نکات مهم در انتخاب پکیج

توجه به نکات مهم در انتخاب پکیج یکی از موضوعات مهمی است که بدون شک شما را از مشکلات بعدی راحت می کند. بدیهی است که اگر به تناسب محیط و فضایی که دارید، یک پکیج مناسب را انتخاب و نصب و راه اندازی کنید، نه تنها بدون مشکل می توانید از دستگاه خود استفاده کنید، بلکه در آینده نیز با اختلالات محدود تر و بسیار جزئی تر روبه رو خواهید شد.

با توجه به این موضوع که امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید پکیج های مختلف فعالیت دارند، انتخاب برای کاربران اندکی سخت می شود، خصوصا اگر اطلاعات و آگاهی های لازم برای انتخاب یک پکیج مناسب را نداشته باشند. از همین رو است که در این فرصت مغتنم تلاش کرده ایم که با مرور نکات مهم در انتخاب پکیج به شما کمک کنیم تا انتخابی بهینه و درست داشته باشید.

توجه کنید که نکاتی که در ادامه شرح می دهیم، صرف نظر از شرکت سازنده پکیج دیواری است و معمولا برای انتخاب یک برند مناسب باید به دنبال همه این ویژگی ها در دستگاه مورد نظر باشید.

نکات مهم در انتخاب پکیج

آیا می دانید نکات مهم در انتخاب پکیج چیست؟

  • یکی از نکات مهم در انتخاب پکیج، انتخاب مرجعی معتبر و مجاز برای خرید پکیج است. مرجعی که خدمات پس از فروش حرفه ای و نامحدود ارائه دهد و همواره و همیشه خرید شما را حمایت و پشتیبانی کند. در این صورت حتی اگر با مشکلات رایج پکیج ها شدید هم روبه رو شوید، جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت.
  • اگر به آبگرم فراوانی نیاز دارید (برای بیش از یک حمام) بهتر است از پکیج های مخزن دار یا پکیج با قدرت حرارتی بالاتر از 31 کیلووات استفاده کنید.
  • اگر ظرفیت حرارتی زیادی از پکیج انتظار دارید (معمولا برای آپارتمان های با بیش از 300 متر مربع) بهتر است از پکیج های زمینی استفاده کنید
  • توجه کنید که در هر صورت اولویت با پکیج های دیواری است؛ زیرا کم مصرف تر هستند و طول عمر بیشتری هم نسبت به پکیج های زمینی و پکیج های مخزن دار دارند.
  • یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب پکیج توجه به این موضوع است که برای ایمنی از گازهای سمی احتراق از پکیج های فن دار به ویژه با دودکش دو جداره استفاده کنید؛ اما اگر به هر دلیل امکان استفاده از انواع پکیج های فن دار برای شما مقدور نبود، توجه کنید که حتما پکیج مجهز به سنسور حرارتی دودکش باشد. این سنسور با دریافت علایم حرارتی دودکش، انسداد و گرفتگی دودکش را آشکار کرده و خاموش می شود.
  • برای آب های با سختی بالا بهتر است از انواع پکیج با دو مبدل مجزا به ویژه از نوع صفحه ای استفاده کرد. از همین جهت برای مناطقی نظیر قم، اراک، یزد و… پکیج های دو مبدله از نوع مبدل صفحه ای عملکرد بهتری دارد.

سایر نکات برای خرید پکیج دیواری

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب پکیج این است که دقت کنیم پکیج سیستم عیب یاب اتوماتیک با کد داشته باشد.حسن این قابلیت در عیب یابی سریع آن است؛ حتی توسط افراد غیر کارشناس. در واقع پکیجی که عیب یاب مجهز به سنسورهای کنترل عملکرد داشته باشد، خطاهای عملکرد را به صورت کدهای مشخص در مانیتور پکیج نمایش می دهد؛ لذا می توان با یک مراجعه ساده به دفترچه راهنما عیب و ایراد پکیج را پیدا کرد.

توجه کنید که همواره رعایت مقررات اصولی نصب دستگاه و دودکش هر وسیله گازسوز از جمله همین پکیج ها، تاثیر بسیاری در عملکرد صحیح آن و سلامت انسان دارد. در واقع زمانی عمل احتراق به درستی انجام می شود که گازهای حاصل از احتراق به طور کامل و به سهولت از دستگاه خارج شوند و اکسیژن کافی برای سوخت گاز تامین شود. واضح است عدم توجه به مقررات ملی ساختمان و شرکت ملی گاز در خصوص نصب دودکش، خطرات جانی و مالی جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران مرجعی معتبر و قانونی است که در زمینه های مختلفی از تکنولوژی به همه کاربران تهرانی و شهرستانی خدمات ارائه می دهد. سرویس ها و خدمات مربوط به انواع پکیج ها تنها بخش کوچکی از انبوه خدماتی است که این مرکز برای کاربران تدارک دیده است. مرکز سخت افزار ایران همواره تلاش می کند تا همه کاربران در بخش فروش و تعمیر تجهیزات الکترونیکی و هوشمند خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنند. بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+