تلفن پاناسونیک وجود ندارد یا این که تعمیر مقرون به صرفه نیست و بهتر است به فکر خرید یک گوشی تلفن جدید بود.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.