021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش تعویض هیتر ظرفشویی

آموزش تعویض هیتر ظرفشویی یکی از آموزش ها کاربردی در حوزه ماشین ظرفشویی است. Heater قطعه ای در ظرفشویی است که آب داخل ظرفشویی را داغ می کند. از آنجا که آب گرم نقش مهمی در کیفیت شست و شوی ظروف در ماشین ظرفشویی دارد و باعث تمیزی بیشتر آنها می شود، لذا خرابی هیتر آغازگر مشکلات بسیاری در دستگاه خواهد بود.

آموزش تعویض هیتر ظرفشویی به شما یاد می کند که چگونه مشکلات هیتر را شناسایی و برطرف کنید. باید بدانید ذات و ساختار هیتر به گونه ای است که با خراب و معیوب شدن، امکان تعمیر در آن وجود ندارد و باید تعویض شود. تعویض هیتر ظرفشویی هم خیلی ساده نیست.

باید به کمک ابزار حرفه ای و البته یک نمونه اصل و اورجینال انجام شود، زیرا هیتر قطعه ای حساس و مهم است که کارایی درست ماشین ظرفشویی در بخشی به آن بستگی دارد.

تعویض هیتر ظرفشویی

چگونگی تعویض هیتر ظرفشویی

آموزش تعویض هیتر ظرفشویی به شما یاد می دهد که این فرایند را چه طور و چگونه انجام دهید. هر چند فرایندی کاملا تخصصی و حرفه ای است و از عهده هر کسی بر نمی آید، اما در اینجا تلاش کرده ایم که به صورت مختصر و مفید روال تعویض هیتر ظرفشویی را برای شما شرح دهیم. برای شروع آموزش تعویض هیتر ظرفشویی باید ابتدا ابزار لازم را فراهم کنید.

شما به ابزاری نظیر المنت هیتر ، پیچ گوشتی، انبردست و حوله نیاز دارید. استفاده از این ابزار به دانش و تخصص و مهارت نیاز دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر تخصص و تجربه ای در این زمینه ندارید، به طور کلی از انجام آن منصرف شوید. پس از تهیه ابزار لازم باید دستگاه را از منبع برق جدا کنید. شیلنگ آب را نیز جدا کنید. ظرفشویی را به پشت قرار دهید و پنل پشتی دستگاه را باز کنید.

هیتر فلوتروس را در قسمت پشتی ظرفشویی پیدا کنید و با باز کردن پیچ های مربوطه، صفحه زیری دستگاه را جدا کنید. در این مرحله از آموزش تعویض هیتر ظرفشویی، سنسور آنتی-فلود را در بیاورید و پمپ و هیتر ظر فشویی را باز کنید. اکنون می توانید هیتر جدید را جایگزین کنید. برای جمع کار کردن کار، مراحل را از انتها به ابتدا دنبال کنید.

نشانه های خرابی هیتر ظرفشویی

با خرابی هیتر ظرفشویی، ارور و پیغام خطای تمیز نشدن ظرف ها از جانب دستگاه مخابره می شود. وقتی هیتر درست کار نکند، آب به خوبی گرم نمی شود و در نتیجه ظرف ها به خوبی تمیز نمی شوند. با تکرار این مشکل در ماشین ظرفشویی باید به خرابی هیتر مشکوک شوید و در اسرع وقت برای تعویض آن اقدامات لازم را انجام دهید.

هرچند در قسمت قبلی آموزش تعویض هیتر ظرفشویی را برای شما شرح دادیم، اما یک بار دیگر توصیه می کنیم که برای انجام این کار اگر تخصص و تجربه لازم را ندارید، حتما از یک مرکز معتبر و مجهز تعمیرات ظرفشویی کمک بخواهید تا با اقداماتی از روی ناآگاهی به باقی قسمت های دستگاه آسیب وارد نکنید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز معتبر، مجاز و مجهزی است که در حوزه فروش و تعمیرات انواع محصولات الکترونیکی و مکانیکی فعالیت دارد. این مرکز کار خود را ابتدا تنها با یک شعبه آغاز کرد و به تدریج شعبات خود را در تهران و استان البرز گسترده نمود. هم اکنون شعبه مرکزی مرکز سخت افزار ایران واقع در منطقه ستارخان تهران به همه کاربران شهرستانی نیز خدمات ارائه می دهد.

سایر شعب در تهران در مناطق پیروزی، میرداماد، سعادت آباد و رسالت فعال هستند. شعبه استان البرز نیز در منطقه شاهین ویلای کرج استقرار داد. در هر یک از این شعبات بهترین و با کیفیت ترین خدمات در حوزه های مختلفی از تکنولوژی و فناوری به کاربران ارائه می شود. تمام خدمات و سرویس های مرکز سخت افزار ایران در بخش های مختلف همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

مسئولین و کارکنان مرکز سخت افزار ایران همواره تلاش می کنند تا نیاز های کاربران را در حوزه فناوری های جدید به بهترین شکل ممکن رفع و رجوع کنند. خدمات رسانی به همه کاربران در مرکز سخت افزار ایران به شیوه استاندارد های روز جهانی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.