پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

اگر شما نیز از کاربران لپ تاپ هایی هستید که با مشکل پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ مواجه گشته اید، می توانید با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و رفع این اشکال را دریافت نمایید. کارشناسان ما در این مرکز، پس از عیب یابی تخصصی دستگاه، علت پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ را شناسایی کرده و اقدامات مورد نیاز جهت رفع این اشکال را آغاز می نمایند. تعمیر این اشکال در صورت امکان با تعمیر صفحه نمایش و در غیر اینصورت با تعویض ال سی دی لپ تاپ همراه خواهد بود.

عمدتاً پرش تصویر در lcd لپ تاپ و جابجایی‌های ناگهانی بر روی صفحه نمایش، به دلیل بروز اختلالاتی است که در ال سی دی لپ تاپ صورت گرفته‌اند که در اینصورت پنل می‌بایست تعویض گردد. تعویض پنل لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران به دلیل بهره‌مندی از آرشیو جامع قطعات در کمترین زمان و با به‌کارگیری قطعات اصلی و اورجینال انجام می‌پذیرد. کلیه خدمات مرتبط با رفع اشکالات مرتبط با پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ به همراه گارانتی و ضمانت انجام می پذیرد.

تعمیر پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ

اگر شما نیز با مشکل پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ مواجه شده اید بد نیست بدانید که این ایراد احتمالاً به دلیل اختلالاتی است که در نور زمینه ایجاد شده است. غالب اختلالات ایجاد شده در نور زمینه، مرتبط با مدار مبدل یا همان اینورتر است که انرژی برد را تامین می کند. البته پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ ممکن است نشان وجود اشکالاتی بزرگ تر در سایر بخش های لپ تاپ نظیر مادربرد نیز باشد.باشد.

اگر صفحه نمایش لپتاپ مشکی باقی ماند و یک تصویر کم‌نور در ال سی دی لپ تاپ مشاهده شد ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به آسانی قابل جایگزینی است. اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد. اشکالات و سرویس های مربوط به مادربرد می بایست توسط متخصصان و تعمیرکاران تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ انجام شود و تا زمانی که مشکل رفع نشود صفحه نمایش کار نخواهد کرد.

تعمیر پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ

نکات مهم پیش از تعمیر مشکل پرش تصویر در در ال سی دی لپ تاپ

پیش از مراجعه به مراکز تعمیرات لپ تاپ جهت رفع مشکل پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ می توانید موارد ذکر شده در بخش زیر را در دستگاه خود بررسی نمایید.

  • در مواردی ایراد اصلی به خود چیپست کارت گرافیک برمی گردد که تعمیر این اشکال می بایست توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران مرتفع گردد.
  • کابل رابطی بین فلت پنل مانیتور و مادربورد وجود دارد که ممکن است به مرور زمان و یا بدلیل ضربه شدید به پنل مانیتور جابجا و یا خراب شده باشد. دستگاه خود را چک نمایید و از صحت این رابط مطمئن گردید.
  • اگر می خواهید از سلامت چیپست گرافیک مطمئن شوید خروجی تصویر را بروی مانیتور و یا LCD منتقل کنید اگر مشکل پرش تصویر وجود نداشت پس فلت پنل مشکل دار میباشد که باید تعویض گردد و بالعکس.
  • با مراجعه به سایت سازنده لپ تاپ در بخش دانلود درایورها آخرین آپدیت مربوط به بایوس لپ تاپ را دانلود و نصب نمایید.
  • در برخی موارد می توان با حرارتی که به چیپست گرافیکی بر روی برد اصلی وارد می شود برای مدتی مشکل را حل کرد. اینکار باید از توسط تعمیرکاران خبره مرکز تعمیرات لپ تاپ انجام پذیرد.
  • گاه بروز پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ مربوط به خرابی فلت پنل مانیتور است که در اینصورت می بایست اقدامات مورد نیاز جهت تعویض فلت را انجام داد.

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ

شما کاربران گرامی در صورت نیاز به دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ می توانید به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و دستگاه خویش را به پارت تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ تحویل دهید. کارشناسان این بخش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض صفحه نمایش لپ تاپ از جمله سرویس های مرتبط با تعمیر پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ را –پس از بررسی دستگاه و تعیین سطح خرابی آن- بر روی دستگاه شما اعمال خواهند کرد. شایان ذکر است تمامی سرویس ها و خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران مشمول گارانتی و ضمانت است.

عموماً تشخیص اینکه رفع مشکل پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپ تاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد. اگر لپتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد.

اگر صفحه نمایش لپتاپ مشکی باقی ماند و یک تصویر کم‌نور در LCD لپتاپ مشاهده شد ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به آسانی قابل جایگزین است. اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد. اشکالات و سرویس های مربوط به مادربرد می بایست توسط متخصصان و تعمیرکاران تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ انجام شود و تا زمانی که مشکل رفع نشود صفحه نمایش کار نمی‌کند.

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ در حال حاضر با توجه به کاربرد بالای این دستگاه نیاز بسیاری از کاربران است. اگرچه خرابی‌های لپ تاپ می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد لیکن تنها راه حل موجود جهت رفع همه‌ی آن‌ها، مراجعه به یک مرکز مجاز و استاندارد تعمیرات لپ تاپ است. تعمیرات لپ تاپ در صورتی که به دست کارشناسان این حیطه و با استفاده از تجهیزات تخصصی این کار انجام پذیرد می‌تواند کیفیت اولیه لپ تاپ معیوب را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با یک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

از همین روست که مدیریت مرکز سخت افزار ایران تمامی پارامترهای لازم جهت انجام تعمیرات لپ تاپ را در نظر داشته و تأکید ویژه‌ای بر پیاده ساختن آن‌ها در این مجموعه داشته است. کاربران هریک از لپ تاپ می‌توانند با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران و حضور در پارت تعمیرات لپ تاپ از بهترین خدمات تعمیر – نظیر تعمیر مشکل پرش تصویر در ال سی دی لپ تاپ و … – بهره‌مند گردند. بد نیست بدانید که مدیریت این مجموعه به دلیل اطمینان از تعهد و تخصص کارشناسان فعال در این مجموعه تمامی تعمیرات لپ تاپ انجام شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، چاپ، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است؛ از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی، چاپ و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری