هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای

فراخوان هفتمین دوره ی بازی های رایانه ای در اول آذر ماه  منتشر خواهد شد. شرایط حضور در جشواره در تاریخ مذکور مشخص شده و دریافت آثار آغاز خواهد شد. در جشنواره امسال، برای نخستین بار علاوه بر بازی‌سازان، امکان حضور بازیکنان هم فراهم شده است.

 با در نظر گرفتن جوایزی برای این بخش ، به نظر می رسد شاهد توجه بیشتر به صنعت بازی در کشور خواهیم بود. جشنواره فروش از جمله برنامه‌های جدید این دوره از جشنواره می باشد که به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت تا به گردش مالی صنعت بازی داخلی بیفزاید.

همتمین جشنواره بازی های رایانه ای

حمایت از بازی های ایرانی در هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای

خبرها حاکی از این است که در جشنواره ی امسال حمایت های بیشتری از بازی های برتر ایرانی انجام خواهد شد. همچنین برگزاری رویدادهای آموزشی مانند ؛ رویداد TGC، توان و تجربه ی  بازی‌سازان ایرانی را بالاتر برده است.  این موضوع به حساسیت رقابت ها در هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای خواهد افزود.

مرکز تعمیرات رایانه

امیدواریم خبر هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای ، برای علاقه مندان به این بازی ها رضایت بخش بوده باشد. در ادامه به شرح برخی از خدمات و ویژگی های واحد تعمیرات رایانه می پردازیم . مرکز تعمیرات رایانه سال هاست گوی سبقت از رقیبان ربوده و به عنوان نخستین انتخاب کاربران مطرح گشته است . تعمیرات رایانه  نیازمند آشنایی با قطعات سخت افزاری و ویژگی های نرم افزاری انواع رایانه ها می باشد. واحد تعمیر رایانه  جهت تعمیرات هریک از برندهای رایانه  متخصصین مخصوص برند مورد نظر را به همکاری فراخوانده است . این امر درکنار تجهیزات مدرن که در کارگاه های این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد . موجبات موفقیت تعمیرات رایانه  را فراهم ساخته است.

 واحد تعمیرات رایانه به منظور ارائه ی خدمات پس از فروش به کاربران کامپیوترها تاسیس شده است. این واحد با برنامه ریزی دقیق و پروسه ی کاری منظم موجبات آرامش کاربران را فراهم کرده است . در صورت بروز هر گونه مشکل در رایانه ها می توانید با متخصصین و کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و یا به صورت حضوری به مرکز مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+