لپ تاپ اچ پی از الکسا پشتیبانی می کند

کمپانی اچ پی اعلام کرده است که   به زودی امکان پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا را به برخی از لپ تاپ های خود اضافه می کند. اگر با لپ تاپ های کمپانی اچ پی آشنا باشید، حتما نام سری Pavilion Wave این محصولات را شنیده اید؛ لپ تاپ هایی با کیفیت با ویژگی های قابل توجه و قدرتمند. جالب است بدانید که اچ پی اعلام کرده قصد دارد در این لپ تاپ ها، امکان بهره مندی از دستیار صوتی آمازون یا همان الکسا را اضافه کند. با ما همراه باشید تا نکات بیشتری از این خبر را بررسی کنیم.

لپ تاپ اچ پی از الکسا پشتیبانی می کند بررسی آینده !

 پیش بینی ها حاکی از این موضوع است که ، امکاناتی از جمله برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام و همچنین دریافت تصاویر از دوربین، جزء امکاناتی هستند که ممکن است در آینده در اختیار کاربران لپ تاپ های پشتیبانی کننده از الکسا قرار بگیرد. لازم است بدانید که طبق گفته ی سخنگوی کمپانی اچ پی، علاوه بر امکانات عنوان شده، ویژگی هایی همچون دسترسی به سرویس‌های استریم موسیقی و ویدئو همچون اسپاتیفای، پاندورا، TuneIn و سرویس ویدئویی آمازون در ابتدای لپ تاپ اچ پی از الکسا پشتیبانی می کند  در دسترس نخواهند بود.

امکانات الکسا برای لپ تاپ های اچ پی

لپ تاپ اچ پی از الکسا پشتیبانی می کند ، این موضوع امکانات مختلفی را برای این دستگاه ها به همراه خواهد آورد. از جمله ی این امکانات می توان به پخش موزیک، کنترل ابزارهای هوشمند خانگی، دسترسی به بیش از ۲۵ هزار مهارت مختلف الکسا و بسیاری موارد جذاب دیگر اشاره کرد. بدیهی است که این ویژگی ها، برای کاربران جالب بوده و منتظر استفاده از آنها خواهند بود.

ال ای دی رنگی

جالب است بدانید که برخورداری از دستیار صوتی آمازون در لپ تاپ های اچ پی، امکان قرارگیری یک ال ای دی رنگی را در قسمت جلوی این دستگاه ها خواهد داد. این ال ای دی به کاربران نشان می دهد که الکسا در حال گوش دادن به فرامین و ضبط صدای کاربران است.

نمایش تصاویر در الکسا

یکی از ویژگی های قابل توجه لپ تاپ اچ پی از الکسا پشتیبانی می کند  این است که این دستیار صوتی، می‌تواند برای پاسخ به درخواست‌های کاربران تصاویر را نیز به‌ نمایش بگذارد. مثلا برای ارائه‌ی گزارش هواشناسی، الکسا می‌تواند علاوه بر توضیحات صوتی، تصاویری را نیز به نمایش بگذارد.

لپ تاپ اچ پی از الکسا پشتیبانی می کند

واحد تعمیرات لپ تاپ

. کارشناسان و مهندسین مجرب و ماهر حوزه ی تعمیرات لپ تاپ  در این واحد مشغول به فعالیت هستند. در صورتی که صاحب هریک از برندهای لپ تاپ هستید بدون هیچ گونه تردید و ابهام با مهندسین ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ تماس حاصل فرمایید. هریک از انواع لپ تاپ  که دچار مشکل شده باشند، در واحد تعمیرات لپ تاپ  به دقت بررسی شده و سپس با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، به شکل تخصصی تعمیر می گردند. روند تعمیر در این واحدها به گونه ایست که کاربران می توانند مجددا شاهد عملکرد مطلوب دستگاه خود باشند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، مرجعی مطمئن جهت تعمیرات انواع لوازم الکترونیک ، ماشین ها ی اداری ، لوازم خانگی و همچنین وسایل ارتباط جمعی می باشد. تعمیر لپ تاپ از جمله خدمات اصلی این مجموعه است.  مدیریت  نمایندگی تعمیرات لب تاپ، در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات، اقدام به راه اندازی بخش های فروش و تعمیرات در این مرکز نموده است. با این توضیح که در بخش فروش، شاهد عرضه ی بدون واسطه ی جدیدترین تولیدات اعم از ماشین های اداری، لوازم خانگی، گوشی و تبلت، دوربین و … هستیم. بخش تعمیرات مرکز سخت افزار ایران  نیز ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات مربوط به تعمیر این محصولات می باشد . لذا در صورتی که مایل به بهره مندی از خدمات فروش ، تعمیرات و آموزش تعمیرات هستید ، با متخصصین ما در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری