021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

چرا دستگاه کپی هارد دیسک دارد

چرا دستگاه کپی هارد دیسک دارد؟ یا هارد دیسک دستگاه کپی چگونه عمل می کند؟ حتما به عنوان کاربری از کاربران انواع دستگاه کپی از خود پرسیده اید که مزیت وجود هارددیسک در یک دستگاه کپی چیست و این قطعه چه کمکی به عملکرد بهتر دستگاه می کند. باید بدانید که هارد دیسک دستگاه کپی اکثراً در دستگاه هایی تعبیه شده است که در مراکز شلوغ استفاده می شوند و نیاز به برنامه های کاربردی چند منظوره دارند؛ یعنی حجم زیادی از کار را انجام می دهند و توسط بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشته می‎شوند. همه این نیازمندی های باعث می شود که در دستگاه کپی قطعه ای به نام هارد دیسک قرار بگیرد. هارد دیسک دستگاه کپی اجازه می دهد نیازهای چند منظوره دستگاه تامین شود و با پروژه های کپی، چاپ، فکس و اسکن هماهنگ شود. در تعمیر دستگاه کپی ، بررسی هارددیسک بسیار اهمیت دارد، زیرا اطلاعات بسیاری را در خود جای داده که می تواند از لحاظ امنیتی برای کاربر بسیار حیاتی باشد.

وظایف هارد دیسک دستگاه کپی

هارد دیسک دستگاه کپی بخش بسیار مهمی از این دستگاه است که همانند نسخه موجود در یک رایانه شخصی، تصاویری از هر سندی که اسکن شده، کپی شده یا از طریق ایمیل فرستاده شده است، ذخیره می کند. به همین دلیل است که وجود نرم افزار امنیتی در دستگاه کپی لازم و ضروری است. هارد دیسک دستگاه کپی عملکردی چون هارد در سایر دستگاه های هوشمند دارد. به کمک هارد دیسک نیاز های چند منظوره دستگاه تامین می شود و اختلال در روند اجرای دستورات بروز نمی کند، زیرا این هارددیسک است که دستورات را در خود ذخیره می کند و به نوبت اجرا می کند.

نحوه ذخیره اطلاعات در هارد دیسک دستگاه کپی

اطلاعات هارد دیسک دستگاه کپی در دو حالت کلی قرار دارد؛ وقتی که هارد دیسک به حد آخر ذخیره سازی خود می رسد، اطلاعات جدید را روی داده های قدیمی تر ذخیره می کند و حالتی که هر داده ای را که چیزی روی آن نوشته نشود، به صورت نامحدود نگه می دارد تا زمانی که کاربر آنها را از طریق برنامه نرم افزاری یا به صورت دستی پاک کند. باید بدانید از آنجا که هارد دیسک ها توانایی ذخیره فرایندهای گذشته را دارند، همواره یکی از محل های آسیب پذیری در ادارات برای نفوذ هکرها هستند. به همین دلیل است که در بخش قبلی متذکر شدیم که همیشه وجود نرم افزار امنیتی در دستگاه کپی لازم و ضروری است.

روش های از بین بردن اطلاعات هارد دیسک دستگاه کپی

حذف هارد دیسک

قبل از فروش دستگاه، هارد دیسک آن را جدا و نابود کنید

دوباره نویسی هارد دیسک

اطلاعات جدیدی روی آن ذخیره کنید

امن سازی هارد دیسک

هارد دیسک دستگاه کپی را در حالت محافظت شده قرار دهید و کدگذاری کنید

نمایندگی مجاز دستگاه کپی

نمایندگی مجاز دستگاه کپی یک نهاد رسمی و مورد وثوق است که خدمات متنوعی را در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات دستگاه کپی ارائه می دهد. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران به پا شده است و بسیار مجهز و حرفه ای است. در نمایندگی مجاز دستگاه کپی مهم نیست که شما کاربر کدام مدل و کدام برند از دستگاه های کپی موجود در بازار هستید. کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز به خوبی با ساختار درونی این دستگاه آشنایی دارند و می توانند صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع و اقسام دستگاه های کپی را شناسایی کنند و از مسیر درست رفع و برطرف سازند. در این نمایندگی رعایت اصل مشتری مداری و توجه به حقوق مسلم کاربران از اصول اولیه است. هر کاربر می تواند بر اساس نیاز خود از مجموعه امکانات و تسهیلات بی نظیر این نمایندگی استفاده کند. تمامی خدمات همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است و گارانتی کیفیت به کاربر اهدا می شود. رمز مانایی و ماندگاری نمایندگی مجاز دستگاه کپی ارائه بالاترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیراتی در مقایسه با مراکز رقیب است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اخبار، اطلاعات، مقالات و سوالات متداول کاربران درباره انواع دستگاه کپی را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.