تعمیرات لپ تاپ ایسوس K43SD-B

تعمیر لپ تاپ

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس K43SD-B بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. لپ تاپ ایسوس K43SD-B یکی از لپ تاپ های خوش‌ساخت کمپانی ایسوس است که برای کاربری‌های عادی و روزمره طراحی شده است. این مدل از لپ تاپ ایسوس، با قیمت مناسب و تنوع کانفیگی زیاد، مناسب هر نوع کاربری،- از کاربری اداری گرفته تا خانگی و یا انجام بازی‌های رایانه‌ای- است.

این سری از لپ تاپ های ایسوس در سایزهای متفاوتی نظیر سایزهای 14.0 و 15.6 و 17.3 اینچ ساخته شده‌اند تا کاربران با هر نیاز و سلیقه‌‌ای بتوانند لپ تاپ موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنند. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این مدل از لپ تاپ و خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس K43SD-B شرح داده خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس K43SD-B

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس K43SD-B

برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در لپ تاپ ایسوس K43SD-B در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس K43SD-B را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

خرابی سوکت شارژر لپ تاپ ایسوس K43SD-B:

اگر چه سوکت شارژر، قطعه ای کوچک در قیاس با سایر قطعات دستگاه است اما تعمیر آن به دلیل نیاز به دیس‌اسمبل لپ تاپ، فرآیندی کاملاً تخصصی و زمانبر است. استهلاک سوکت شارژر لپتاپ به ویژه برای کاربرانی که مدام در حال استفاده از دستگاه و جابجایی آن هستند سریع تر اتفاق می افتد زیرا جابجایی‌های شارژر، پیچیدن و باز کردن سیم شارژر و مواردی از این دست فشار بیشتری به آن وارد می کند.

کارشناسان ما در پارت تعمیر سوکت شارژر لپتاپ ضمن رفع اشکالات پیش آمده در این قطعه، اقداماتی جهت گردگیری مادربرد و فن دستگاه را نیز انجام می دهند تا دستگاه کیفیت نخستین خویش را بازیابد و بدل به محصولی سالم و بی عیب و نقص گردد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه و سایر خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس K43SD-B می‌توانید به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید.

خرابی کیبورد لپ تاپ ایسوس K43SD-B:

غالب خرابی‌های پیش آمده در کیبورد لپ تاپ چندان جدی نبوده و با اندک دستکاری در بخش سخت افزاری و نرم افزاری مرتفع می‌گردند. برای رفع مشکلات کیبورد لپ تاپ، آنچه که مهم است، عیب‌یابی صحیح دستگاه و تشخیص سخت افزاری بودن یا نرم افزاری بودن اشکال پیش آمده است. برای مثال در برخی از کیبوردهای لپ تاپ، سیستمی وجود دارد که غیرفعال بودن کیبورد را به واسطه‌ی روشن کردن یک چراغ به اطلاع کاربر می‌رساند. (این چراغ توسط یک کلید روشن و خاموش می‌گردد).

کیبوردهایی نیز هستند که در صورت استفاده نشدن کاملاً غیرفعال می‌گردند و از کار می‌افتند. در هر حال آنچه که در رفع مشکلات مربوط به کار نکردن کیبورد لپ تاپ مهم است تشخیص صحیح نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و اتخاذ روش تعمیر سازگار با نوع کیبورد است. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه و سایر خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس K43SD-B می‌توانید به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید.

کار نکردن کلید Fn لپ تاپ ایسوس K43SD-B:

خرابی کلید Fn لپ تاپ در ویندوز ممکن است به دلیل وجود اشکالات سخت افزاری در دستگاه اتفاق بیفتد. در این صورت جهت رفع این اشکال می‌توان از روش های تعمیر، جا زدن و تمیز کردن کلید های کیبورد لپ تاپ استفاده کرد. اما گاه بروز این اشکال به دلیل وجود مشکلات نرم افزاری در دستگاه است. در صورت نرم افزاری بودن اشکال پیش آمده، نخستین راه برای رفع این مشکل به روزرسانی درایورها است.

راهکار دیگر پیشنهادی برای رفع مشکل کار نکردن کلید Fn لپ تاپ در ویندوز استفاده از Synaptics pointing Device driver است. روش کارامد دیگر جهت رفع این مشکل پاک کردن درایو هات کی است. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه و سایر خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس K43SD-B می‌توانید به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید.

تصویر نداشتن لپ تاپ ایسوس K43SD-B:

تصویر نداشتن لپ تاپ ممکن است به دلایل متعددی اتفاق بیفتد. برای تشخیص علت این اشکال نیاز است تا تمامی قطعات مرتبط با تولید تصویر در لپ تاپ نظیر فلت صفحه نمایش، چیپ گرافیک، صفحه نمایش لپ تاپ، مادربرد و مواردی از این دست بررسی گردد. در برخی موارد نیز بروز این اشکال به دلیل وجود ایرادت در بخش سیستم عامل است.

در هر حال به دلیل نیاز به بررسی‌های تخصصی توصیه می‌شود جهت رفع این اشکال به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه و سایر خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس K43SD-B می‌توانید به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس K43SD-B در محل

سرویس «تعمیرات لپ تاپ ایسوس K43SD-B در محل» همانگونه که از نام آن پیداست، روشی جهت ارائه خدمات به آندسته از کاربرانی است که لپ تاپ ایسوس K43SD-B مورد استفاده‌شان دچار خرابی گشته است، اما به هر دلیل، امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، با نزدیکترین شعبه ما –با توجه به مکان کار یا محل سکونت‌‌شان-، تماس بگیرند و درخواست خویش، مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس «تعمیر لپ تاپ در محل» را ثبت نمایند.

توصیه می شود در زمان تماس، مدل لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن، فوریت یا عدم فوریت در دریافت تعمیرات لپ تاپ، علت اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با کارشناس مربوطه در میان گذاشته شود.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند.

جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد. کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات ایسوس، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+