ریکاوری گوشی اندرویدی

ریکاوری موبایل مقوله بسیار مهمی است که نیاز به مهارت و تخصص در زمینه بازیابی اطلاعات دارد. همه کاربران اطلاعات مهمی از قبیل عکس، فیلم، فایل های موسیقی، فایل های PDF، ایمیل های کاری و … را در گوشی خود ذخیره می کنند. به دلایلی مثل ویروسی شدن گوشی و یا اشتباهات فردی، ممکن است این اطلاعات پاک شوند. در این صورت، نیاز به ریکاوری گوشی است تا محتوای حذف شده مجددا برای کاربر قابل استفاده شود.

ریکاوری گوشی اندرویدی که مطلب امروز را به بررسی جزئیات آن اختصاص داده ایم، نکات و حساسیت های ویژه ای دارد. بسیاری از کاربران تصور می کنند که با استفاده از برنامه ها و نرم افزارهای رایج، می توان اطلاعات حذف شده گوشی های موبایل را بازیابی کرد. در حالی که کار کردن با چنین برنامه هایی هم شرایط خاص خود را داشته و نیاز به مهارت دارد. در ادامه ضمن بررسی نکات مهم در مورد بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی، اطلاعاتی را نیز راجع به برنامه های ریکاوری و نحوه استفاده از آنها به شما ارائه می دهیم.

ریکاوری گوشی اندرویدی

نکات مهم در ریکاوری گوشی اندرویدی

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی، نکاتی دارد که باید با دقت هرچه تمام تر رعایت شوند. در واقع تنها در صورت رعایت این نکات می توان به ریکاوری اطلاعات و استفاده مجدد از آنها امیدوار بود. یکی از مهم ترین نکات در ریکاوری گوشی اندرویدی این است که نباید اطلاعات جدیدی به حافظه اضافه شود. بعد از این که محتوای دستگاه به هر دلیلی فرمت شد، نباید دیتای جدیدی به سیستم اضافه شود.

اگر اطلاعات در رم ذخیره شده باشند، حتی برقراری تماس هم شانس ریکاوری را کاهش می دهد. بهترین کار این است که در این شرایط گوشی را خاموش کرده و از یک کارشناس مجرب بازیابی اطلاعات برای ریکاوری دستگاه کمک بگیرید. به این ترتیب احتمال بیشتری وجود دارد که بتوانید مجددا از اطلاعات مورد نظرتان استفاده کنید. نکته دیگر، در مورد نرم افزارهای رایج ریکاوری است. بر خلاف باور عمومی، کار کردن با چنین برنامه هایی چندان ساده نیست و نیاز به مهارت و تخصص دارد.

آیا ریکاوری موبایل با نرم افزار امکان پذیر است؟

در مورد نرم افزارهای بازیابی اطلاعات نیاز به توضیح بیشتری می باشد. بسیاری از کاربران از مهندسین حوزه ریکاوری می پرسند که آیا ریکاوری گوشی اندرویدی با نرم افزار امکان پذیر است یا خیر. باید گفت که پاسخ این سوال مثبت است. برنامه های معتبری وجود دارند که با استفاده از آنها می توان گوشی های هوشمند را ریکاوری کرد. اما بر خلاف تبلیغات موجود، کار کردن با این نرم افزارها اصلا راحت نیست.

یک کاربر عادی که اطلاعاتی در حوزه بازیابی اطلاعات ندارد، نمی تواند با این نرم افزارها به درستی کار کند. زیرا باید چگونگی حذف شدن اطلاعات، نوع اطلاعاتی که حذف شده بررسی شده و با توجه به آن از نرم افزار مناسب جهت بازیابی استفاده کرد. چه بسا دستکاری گوشی پس از پاک شدن اطلاعات ممکن است منجر به پاک شدن کامل محتوا شود به طوری که دیگر امکان دسترسی به اطلاعات مورد نظر وجود نداشته باشد. تنها متخصصین این حوزه می توانند به شکل درست از نرم افزارهای ریکاوری موبایل اندرویدی استفاده کنند. بنابراین اکیدا توصیه می کنیم به تبلیغات وب سایت ها اعتماد نکنید و اگر دانش کافی در مورد بازیابی اطلاعات ندارید، ریکاوری گوشی خود را به متخصصین این حوزه محول کنید.

بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی چگونه انجام می شود؟

کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات، روش های مختلفی را برای ریکاوری گوشی های اندرویدی و غیر اندرویدی به کار می بندند. بسته به این که چند وقت از حذف شدن اطلاعات گذشته باشد و نوع فرمت شدن چگونه باشد، می توان از روش های مختلفی برای این منظور استفاده کرد. همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران، به نوین ترین متدها، جدیدترین برنامه ها و پیشرفته ترین ابزار روز دنیا در حوزه ریکاوری دسترسی دارند. آنها با استفاده از روش های جدید و کاربردی، تلاش می کنند بیشترین مقدار از اطلاعات حذف شده موبایل را بازیابی کرده و در اختیار کاربران قرار دهند. گفتنی است همکاران ما با تعهد و مسئولیت پذیری خود، امانتدار بسیار خوبی بوده و به هیچ عنوان در حفظ حریم شخصی مشتریان محترم کوتاهی نمی کنند.

مرکز بازیابی اطلاعات پشتیبانی مطمئن

مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران فعالیت کرده و خدمات مرتبط حوزه ریکاوری و تعمیر انواع هارد و فلش را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز برای اینکه بتواند اطلاعات بیشتری را بازیابی کرده و به این ترتیب خدمات با کیفیت تری را به کاربران ارائه نماید، از دستگاه های بسیار پیشرفته ای همچون pc3000 استفاده می کند. به این ترتیب، کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که بیشتر اطلاعاتشان در مرکز یازیابی اطلاعات ریکاوری شده و مجددا در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات ، ریکاوری و تعمیر انواع هاردهای هیتاچی، توشیبا، اچ پی، ایسوس، ای دستا و … را در لیست فعالیت های خود قرار داده است. برای برخورداری از خدمات و سرویس های متنوع مرکز ریکاوری اطلاعات، می توانید با تیم پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+