021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی جنرال مکس

برای تعمیر کولر گازی جنرال مکس و دریافت خدماتی همچون شارژ گاز و … مرکز سخت افزار ایران کنار شماست. کافی است با نمایندگی  تعمیرات کولر گازی  تماس بگیرید تا همکاران ما ضمن ارائه مشاوره ها و راهنمایی های لازم، خدمات مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه دهند.

تکنسین های تعمیر کولر گازی جنرال مکس با استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته ای که در اختیار دارند، کولر را عیب یابی کرده و اجزای آسیب دیده آن را تعمیر یا تعویض می نمایند. به این ترتیب، مشکلاتی همچون نشتی آب، خاموش شدن، روشن نشدن، خنک نکردن و … برطرف شده و عملکرد کولر به حالت عادی باز می گردد. برای آشنایی بیشتر با روند تعمیرات کولر جنرال مکس ادامه مقاله را دنبال کنید.

تعمیرات کولر گازی جنرال مکس

هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال مکس

برای برآورد هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال مکس یا هر برند دیگری، باید دستگاه را عیب یابی کرده و شدت و نوع خرابی قطعات را تعیین نمود. ممکن است کولر هیچ نقص فنی خاصی نداشته باشد و تنها نیاز به شارژ گاز آن باشد. یا در شرایطی که مشکل دستگاه با تمیز کردن فیلترها برطرف شود، لازم نیست مبلغ زیادی صرف تعمیر دستگاه خود کنید. اما در صورت نیاز به تعمیر و به خصوص تعویض اجزایی مثل برد، کمپرسور، کندانسور، فن و …، تعمیر کولر گازی جنرال مکس هزینه بیشتری خواهد داشت.

تعمیر کولر گازی جنرال مکس در محل

خدمات تعمیر کولر گازی جنرال مکس

اقداماتی همچون تعمیر برد، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، تعمیر تخصصی سنسور، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض فن، ترمیم مدارهای معیوب، تعویض خازن های آسیب دیده، ترمیم پنل های داخلی و خارجی، تعمیر دکمه ها و بدنه، رفع ارورهای کولر، ترمیم مشکلات عملکردی، تعمیرات در محل و … بخشی از خدمات تعمیر کولر گازی جنرال مکس به شمار می روند.

همکاران ما همچنین با نصب و راه اندازی انواع مدل های کولر و شارژ گاز این محصول، در خدمت کاربران محترم می باشند. به موجب ضمانت نامه معتبری که نمایندگی تعمیرات کولر گازی به شما ارائه می دهد، می توانید شکایات احتمالی را پیگیری کنید.

نصب و راه‌اندازی کولر گازی جنرال مکس

واقعیت آن است که توجه به استانداردهای نصب و راه‌اندازی کولر گازی اهمیت بسزایی در حفظ کیفیت این دستگاه -در دراز مدت- و درست کار کردن آن دارد. بی‌توجهی به نصب صحیح کولر و عدم پیاده‌سازی استانداردهای این حوزه سبب خرابی زودهنگام کولر شده و آن را نیازمند تعمیر خواهد کرد. اگر چه نصب کولرهای گازی بایدها و نبایدهای بسیاری دارد اما این کار به طور کلی در پنج مرحله انجام می پذیرد که عبارتند از:

  نصب یونیت داخلی کولر گازی، نصب یونیت بیرونی کولر گازی، نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه، لوله کشی کولر گازی، وکیوم کردن کولر گازی (هواگیری کولر گازی). برای اطمینان از نصب صحیح و درست کولر بهتر است سرویس‌های تخصصی مرتبط با این کار توسط کارشناسان این حوزه انجام شود.

مرکز تعمیر کولر گازی جنرال مکس یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با نصب، راه‌اندازی، تعمیر و بهسازی این دستگاه است که کارشناسان آن، ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از دو دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولرگازی هستند. برای تماس با کارشناسان تعمیرات کولر گازی جنرال مکس می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت اقدام نمایید.

سرویس دوره‌ای و شارژ گاز کولر گازی

کاربران انواع کولر گازی جنرال مکس می‌بایست هر سال یک بار و یا بیشتر (با توجه به منطقه آب و هوایی و میزان استفاده از کولر) اقدام به سرویس این دستگاه نمایند. بی‌توجهی به این مسئله و به تعویض انداختن سرویس کولر، سبب کاهش کارایی دستگاه در کوتاه مدت و خرابی قطعات آن دراز مدت می‌گردد. البته سرویس کولر گازی محدود به تمیز کردن نیست و شارژ گاز کولر، تست عملکرد قطعات، بررسی درست کار کردن قطعات آن و مواردی از این دست را نیز شامل می‌گردد.

درارتباط با خالی شدن گاز کولر گازی، بد نیست بدانید که این اتفاق نشانه‌های خاص خود را دارد.. کاربران می‌توانند در صورت مشاهده‌ی نشانه‌هایی چون عدم سرمادهی کافی در محیط نصب‌شده، یخ زدن با برفک زدن فین‌های اوپراتور در حالت سرمایش کولر ( با بروز این اشکال بهتر است هر چه سریع تر دستگاه را خاموش کنید) و در نهایت یخ زدن لوله رفت یا همان لوله نازک کندانسور جهت شارژ کولر گازی اقدام نمایند. سرویس‌های تخصصی مرتبط با شارژ گاز و گردگیری کولر گازی از طریق تماس با کارشناسان مرکز تعمیر کولر گازی جنرال مکس قابل دریافت است.

تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی جنرال مکس

تعمیر برد جنرال مکس

اگر برد کولر گازی آسیب ببیند، عملکرد کلی دستگاه را مختل می کند. مثلا ممکن است کولر در این شرایط روشن نشده و یا به صورت خودکار خاموش شود. تعمیر برد کولر گازی جنرال مکس یا هر برند دیگری به این صورت است که اجزای این قطعه شامل چشمی، سنسور و ترانس بررسی شده و تعویض می گردند. اما در بیشتر موارد، برد به طور کامل سوخته و نمی توان این بخش ها را تعویض کرد. در این صورت تکنسین های تعمیرات کولر گازی جنرال مکس، برد را با یک نمونه جدید جایگزین می کنند تا مشکل کولر برطرف شود.

تعمیر و تعویض فن کولر جنرال مکس

فن قطعه بسیار مهمی در کولر گازی است که خرابی آن مشکلات مختلفی را در دستگاه ایجاد می کند. مثلا سوختن موتور فن حتی می تواند باعث خاموش شدن دستگاه و از کار افتادن آن شده و یا پرتاب گاز به بیرون را دچار مشکل کند. تلاش تیم تعمیر کولر گازی جنرال مکس این است که ضمن ترمیم فن از تعویض این قطعه جلوگیری کنند. اما گاهی فن قابل ترمیم نبوده و راهی جز تعویض آن وجود ندارد.

تعمیر کمپرسور کولرگازی GENERAL MAX

اقدام دیگری که برای تعمیر کولر گازی جنرال مکس انجام می شود، تعمیر کمپرسور است. بسته به مدل کمپرسور، روش آن متفاوت بوده و تعمیرات آن هم به شکل های مختلف انجام می شود. این قطعه قلب کولر گازی است و به همین دلیل تعمیرات آن باید با نهایت دقت و ظرافت انجام شود. معمولا امکان تعمیر کمپرسور کولر گازی جنرال مکس وجود دارد؛ اما گاهی شدن آسیب دیدگی این قطعه بالاست و راهی جز تعویض آن نیست.

سوالات کاربران کولر گازی جنرال مکس

چرا کولر گازی جنرال مکس خنک نمی کند؟

خنک نکردن تقریبا رایج ترین مشکلی است که کاربران برای برطرف کردن آن با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال مکس تماس می گیرند. اولین چیزی که در عیب یابی این مشکل بررسی می شود، حجم گاز است. چون اگر گاز کم باشد، کولر قادر به خنک کردن محیط نیست. بسته بودن دریچه ها و تنظیمات نادرست ترموستات هم بعضا مانع از خنک کردن کولر گازی می شوند. اگر این بخش ها سالم بودند، احتمالا فیلترها مسدود شده اند. با شارژ گاز، تعویض ترموستات و برطرف کردن انسدادها مشکل حل می شود.

علت یخ زدن کولر گازی جنرال مکس چیست؟

یخ زدن کولر گازی دلایل مختلفی دارد که مهم ترین آنها کار نکردن کمپرسور و کاهش گاز هستند. کار کردن کمپرسور به صورت یکسره، عملکرد نادرست فن بلوور، استفاده از کولر در هوای خنک و آلودگی یا مسدود شدن فیلترها هم دیگری دلایل بروز این مشکل هستند. با بررسی و برطرف کردن هریک از این موارد توسط تیم تعمیر کولر گازی جنرال مکس، مشکل حل شده و می توان به حالت عادی با کولر کار کرد.

چرا کولر گازی جنرال مکس روشن نمی شود؟

اگر کولر گازی شما روشن نمی شود، اول مطمئن شوید که برق وصل است و تمامی اتصالات مربوط به آن هم سالم هستند. پس از آن باید موارد دیگری همچون خرابی کلیدهای اصلی دستگاه، سوختن موتور یا فن و سوختن کمپرسور را بررسی کنید. تعمیرکار کولر گازی این بخش ها را چک کرده و متناسب با نوع و شدت خرابی، آنها را ترمیم یا تعویض می کند.

دلیل خاموش شدن ناگهانی کولر جنرال مکس چیست؟

خاموش شدن کولر گازی در حین کار، یک مشکل نگران کننده است که دلایل مختلفی دارد. مثلا ممکن است برق دچار نوسان شده و به صورت آنی قطع و وصل شود. خرابی قطعاتی مثل برد، ترموستات، موتور و … هم باعث خاموش شدن کولر و توقف کار آن می شوند. بهتر است برای تعمیر کولر گازی جنرال مکس یا هر برند دیگری در این شرایط، از تکنسین هایی کمک بگیرید که توانایی عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده را به شکل درست و اصولی دارند.

 

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.