021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

یک کولر گازی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

هدف از گردآوری این مقاله آشنایی با  ویژگی های یک کولرگازی خوب است . در صورتی که شما یکی از کاربرانی هستید که قصد خرید کولرگازی خوب را دارید به شما توصیه می کنیم ادامه ی این مقاله را دنبال نمایید. به منظور خرید یک کولرگازی خوب توجه به برخی نکات بسیار مهم و ضروری می باشد. 

اولین نکته آن است که برای انتخابی بهتر لازم است از توجه به طراحی ظاهری دستگاه صرف نظر کرده و به کم مصرف بودن آن توجه داشته باشید.

تولید کنندگان انواع کولرگازی با توجه به طراحی های زیبا برای این دستگاه ها به مصرف آن هم توجه دارند. برای مثال از ویژگی های یک کولر گازی خوب می توانیم به قدرت دستگاه، دیر خراب شدن آن و همچنین موجود بودن قطعات کولر گازی مورد نظر  اشاره کنیم.

به یاد داشته باشید کولرگازی ها با توجه به اینکه دستگاه های پر کاربردی هستند، حتی اگر در بهترین برند ها هم انتخاب شوند ممکن است با اختلالاتی مواجه شوند. به منظور رفع مشکلات کولر گازی  لازم است به نمایندگی  تعمیرات کولر گازی  مراجعه کنید.

یک کولر گازی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مروری بر ویژگی های یک کولرگازی خوب

کولرگازی ها معمولا به دلیل خنکی لذت بخشی که برای کاربران فراهم می کنند بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرند. به همین دلیل کمپانی های مشهور و معتبر دنیا به فکر ارائه ی قابلیت های منحصر به فردی برای تولیدات خود شدند. هر کولر گازی تولیده شده در کارخانه لازم است شرایط جلب توجه مشتریان را داشته باشد .

توجه به قابلیت های درونی کولر گازی :

انرژی :

میزان مصرف انرژی نقش بسیار مهمی در انتخاب یک کولر گازی خوب داشته که همین موضوع سبب می شود تا کاربران توجه به طراحی ظاهری این دستگاه را در اولویت قرار ندهند .  در این زمینه، کولرهای گازی طرفدار بیشتری دارند که دارای رده ی کیفی A+  یا A++ باشند. این رده ی کیفی 40 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند . کم مصرف بودن یکی از ویژگی های یک کولرگازی خوب به شمار می رود.

  • دسترسی قطعات :

به عنوان یکی دیگر از ویژگی های یک کولرگازی خوب می توانیم به در دسترس بودن این قطعات اشاره کنیم. در صورتی که کولرگازی با اختلال مواجه شده و نمایندگی و قطعات در دسترس کاربر نباشد امکان تعمیر کولرگازی برای کاربران فراهم نمی شود. نمایندگی تعمیرات کولرگازی خدمات پس از فروش قابل توجه و مناسبی را در اختیار مشتری قرار داده است تا مشتری به راحتی، در کوتاه ترین زمان نیاز خود را بر طرف کند.

  • به روز بودن سیستم :

به روز بودن سیستم پنل داخلی و خارجی کولر گازی از جمله عوامل تمیز دهنده ی یک کولر گازی خوب از بد است. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی کولرگازی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همراه با ارتقاء تکنولوژی دستخوش تغییراتی می شود.

  • برند :

توجه به برند یکی دیگر از نکاتی است که در بررسی ویژگی های یک کولرگازی خوب مورد توجه قرار می گیرد. برند خوب یک دستگاه تعیین کننده ی وجود بودن قطعات جانبی آن می باشد. به طور کلی هر چه برند مورد نظر محبوب تر باشد قطعات برای کولرگازی راحت تر در دسترس کاربران قرار می گیرند.

تاثیر عوامل ظاهری در انتخاب یک کولرگازی خوب:

قابلیت ها :

آپشن های مختلف از جمله عواملی هستند که به ارتقا یک کولر به کولر گازی خوب کمک شایانی می کنند. نیاز مشتریان برای تولید کنندگان در اولویت اول بوده و همچنین افزودن یا کاستن قابلیت ها با توجه به نیاز مشتریان انجام می شود. قطعاتی مثل پنل لمسی، موتو راینورتر، تولید گرما و … معمولا به منظور رفاه بیشتر کاربران به کولرگازی ها اضافه می شوند.

ظاهر زیبا :

اولین نسل کولرهای گازی یک تکه بودند و با مصرف انرژی بالا، اما امروزه به دلیل اهمیت کاربران و به تبع تولیدکنندگان، کولرهای گازی دو تکه با ظاهر بسیار زیبا وارد بازار شده است. توجه به ظاهر دستگاه از مواردی است که در بخش ظاهری آن بررسی شده و در مراتب بعدی از کم مصرف بودن کولرگازی بررسی می شود.

  • قیمت :

قیمت کولرگازی باید متناسب با کیفیت این دستگاه تعیین شود و به عبارتی ارزش خرید متناسب با کیفیت دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

انواع کولر گازی

افزایش و کاهش آپشن ها از انواع کولر گازی سبب تفاوت مدل های آن ها با یکدیگر شده است. کولر گازی مانند هر وسیله ی الکترونیکی و پر کاربرد دیگر، به جهت رفاه بیشتر کاربران  در انواع، مدل ها و با قابلیت های مختلف و متنوعی ساخته و پرداخته شده اند. 

تولید کنندگان کولرگازی نیز به منظور رفاه بیشتر مشتریان و همچنین رقابت با سایر تولیدکنندگان با پیشرفت روز افزون قابلیت هایی را به این دستگاه اضافه کرده و در مواردی آپشن هایی را از این دستگاه حذف می کنند.

انواع کولر گازی هایی که تا کنون طراحی و تولید شده اند عبارتند از : پرتابل یا قابل حمل، ایستاده، اسپلیت یا دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره ای یا یک تکه. آشنایی با انواع کولرگازی به شما کمک می کند تا ویژگی های یک کولرگازی خوب را برای انتخاب بهتر این دستگاه بشناسید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی با بهره مندی از متخصصان حرفه ای و مجرب کلیه خدمات مورد نیاز کاربران را ارئه می کند. خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی در دو بخش فروش و تعمیرات ارائه می شود. جزا بودن واحد های تعمیراتی از یکدیگر  موجب شده است تا مشتریان بتوانند به صورت تخصصی خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. انواع کولرگازی در نمایندگی کولر گازی به صورت اورجینال و همراه با ضمانت نامه ی معتبر به فروش می رسند.

بهره مندی از متخصصان حرفه ای و مجرب سبب شده تا فرآیند تعمیرات کولر گازی از دیگر خدمات تخصصی این مجموعه محسوب شود. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات کولرگازی تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.