021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

نشتی اسپیلت

نشتی اسپیلت یکی از رایج ترین مشکلات اسپلیت ها می باشد. نشت گاز در صورتی که ادامه دار شود منجر به خالی شدن گاز فریون در اسپلیت شده و در نتیجه ی عدم وجود این گاز اسپلیت نیز به درستی کار نمی کند. در بعضی موارد کاربر تنها متوجه عدم کارکرد کولرگازی شده و نشت گاز این دستگاه را تشخیص نمی دهد و به همین علت لازم است برای اطلاع از اختلال اسپلیت به تعمیرکار حرفه ای و مجرب مراجعه کنید.

در صورتی که این مشکل به صورت سطحی وجود داشته و در مراحل اولیه باشد امکان تعمیر و رفع اختلال وجود دارد و در صورتی که این مشکل ادامه دار شده و در همان دفعات اول مورد بررسی و تعمیر قرار نگیرد اختلالات بیشتری را برای دستگاه به دنبال دارد. متخصصان حاضر در مرکز سخت افزار ایران  با بهره مندی از تخصص و دانش های تعمیراتی می توانند در مدت زمانی کوتاه تمامی عیوب این دستگاه از جمله نشتی گاز اسپلیت ال جی را برطرف نمایند. به منظور آشنایی بیشتر با چگونگی نشتی اسپیلت و بررسی خطرات آن ادامه ی این مقاله را مطالعه نمایید.

نشتی اسپیلت

نشتی اسپیلت چیست؟

در صورتی که گاز فریون وجود در اسپلیت ال جی از دستگاه خارج شود می توان گفت که نشتی اسپیلت رخ داده است. این گاز از آنجا که وزن بیشتری نسبت به هوا دارد، هنگام سرد شدن به مایع تبدیل می شود و باعث خنک شدن محیط می گردد. نشت این گاز به بیرون از دستگاه مشکلات بسیاری را برای دستگاه ایجاد کرده و اختلالات بسیاری را در کار کاربران ایجاد می کند.

به همین دلیل لازم است در اولین فرصت این مشکل بررسی  شده  و اقدامات مربوط به رفع نشت گاز از اسپلیت ال جی انجام شود. همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران  با استفاده از ابزار پیشرفته و با تکیه بر مهارت و دانش فنی بالای خود، در کوتاه ترین زمان این اختلال را برطرف کرده و دستگاه را کاملا سالم در اختیار کاربران قرار می دهند.

خطرات نشتی اسپلیت

در صورتی که حجم گاز موجود در اسپلیت ال جی کاهش یافته باشد مصرف برق دستگاه شما را افزایش خواهد داد و به دنبال آن شما مجبور خواهید شد که برای برق هزینه های بیشتری بپردازید. کم شدن گاز اسپلیت ال جی یکی از دلایلی است که توقف عملکرد دستگاه را در پی دارد.همانطور که پیش تر اشاره کردیم، عدم اقدام برای رفع نشتی اسپیلت می تواند تبعات جدی را برای شما به دنبال داشته باشد.

علاوه بر این موارد، گاز فریون برای سلامتی شما نیز خطرناک است و نباید آن را استنشاق کنید. تنفس گاز فریون معمولا باعث مسمومیت و بروز سرگیجه های شدید در افراد می شود. به یاد داشته باشید تبعات تنفس این گاز برای بیماران قلبی به مراتب جدی تر بوده و این افراد به هیچ عنوان نباید در معرض آن قرار بگیرند. همچنین گاز فریون برای محیط زیست نیز خطرناک بوده و تاثیرات مخربی بر لایه ی ازون دارد.  بنابراین توصیه می کنیم برای جلوگیری از خطرات این اتفاق، در اولین فرصت برای رفع نشتی اسپیلت خود اقدامات لازم را انجام دهید.

عیب یابی نشتی کولر گازی اسپیلت

عیب یابی نشتی اسپیلت و یا تشخیص علت این مشکل در اغلب موارد به راحتی انجام می شود. اما در مواردی به علت پیچیدگی های اسپلیت لازم است عیب یابی و تشخیص این مشکل تنها توسط تکنسین های مجرب این حوزه انجام شود، در باقی موارد می توانید با توجه به علائم و نشانه هایی این مشکل را تشخیص دهید. وقتی اسپلیت شما به درستی کار نکرده و بوی نا مطبوعی دارد، این به معنای نشت گاز از این دستگاه می باشد. فرسودگی دستگاه در طول زمان سبب می شود که فلز در طول زمان فرسوده شده و در نتیجه نشت گاز در اسپلیت رخ دهد.

آسیب رسیدن به بدنه ستگاه هم یکی دیگر از دلایلی است که در رفع نشتی اسپیلت مورد توجه قرار می گیرد. راه اندازی و نصب اسپلیت ال جی نیز اگر به درستی انجام نشود مشکلاتی از قبیل نشتی گاز اسپلیت را در پی خواهد داشت.

سرویس در محل اسپلیت

به منطور رفاه بیستر کاربران و ارائه ی خدماتی کاربردی نمایندگی رسی ال جی خدمتی نوین با عنوان سرویس در محل اسپلیت را ارائه می کند. رفع نشتی اسپیلت از تخصصی ترین خدماتی است که در سرویس در محل اسپلیت ارائه می شود. در این خدمت متخصصان پس از ثبت و تایید درخواست شما به منظور رفع اختلالات اسپلیت به محل مورد نظر شما اعزام شده و خدمات مورد نیاز را ارائه می کنند.

به این ترتیب اگر متوجه بروز این مشکل در دستگاه خود شدید، می توانید با نمایندگی این شرکت تماس گرفته و تقاضای دریافت خدمات مربوطه را داشته باشید. لازم به ذکر است که تیم اعزامی علاوه بر مهارت بالا، تجربه کاری قابل توجهی نیز در این زمینه داشته و قادر به برطرف کردن این مشکل در سریع ترین زمان ممکن می باشند.

تعمیرات اسپلیت

تعمیرات اسپلیت ، در واحدی مجزا در بخش تعمیر اسپلیت انجام می شود ککه این واحد دارای نیرو های متخصص در زمینه ی تعمیرات انواع اسپلیت می باشد.  دسترسی این واحد به انواع ابزارآلات پیشرفته، کیفیت خدمات رسانی را در آن به حد اعلایی رسانده و زمینه را برای جلب رضایت حداکثری کاربران فراهم نموده است.

تعمیرکاران حاضر در این بخش از مرکز سخت افزار ایران ، از بین مجرب ترین تکنسین های فعال در این حوزه انتخاب شده اند و با بهره مندی از به روز ترین دانش های تعمیراتی می توانند انواع عیوب اسپلیت ال جی را در مدت زمانی کوتاه تعمیر و بر طرف می کنند. کلیه خدمات تعمیراتی و فروش محصولات در مرکز سخت افزار ایران  تحت نظر مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.

1/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.