اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

iFixit، نتایج کالبدشکافی مک پرو 2019 اپل را فاش کرد!

اعضای تیم بزرگ iFixit به کالبدشکافی دستگاه‌های مختلف مشهور هستند. این تیم به تازگی مشغول کالبدشکافی مک پرو جدید اپل بوده است. از این‌رو نتایج کالبدشکافی مک پرو 2019 اپل را به تازگی فاش کرده است. براساس این نتایج مک پرو جدید اپل توانسته است امتیاز تعمیرپذیری 9 از 10 را از iFixit کسب کند. با این حساب می‌توان گفت که مک پرو اپل، تعمیرپذیرترین محصول اپل است.

کالبدشکافی مک پرو 2019 اپل

بررسی نتایج کالبدشکافی مک پرو 2019 اپل

اگر به نتایج کالبدشکافی تمامی محصولات اپل در این چندین سال اخیر نگاهی بیاندازیم می‌بینیم که این کمپانی اصلا دوست ندارد که کاربران دخالتی در تعمیر دستگاه‌های اپل داشته باشند. یا به معنای بهتر، این کمپانی اصلا نمی‌خواهد که کاربران بتوانند دستگاه‌های اپل را تعمیر کنند. از این‌رو قابلیت تعمیرپذیری تمامی محصولات اپل در این چندین سال، بسیار پایین بوده است.

حتی می‌توانید با مشاهده ویدئوهای تعمیرات دستگاه‌های اپل توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی به ویژه یوتیوب، این سیاست کمپانی اپل را بهتر درک کنید. اما مثل اینکه اپل از این سیاست خود دست برداشته است. چراکه نتیجه کالبدشکافی مک پرو جدید اپل نشان می‌دهد که میزان تعمیرپذیری این دستگاه به قدری بالا است که توانسته امتیاز 9 از 10 را از iFixit دریافت کند. از این‌رو کاربران مک پرو جدید اپل گزینه‌های زیادی برای تعمیر و ارتقاء این دستگاه خواهند داشت.

تعمیرپذیری بالای مک پرو جدید اپل

جالب است بدانید که میزان تعمیرپذیری مک پرو جدید اپل به حدی بالاست که کاربران این دستگاه به راحتی می‌توانند به هر یک از بخش‌های سخت‌افزاری آن دسترسی داشته باشند. به گونه‌ای که بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی، تنها با استفاده از کلید مکانیکی که برای پوشش رم طراحی شده است، می‌توانند به راحتی آن را تعویض کنند. سایر قطعات مک پرو اپل نیز بدون نیاز به ابزار خاصی باز می‌شوند. علاوه‌بر این بر روی کیس مک پرو اپل یک دسته طراحی شده است که کاربر با چرخاندن و بالا کشیدن آن دسته می‌تواند، به راحتی کیس را باز کند.

نمایندگی تعمیرات اپل

بهترین مرکز ارائه‌دهنده خدمات فروش و تعمیرات تخصصی دستگاه‌های اپل، نمایندگی تعمیرات اپل است. این مرکز از شعبه‌های متعددی برخوردار می‌باشد که کارشناسان و نیروهای مجربی در این شعبه‌ها به صورت حرفه‌ای فعالیت دارند. بنابراین کاربران دستگاه‌های اپل می‌توانند با مراجعه به شعبه‌های متعدد نمایندگی اپل از خدمات فروش و تعمیرات تخصصی محصولات اپل بهره‌مند شوند. علاوه‌بر این اگر به اخبار کمپانی اپل علاقه‌مند هستید می‌توانید با مراجعه به همین وب سایت از جدیدترین و به‌روزترین اخبار دنیای اپل باخبر شوید.

فهرست