اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

چرا مرکز سخت افزار ایران ؟

در پاسخ به این پرسش که چرا مرکز سخت افزار ایران را انتخاب کنیم ، باید گفت : دلایل بیشماری وجود دارد که ما را در انتخاب این مرکز متقاعد می نماید. پیشنیه ی خدمات مرکز سخت افزار ایران مهم ترین دلیل استقبال کاربران از این مجموعه بوده است.

مرکز سخت افزار ایران  ، ارکان مشتری مداری را همواره سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است. رضایت و حفظ مشتریان معیاری تعیین کننده در انتخاب مرکز سخت افزار ایران به عنوان مرکز برتر است. واحد CRM یا ارتباط با مشتریان، به بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز می پردازد.برخی از شرکت‌ها با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت و بی‌هدف، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان خود را محدود می‌سازند و این امر تاثیری منفی در سازمان خواهدداشت.

مشتری مداری، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان است. آن چه در وهله ی اول برای مشتریان اهمیت دارد؛ برخورد درست، احترام و رفع مشکلات آن ها است. در این صفحه به ذکر برخی از ویژگی های مرکز سخت افزار ایران که پاسخی خواهد بود به این پرسش که چرا مرکز سخت افزار ایران را انتخاب کنیم.

چرا مرکز سخت افزار ایران را انتخاب کنیم ؟

دلایل بسیاری جهت انتخاب مرکز سخت افزار ایران توسط مشتریان وجود دارد که به ذکر برخی از آن ها می پردازیم :

1 – سال هاست مرکز سخت افزار ایران به عنوان مرکز منتخب کاربران جهت تعمیر محصولاتشان مطرح است . این امر به این دلیل است که مشتریان رضایت ناشی از تعمیر محصولات را به دیگرکابران منتقل می کنند ، لذا این رضایت مندی اصلی ترین  دلیل برای انتخاب این مرکز توسط مشتریان است .

۲- بهره گیری از برترین متخصصین در تعمیرات تخصصی هر محصول : همان طورکه می دانیم ساختمان سخت افزاری و نرم افزاری محصولات برندهای مختلف  با هم متفاوت است ، کارشناسانی که به تعمیر این محصولات می پردازند نیز باید دانش تعمیرات تخصصی همان محصول را داشته باشند . اشتباه بسیاری از مراکزتعمیر این است که از نیروی متخصص جهت تعمیر محصولات مختلف  استفاده نمی کنند و همین امر موجب می شود که نه تنها دستگاه تعمیر نشود بلکه آسیب ها ی جدی نیز به آن وارد شود .

۳- بهره گیری از تخصصی ترین و پیشرفته ترین امکانات جهت تعمیر انواع محصولات پاسخی محکم  به این سوال است که چرا مرکز سخت افزار ایران را انتخاب کنیم ؟ مرکز سخت افزار ایران از بهترین امکانات  مانند ؛ دستگاه چیپ زنی BGA ، دستگاه جراحی هارد و ریکاوری PC3000، باکس نرم افزاری گوشی و تبلت و…جهت تعمیر یا تعویض قطعات  بهره می گیرد . تعمیر دستگاه ها  با لوازم و قطعات معیوب نه تنها تاثیر مثبتی در جهت رفع مشکل دستگاه ها  ندارد بلکه آسیب جدی به دستگاه ها نیز خواهد زد . لازم به ذکر است ، تعویض هارد که نیاز به تخصص ومهارت ویژه دارد توسط متخصصین مرکز سخت افزار ایران به راحتی انجام می شود .

4- عیب یابی صحیح : یک اصل بسیار مهم در تعمیر هر دستگاه عیب یابی درست آن می باشد ، از این رو کارشناسان مرکز سخت افزار ایران پس از طی مراحل عیب یابی و تشخیص ، به تعمیر قطعه ی معیوب می پردازند .

۵- استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات آسیب دیده : چرا مرکز سخت افزار ایران ؟ هنگامی که دستگاه شما به هر دلیل نیازمند به تعویض قطعه باشد ، کارشناسان مرکز سخت افزار ایران از قطعات اورجینال جهت تعویض استفاده خواهند کرد . متخصصین ابتدا با دقت و احتیاط ، قطعه ی آسیب دیده را خارج کرده سپس قطعه ی جدید را جایگزین آن خواهند کرد .

6- عضویت در اتحادیه های فن آوران رایانه ، دستگاه های مخابراتی و الکترونیک و….۷- اخذ مجوز رسمی از اتحادیه به عنوان تعمیرگاه مجاز که اعتماد و اعتبار مرکز سخت افزار ایران را صد چندان کرده است .۸- چرا مرکز سخت افزار ایران را انتخاب کنیم ؟ توانایی تعمیر دستگاه هایی که اکثر مراکز آن ها را غیر قابل تعمیر می دانند .

1/5(1 امتیاز)